Forum www.militarni.pl Strona Główna

 

Forum www.militarni.pl Strona Główna ť forum ogolnomilitarneť Wszystko o ZIŁ-ach Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat 
PostWysłany: Nie Cze 06, 2010 7:32 pm Odpowiedz z cytatem
nietoperz
Site Admin
Site Admin
 
Dołączył: 03 Lut 2005
Posty: 5436
Skąd: z Pragi ( tej nad Wisłą )




Motodemont jest jedną z droższych firm w polsce. a powoływanie sie na to forum wiele nie daje - sam osobiście chcąc zrobić zakupy w tej firmie uslyszałem cenę dwukrotnie wyższą od ceny realnej. koniec konców nie kupiłem u Janusza , tylko poszukałem i kupiłem o prawie 60% taniej.
Kto szuka - oszczędza!

_________________
Nietoperz
|----------------------------------|
uhhh ale ciężko pchać ten czołg --------->
|----------------------------------|
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
PostWysłany: Pon Cze 07, 2010 2:51 pm Odpowiedz z cytatem
JANO
st. kapral
st. kapral
 
Dołączył: 27 Sie 2006
Posty: 46
Skąd: Każmierz Wlkp.




Broniąc opinii swej firmy przyznaję że najtańsi nie jesteśmy. Ale też nie można porównywać naszych cen z cenami kogoś, kto coś znalazł lub kupił na złomowisku po cenie złomu. Są też inni sprzedający, którzy stali się posiadaczami czegoś w inny sposób, nie całkiem legalny. Jesteśmy firmą która z tego żyje, ceny na sprzęt zawsze są do negocjacji a jeśli chodzi o podzespoły do nich, to niektóre są bardzo trudne do zdobycia ale naszych klientów nigdy nie zostawimy samych sobie z problemem. Przykład silnika od Ziła o którym kolega pisze. Sprzedający nie uruchomił mu silnika i nie zademonstrował jego pracy. Nie poinformował go również o tym, że aby ten silnik pracował potrzebny jest elektroniczny moduł zapłonu. Niestety kolega kupił taniej i ma problem w dalszym ciągu.
Kokoss - jeśli w Twoim Zile zamontowany był silnik z aparatem zapłonowym na palec rozdzielacza to wymień aparat z palcem,kopułkę, przewody, świece i podłącz do cewki zapłonowej w Twoim aucie.
Jeśli zaś tak jak piszesz, kupiłeś silnik z zapłonem elektronicznym, będziesz musiał dokupić moduł i przerobić instalację elektryczną w Twoim Zile.
Nietoperz - masz rację że kto szuka ten oszczędza, ale czasami to i tak na końcu wychodzi drożej
Kamillo - dzięki za reklamę, nasza współpraca chyba układa się nieźle.
Pozdrowienia dla wszystkich.
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
PostWysłany: Wto Cze 08, 2010 3:26 pm Odpowiedz z cytatem
kokoss
st. szeregowy
st. szeregowy
 
Dołączył: 01 Maj 2010
Posty: 10




Witam ,
Zil chodzi teraz pieknie , aparat wraz ze swiecami i przewodami zastosowalem ze starego silnika . Ten nowy hermetyczny nie dziala tzn prad dochodzi ale nie ma iskry , na szczescie nie ma tam modulu elktronicznego bo bez zadniej przerobki dziala. Jednak musze kiedys w wolnym czasie rozebrac ten hermetyczny i sprawdzic czemu nie dziala , na pewno nie ma tam przerywacza , moze to jednak trzeba podlaczyc do modulu a moze to jakas wojskowa konstrukcja ?
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
PostWysłany: Wto Cze 08, 2010 4:17 pm Odpowiedz z cytatem
Bodek1968
st. kapral
st. kapral
 
Dołączył: 11 Sty 2009
Posty: 47




Ja ze swoim ZIŁ-em jestem "leszczem" w porównaniu do gości kupujących "Meridy" itp cuda za setki tysięcy.Fakt,że zapłaciłem więcej niż u konkurencji,ale żadna inna firma nie chciała mi przygotować auta gotowego do wyjazdu,ze zmianą nadwozia itp.Stwarzali problemy jak by nie chcieli sprzedać towaru.Przecież płaciłem pieniędzmi a nie sianem.Widać za głupi jestem,że nie rozumiem prostych praw,iż "klient nasz Pan" - skoro płaci.Nie bronię tu Jano,ale muszę przyznać,że dzięki Niemu nie wpakowałem się w niezły kanał z tzw. okazją cenową.Ził śmiga jak "laleczka"-leję i pożeram kilometry - na ile kieszeń pozwala Smile Nikt mnie nie zmuszał do tego wyboru-w końcu to moja kasa była,ale teraz nie chodzę i nie płaczę,że mi coś nie działa.Może inni nie byli tak potraktowani?-nie wiem.Ja nie narzekam.Pozdr

ps.
Janusz,masz szperacz z podstawą do ZIŁ-a?
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
PostWysłany: Wto Cze 08, 2010 5:57 pm Odpowiedz z cytatem
JANO
st. kapral
st. kapral
 
Dołączył: 27 Sie 2006
Posty: 46
Skąd: Każmierz Wlkp.




Kokoss, tak jak pisałem, kupiłeś silnik na elektroniczny zapłon a w Twoim Zile nie było instalacji do takiego zapłonu i oczywiście modułu, który jest montowany na ścianie grodziowej kabiny. Po zamontowaniu do tego silnika zwykłego aparatu z palcem i podłączeniu do cewki zapłonowej musi chodzić jak najzwyklejszy silnik gaźnikowy. Miałem na myśli to że sprzedający przed sprzedażą takiego silnika powinien się zapytać o rodzaj instalacji w samochodzie albo silnik uruchomić i dać klientowi wszystko co potrzebne do zmiany instalacji. Tylko obawiam się że mało kto potrafi taki silnik uruchomić po wymontowaniu z samochodu.
Bodek - coś powinno się znaleźć. Daj znać jak Ci to wysłać.
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
PostWysłany: Wto Cze 08, 2010 6:04 pm Odpowiedz z cytatem
JANO
st. kapral
st. kapral
 
Dołączył: 27 Sie 2006
Posty: 46
Skąd: Każmierz Wlkp.




Kokoss, jeszcze jedna sprawa. Nie rozbieraj tego aparatu (chyba że z ciekawości) bo go popsujesz. A może zdobędziesz kiedyś taki moduł i trochę instalacji z jakiegoś złomowanego Ziła i zamontujesz. Zupełnie inna praca silnika, nie ma przeskoków iskry na platynach i kopułce. Masz Ziła to go poznawaj bo to ciekawe auto...
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
PostWysłany: Wto Cze 08, 2010 7:51 pm Odpowiedz z cytatem
Bodek1968
st. kapral
st. kapral
 
Dołączył: 11 Sty 2009
Posty: 47




Poszło na priva o szperaczu.
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
PostWysłany: Pon Cze 28, 2010 10:39 am Odpowiedz z cytatem
kokoss
st. szeregowy
st. szeregowy
 
Dołączył: 01 Maj 2010
Posty: 10




Dzieki za wszystkie podpowiedzi ,

Mialem troszke przerwy od mojego Zila (praca i inne obowiazki) , mam takie jeszcze do Was male pytanko , nie macie moze instrukcji obslugi w wersji elektronicznej , a moze ktos wie skąd mozna taka instrukcje sciagnac
pozdrawiam ?
kokoss
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
PostWysłany: Pon Cze 28, 2010 7:54 pm Odpowiedz z cytatem
arkadiusz tasior
st. kapral
st. kapral
 
Dołączył: 27 Paź 2005
Posty: 42
Skąd: Pawłowice Śląskie




Mam Pytanie, czy koledzy mogą na fotografiach pochwalić się swoimi Ziłami?
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
PostWysłany: Sro Cze 30, 2010 9:03 pm Odpowiedz z cytatem
Bodek1968
st. kapral
st. kapral
 
Dołączył: 11 Sty 2009
Posty: 47




Chętnie,ale nie wiem czy to jest tutaj możliwe.

Jano,potknąłeś się może już o jakiś szperacz? Smile
pozdr.
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
PostWysłany: Pią Lip 02, 2010 4:53 pm Odpowiedz z cytatem
JANO
st. kapral
st. kapral
 
Dołączył: 27 Sie 2006
Posty: 46
Skąd: Każmierz Wlkp.




Bodek, szperacz i podstawa od dawna czeka na Ciebie. Nie wiem jak go Ci dostarczyć.
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
PostWysłany: Pią Lip 02, 2010 10:04 pm Odpowiedz z cytatem
Bodek1968
st. kapral
st. kapral
 
Dołączył: 11 Sty 2009
Posty: 47




Dał bym głowę,że podałem Ci adres na priva,ale jeśli nic nie doszło to podam jeszcze raz.Wyślij zwykłą paczką.pozdr
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
PostWysłany: Czw Sie 26, 2010 1:27 pm Odpowiedz z cytatem
Bodek1968
st. kapral
st. kapral
 
Dołączył: 11 Sty 2009
Posty: 47




Szperacz dotarł-jeszcze przed "Bornym" udało mi się przywrócić mu dawny blask-lakierek itp.Dzięki bardzo.Jano,Nie napisałeś ile mam Ci za niego zapłacić,bo tak jakoś głupio.....pozdr
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
PostWysłany: Pią Sie 27, 2010 7:21 pm Odpowiedz z cytatem
KAMILLO
st. sierżant sztab.
st. sierżant sztab.
 
Dołączył: 14 Lip 2005
Posty: 417
Skąd: Borne Sulinowo PL, Macroom IRL




Bodek1968 do pewnego momentu można kontynuować tą rozmowę na forum, ale przychodzi taki moment że bardziej jest wskazana prywatna rozmowa lub telefoniczna z Panem Januszem, bo robi się mały bur...ik.
Sądzę że nie bardzo wszystkich interesują szczegóły tej transakcji.

_________________
A ja mieszkam tam gdzie jest naprawdę MILITARNIE

http://www.MILITARNE-BORNE.pl


Kraz 255B 6X6
Ural 4320 6X6
Ural 375D 6X6
GSP-55 Gąski
PTS-M Gąski
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG WP Kontakt
PostWysłany: Sob Sie 28, 2010 6:37 pm Odpowiedz z cytatem
Bodek1968
st. kapral
st. kapral
 
Dołączył: 11 Sty 2009
Posty: 47




Ok,zmiatam stąd .
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Forum www.militarni.pl Strona Główna ť forum ogolnomilitarne ť Wszystko o ZIŁ-ach
 
 
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)  
Strona 3 z 5  
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  

Powered by phpBB Š 2001, 2002 phpBB Group

Design by: Infected-FX