Forum www.militarni.pl Strona Główna

 

Forum www.militarni.pl Strona Główna ť WIETNAM - Reenactors POL-NAMť Namowcy wszelkiej maści łączmy się!!! Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat 
PostWysłany: Pon Gru 19, 2005 10:37 am Odpowiedz z cytatem
fraser
st. chorąży sztab.
st. chorąży sztab.
 
Dołączył: 04 Lut 2005
Posty: 866
Skąd: z Powiśla




G838 napisał:
Czy na Twoje pytania otrzymałeś ode mnie drwiące odpowiedzi, czy wyczerpujące opisy WSZYSTKIEGO co wiem z praktycznego punktu widzenia? Czy nabijałem się z Ciebie czy dostałes rzeczową odpowiedź opartą na całym moim doświadzceniu? Co?


Piotrze, NIGDY na żadne z moich pytań skierowanych do Ciebie nie otrzymałem drwiącej odpowiedzi ani tez nie nabijałeś się ze mnie. Tyle tylko, że (jak zreszta podniosłeś to w swoim poście) sformułowane były one nieco inaczej.
Jak każdy z uczestników tego forum, mam prawo do własnego zdania i jest ono takie jak napisałem. W przypadku sytuacji opisanych przez Królika (Świdnik) - zgoda, ale jezeli idzie o kol. Lobo wg mnie reakcja była zbyt ostra. Nam jest pasja, hobby, szaleństwem... - wg uznania, ale nie jest religią i nie karałbym stosem za pomyłkę. To co podniósł trochę wcześniej Izi, nie mozna doprowadzać do sytuacji, w której kazdy nowy bedzie bał sie otworzyć ust aby uniknąc zjeb.... Zgadazam się jednoczesnie z wszystkimi tymi, którzy napisali o formułowaniu pytań. I moze dobrze sie stało, ze dyskusja ta wyniknęla, poniewaz każdy 'nowy' zastanowi sie teraz trzy razy przed zadaniem pytania tak aby było ono merytoryczne i zasługiwało na odpowiedź.

_________________
NE DESIT VIRTUS

Adam FRASER Maksymowicz
SRH RAKKASANS
www.rakkasans.pl

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
PostWysłany: Pon Gru 19, 2005 10:53 am Odpowiedz z cytatem
aras
st. szeregowy
st. szeregowy
 
Dołączył: 28 Lis 2005
Posty: 7




Paula napisał:
nie jakieś ofermy życiowe


mam rozumiec ze masz namysli nowych ? dlaczego to ofermy zyciowe ? bo zadaja glupie pytania ? Wszyscy je kiedys zadawaliscie jak juz ktos wspomnial. Od zadawania pytan jest przecierz forum . Nie kazdy jest odrazu madry , wielki , i wspanialy. Czesc pyta byla glupia i ale czy niepotrzebna ? Jezeli raz zadal takie pytanie to po przeczytaniu odpowiedzi zastanowi sie 3 razy zanim napisze kolejnego posta.

Cytat:
Który z tych "nowych" zadał jakieś mądre pyatnie do tej pory? KTÓRY BRAŁ UDZIAŁ W JAKIEJŚ RZECZOWEJ DYSKUSJI? Który?


na moj mlody i glupiutki rozumek zeby dyskutowac trzeba miec wiedze , a wiedze nabywa sie latami , moze dlatego zaden z nowych nie bral udzialu w dyskusjach ? A btw nie kazdego stac na kupno 4 kilo ksiazek za 300 zl , i nie kazdy na czas na "uczenie sie" tego.

Teraz zapewne posypie sie grom postow wysmiewajacych w ten czy inny sposob moja glupote czy niewiedze. Dojzie do tego ze mlodzi beda zakladali kluby , ale nei beda przychodzili na to forum bo po co ? poczuc sie wysmianym mozna w wiele mniej bolesnych sposobow.

[quote]To nie my ich "gnoimy" tylko oni sami siebie.
[/qoute] ehheheheh no to sie posmialem , czy skrzypek sam sie gnoil za to ze chcial jakich wymiar do colta ? jezeli tak to zwracam wybacz - zwracam honor .

To juz prawie cale moje wypracowanko . Wlasnie przyszla mi cudowna mysl do glowy , nie bede juz zwracal na Was uwagi , zajme sie poglabianiem mojej wiedzy w domowym zaciszu , oraz zwiekszaniem "kolekcji" na lokalnej gieldzie w Lulblinie , zeby tylko nie denerwowac mistrzow przetrwania w dzungli. A jak bede mial jakies glupie pytanie to ... ... to nic nie zrobie ...

Over and out.

_________________
Audaces fortuna iuvat
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
PostWysłany: Pon Gru 19, 2005 11:03 am Odpowiedz z cytatem
królik
st. sierżant sztab.
st. sierżant sztab.
 
Dołączył: 08 Lis 2005
Posty: 413




aras napisał:
A btw nie kazdego stac na kupno 4 kilo ksiazek za 300 zl , i nie kazdy ma czas na "uczenie sie" tego.

Hmmm...
Ja się czepię tylko tego, co w Twojej wypowiedzi wytłuściłem.
Stary, jeśli nie masz czasu na uczenie się (że o zakupie książek nie wspomnę), to jak chcesz zdobywać wiedzę i brać udział w dyskusji?
Jak sam zauważyłeś uczestnictwo w rozmowie wymaga pewnego zasobu WIEDZY. Skąd zatem zamierzasz ją wziąć, skoro "nie masz czasu" i pieniędzy, które - jak mniemam - wolisz przeznaczyć na zakup "fantów"? Wiem, to jest odwieczny dylemat, ale zastanów się - bez książek i wiedzy wydasz kasę na coś, co potem okaże się ordynarną podróbą (każdy tak miał, ale kiedy my zaczynaliśmy literatury prawie nie było) albo na coś, co nijak nie przystaje do rekonstruowanej postaci.
Więc jak? Opłaca się kupować książki czy nie?
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
PostWysłany: Pon Gru 19, 2005 12:16 pm Odpowiedz z cytatem
aras
st. szeregowy
st. szeregowy
 
Dołączył: 28 Lis 2005
Posty: 7




dobra moze rzeczywiscie troszke zle sie wyrazilem , co do gotowki to nie mam , bo nie pracuje , i nie wole przeznaczyc jej na fanty ( nawet jakbym ja mial) bo WIEM ze trzeba wiedziec co sie kupuje Smile , a co to czsu , to chodzilo mi o to ze nie zawsze znajdzie sie wystarczajaco duzo czasu miedzy obowiazkami.

_________________
Audaces fortuna iuvat
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
PostWysłany: Pon Gru 19, 2005 12:25 pm Odpowiedz z cytatem
królik
st. sierżant sztab.
st. sierżant sztab.
 
Dołączył: 08 Lis 2005
Posty: 413




aras napisał:
dobra moze rzeczywiscie troszke zle sie wyrazilem

TROSZKĘ? Shocked
Cytat:
co do gotowki to nie mam, bo nie pracuje, i nie wole przeznaczyc jej na fanty ( nawet jakbym ja mial)

Ekhm... Rekonstrukcja bez rekonstrukcji?
Cytat:
bo WIEM ze trzeba wiedziec co sie kupuje Smile

I dobrze, choć - skoro piszesz, że nie masz kasy - ten problrm Cię nie dotyczy. Twisted Evil
Cytat:
a co to czsu , to chodzilo mi o to ze nie zawsze znajdzie sie wystarczajaco duzo czasu miedzy obowiazkami.

Taaaa... Może zatem akwarystyka albo filatelistyka?

Arek, zastanów się co piszesz, proszę. A jak już piszesz, to nie używaj spacji PRZED znakiem przestankowym.
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
PostWysłany: Pon Gru 19, 2005 4:36 pm Odpowiedz z cytatem
SF_Sick_Doc
sierżant
sierżant
 
Dołączył: 24 Wrz 2005
Posty: 135
Skąd: Nha Trang, Tropicana Lounge




aras napisał:
mam rozumiec ze masz namysli nowych ? dlaczego to ofermy zyciowe ? bo zadaja glupie pytania ? Wszyscy je kiedys zadawaliscie jak juz ktos wspomnial. Od zadawania pytan jest przecierz forum .


Ano dlatego, że przychodzi ktoś, kto pewnie nawet jednego tytułu książki na temat nie zna i już klub zakłada. To jak to inaczej nazwać?

aras napisał:

na moj mlody i glupiutki rozumek zeby dyskutowac trzeba miec wiedze , a wiedze nabywa sie latami , moze dlatego zaden z nowych nie bral udzialu w dyskusjach ? A btw nie kazdego stac na kupno 4 kilo ksiazek za 300 zl , i nie kazdy na czas na "uczenie sie" tego.


Skoro nie ma czasu i kasy to nie rozumiem po co się w to pakować. To tak jakbym postanowił sobie zbierać porsche na kolory i roczniki, ale nie mam kasy ani czasu, żeby się tym zająć...

aras napisał:

Teraz zapewne posypie sie grom postow wysmiewajacych w ten czy inny sposob moja glupote czy niewiedze. Dojzie do tego ze mlodzi beda zakladali kluby , ale nei beda przychodzili na to forum bo po co ?.


Nie no jasne, po co młodzi mają się wysilać i zdobywać wiedzę, najlepiej zacząć od końca i założyć klub (osiedlowy???) i iść na "patrol".

aras napisał:
ehheheheh no to sie posmialem , czy skrzypek sam sie gnoil za to ze chcial jakich wymiar do colta ? jezeli tak to zwracam wybacz - zwracam honor .?


Otóż to. Podobnie jak niektórzy zakładający kluby na dzień dobry...
Somalia bez Somalii też mi się podobała. A może rekonstrukcja plaży nudystów? Goło i wesoło - nie trzeba sprzętu ani wiedzy. Smile

aras napisał:
Wlasnie przyszla mi cudowna mysl do glowy , nie bede juz zwracal na Was uwagi


Myślę, że nikt z nas nie zabiegał o twoją uwagę... Rolling Eyes

aras napisał:
... zajme sie poglabianiem mojej wiedzy w domowym zaciszu , oraz zwiekszaniem "kolekcji" na lokalnej gieldzie w Lulblinie
.

To akurat dobra myśl. Powodzenia w Lublinie, ostatnio jak tam byłem to nic z tej tematyki nie było.

aras napisał:
... zeby tylko nie denerwowac mistrzow przetrwania w dzungli. A jak bede mial jakies glupie pytanie to ... ... to nic nie zrobie ....


Z tego co sobie przypominam to tytuł mistrzów przetrwania należy się (a raczej należał..) do jakiejś grupy sierot po Polakach emigrujących do USA, specjalizowali się w polowaniu na "faceta o przezwisku Żółtek" oraz oczyszczaniu foxholi Laughing Very Happy Laughing Nie wiedziałem, że tunel to foxhole, no chyba że ktoś miał na myśli czyszczenie swojej lisiej jamy po tym jak w nią narobił...

Myślę, że jednak nie zrozumiałeś do końca o czym pisali Jarek i Piotr.

aras napisał:
Over and out.


Amen...

P.S. Zawsze traktowałem to forum jako tylko towarzyskie, ale jeśli już pojawi się jakiś konkretny temat to trzeba jednak trochę wiedzieć, żeby coś z sensem napisać. Niektórzy nowicjusze nie mają powodu do płaczu, jak zostaną zjechani gdy nawet prostego pytania z sensem nie potrafią zadać. Mają wtedy tylko motywację do większej pracy. Zresztą i tak niektóre osoby nie będą się dzielić ciężko zdobytą wiedzą jeśli nie uznają, że to ma sens i kogoś rzeczywiście coś nauczy.

_________________
THE LORD GIVETH AND
THE CAR-15 TAKETH AWAY

GOD CREATED MEN,
COLT MADE THEM EQUAL
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
PostWysłany: Pon Gru 19, 2005 5:04 pm Odpowiedz z cytatem
Cassi
sierżant
sierżant
 
Dołączył: 20 Lip 2005
Posty: 106




Przepraszam, ale wypowiedzi w tym wątku są po prostu żenujące! (nie będę cytowała które, bo to nie ma sensu i z pewnością spowoduje kolejną całkowicie niepotrzebną dyskusję, żeby nie powiedzieć - kłótnię). Po prostu zastanawiam się, jak jesteśmy postrzegani przez tych którzy ten wątek odwiedzają i jestem przerażona moimi wnioskami! Evil or Very Mad Myślę, że nie takie założenie miał Michał zakładając ten wątek, lecz wręcz całkiem odwrotne. Zupełnie nie rozumiem, dlaczego niektórzy tak emocjonalnie podchodzą do tematu nowych uczestników naszej wspólnej "zabawy"! Troszkę luzu i zrozumienia, a atmosfera będzie o wiele cieplejsza! Laughing
W dobie powszechnego internetu jest oczywistym, że tą drogą jest najłatwiej coś kupić z zagranicy, zawrzeć nowe znajomości, a przede wszystkim - czegoś się dowiedzieć, najchętniej na forum tematycznym od osób, które dłużej zajmują się tym tematem! Fakt, że ktoś się do was zwraca o radę, pomoc, powinien - moim skromnym zdaniem - napawać dumą, że budzicie szacunek i ktoś traktuje was, jako znawców tematu.! Laughing
Piszę to, bo boję się, że takie dyskusje spowodują zamknięcie forum dla nowych uczestników, którzy będa sie obawiać powiedzieć czegokolwiek, a tego na pewno ani RECON, ani administratorzy tej strony z pewnością by nie chcieli!
Pozdrowionka

_________________
Pozdrawiam wszystkich!
Cassi
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
PostWysłany: Pon Gru 19, 2005 5:44 pm Odpowiedz z cytatem
królik
st. sierżant sztab.
st. sierżant sztab.
 
Dołączył: 08 Lis 2005
Posty: 413




Cassi napisał:
Fakt, że ktoś się do was zwraca o radę, pomoc, powinien - moim skromnym zdaniem - napawać dumą, że budzicie szacunek i ktoś traktuje was, jako znawców tematu.! Laughing

Kurka, gdzie ja to już widziałem?
Confused
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
PostWysłany: Pon Gru 19, 2005 7:32 pm Odpowiedz z cytatem
Paula
plutonowy
plutonowy
 
Dołączył: 15 Sie 2005
Posty: 68




Moim zdaniem powinnismy dbac o poziom tego forum, skoro juz sie tutaj produkujemy. Piotrek wymienił parę osób jak Jurka, Bodka, Sajgona i Mateusza, to są ludzie, ktorzy dawno mnie wyprzedziki w zbieraniu militariów. Ich wiedzę, zbiory, chęc zbierania, zaangażowanie i zdobywanie nowych poziomów moge tylko pochwalic. Zawsze będą lepsi i gorsi, ale to zależy tylko od chęci. Bo co to za zbieranie czy zabawa bez ambicji dalszego rozwoju. Takich ludzi powinnismy preferować. Piotrek może dac takie wsparcie sprzetowe i wiedzowe kazdej grupie w Polsce, że w Europie mogliby pozazdrościc. I tu mam taką samą opinnię jak on. Dla kogo to robić? Dla producenta coltów i zakładaczy klubów osiedlowych. Nie możemy sobie pozwolic na dalszy spadek poziomu, bo to bedzie smieszne i żenujące. Nie mogę przygarniać kazdego nawiedzonego po jakimś filmie i tlumaczyć i uczyc go cierpliwie bo co powiedzą ludzie zasługujący na szacunek. Jeżeli ktoś nie jest w stanie zdobyc podstawowej wiedzy to nie jest to ofiara losu.? Faktycznie, żaden nie zadał sensownego pytania, ale od razu GRH. Na coś sie trzeba zdecydować. Powiedziałem, że nic na nikogo nie powiem za plecami. Przyszedł na forum Jurek, Bodek, Mateusz, ludzie z dorobkiem nic cisza. Ale jakis lobo wchodzi to hello i witamy. A dlaczego od razu taryfa ulgowa, niech nan pokaże, że jest coś wart. Na razie nie wiemy kto to, bo sie nawet nie przedstawił. Moim zdaniem musi byc jakas poczekalnia dla nowych, jakas selekcja. Może niektórzy zostana inni odpadną. Poza tym nie mam zamiaru rozczarować się po raz kolejny.
Pozdrawiam
Jarek
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
PostWysłany: Pon Gru 19, 2005 8:36 pm Odpowiedz z cytatem
Bodi_Lodz
chorąży
chorąży
 
Dołączył: 17 Lis 2005
Posty: 532
Skąd: Gorzów Wlkp.




Witam
Moze sie w koncu przedstawie bo nie zrobiłem tego wcześniej...
Nazywam sie Marcin Bogulewski i zbieram militaria z okresu konfliktu Vietnamskiego od 10lat.Głównie jest to wyposarzenie i uzbrojenie piechoty Stanów Zjednoczonych i naszywki...Jestem tez członkiem oraz jednym z załorzycieli łódzkiej grupy G/2/5 MARiNES.Dziekuje za uznanie ale to osobą takim jak Jacek Sadowski i Jarek Mózdzynski naleza sie uznania i pokłony-to dzieki nim i ich wiedzy(wazniejszej i cenniejszej niz wiele ksiązek) wiele osób w tym kraju zaczeło zbierac na powaznie.Dziwi wiec mnie fakt braku szacunku dla tych osób!!!Dziwi mnie tez podejscie "młodziezy" ktora uwaza ze kupowanie ksiązek to strata pieniedzy-ciekawe co mieliśmy powiedziec my w połowie lat 90 kiedy za zwykłego Kevina mozna było kupic sporo wiecej sprzetu niz dzis???Zakładanie GRH jest jakims nieporozumieniem skoro nie wie sie co powinien nosic GI ze o dokładniejszej wiedzy nie wspomne...Jest to mój post po długiej przerwie ponieważ nie lubie pisac o * to słowo nie występuje w słowniku*łach i podawać np. wymiarów tego "nieszczęsnego Colta"-wystarczy kupic lub skserowac manual etc. a nie zawracać głowy takimi głupotami...Chętnie udzielam sie i słuze pomocą ale w granicach przyzwoitości i cierpliwosci hehehe;)
To na osobach takich jak ja,Piotrek,Sajgon,Jurek,Mateusz i wielu innych których tu z róznych przyczyn nie wymieniłem(prozaiczny powód-nie wszystkich znam) leży wizerunek i postrzeganie tej wojny oraz ludzi ktorzy tym sie zajmuja w naszym kraju i zagranicą...Co do emocjonalnego podchodzenia do tego tematu np. Piotrka to rozumiem to dobrze-ludzie ktorzy poswięcają swoje serce,czas i duze pieniadze zeby to robic profesjonalnie i na najwyzszym poziomie mają prawo do takiego podejscia!!!
Szacunek dla wszystkich ktorzy poswiecaja serce i swoje zycie na zbieranie i poznawanie historii tej najciekawszej z wojen!!!
Bodi Smile
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
PostWysłany: Pon Gru 19, 2005 8:42 pm Odpowiedz z cytatem
SF_Sick_Doc
sierżant
sierżant
 
Dołączył: 24 Wrz 2005
Posty: 135
Skąd: Nha Trang, Tropicana Lounge




Myślę, że to wszystko pokazuje, że mimo wspólnego zainteresowania mamy inne cele i inne, a czasami nawet skrajnie różne poglądy na pewne sprawy. Jestem jednak przekonany, że nikt nie chce celowo ograniczać dostępu innym do tego hobby. Nie o to tu chodzi.

_________________
THE LORD GIVETH AND
THE CAR-15 TAKETH AWAY

GOD CREATED MEN,
COLT MADE THEM EQUAL
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
PostWysłany: Pon Gru 19, 2005 11:44 pm Odpowiedz z cytatem
Skrzypek
plutonowy
plutonowy
 
Dołączył: 09 Lis 2005
Posty: 60
Skąd: Świdnik




Paula napisał:
Nie możemy sobie pozwolic na dalszy spadek poziomu, bo to bedzie smieszne i żenujące.

No swoim podejściem to napewno się nie przyczynicie do wzrostu tego poziomu...
Paula napisał:
A dlaczego od razu taryfa ulgowa, niech nan pokaże, że jest coś wart.

A w jaki sposób ma ten nowy wam pokazać co jest wart, jak każda inicjatywa jest dość skutecznie tłumiona...
Paula napisał:
Moim zdaniem musi byc jakas poczekalnia dla nowych, jakas selekcja. Może niektórzy zostana inni odpadną.

Tylko, że ta "selekcja" sprowadza się nie do osiewu jednych od drugich, a do dość skutecznego eliminowania nowych jako całości... to tak jakby na jakimś szkoleniu żucać zamiast petardami, granatami odłamkowymi w rekrutów....

_________________
Pośród baranów wolimy być wilkami...
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
PostWysłany: Wto Gru 20, 2005 8:46 am Odpowiedz z cytatem
FritzX
st. sierżant
st. sierżant
 
Dołączył: 24 Sie 2005
Posty: 179




Przepraszam, nie wymieniłem Sajgona, ale on akurat sie przedstawił. No i jeszcze Hubert, który chciał sie ukrywac, ale mu sie nie udało Laughing Laughing Laughing
Pozdrawiam obydwu
Jarek
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
PostWysłany: Sro Gru 21, 2005 5:40 pm Odpowiedz z cytatem
aras
st. szeregowy
st. szeregowy
 
Dołączył: 28 Lis 2005
Posty: 7




królik napisał:
aras napisał:
dobra moze rzeczywiscie troszke zle sie wyrazilem

TROSZKĘ? Shocked
tak, tylko troszke
Cytat:
Cytat:
co do gotowki to nie mam, bo nie pracuje, i nie wole przeznaczyc jej na fanty ( nawet jakbym ja mial)

Ekhm... Rekonstrukcja bez rekonstrukcji?
ekhm... nie, tylko wole powoli zdobywac najpierw wiedze [ a tak przy okazji to owe zdanie nalezy brac jako calosc , dopiero wtedy ukazuje swoje znaczenie ... ]
Cytat:
Cytat:
a co to czsu , to chodzilo mi o to ze nie zawsze znajdzie sie wystarczajaco duzo czasu miedzy obowiazkami.

Taaaa... Może zatem akwarystyka albo filatelistyka?
nie, wole ponaprzykrzac sie milosnikom Namu ... Confused

_________________
Audaces fortuna iuvat
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
PostWysłany: Sro Gru 21, 2005 10:57 pm Odpowiedz z cytatem
lobo
st. kapral
st. kapral
 
Dołączył: 14 Gru 2005
Posty: 38
Skąd: Poznan




Serdecznie wszystkich przepraszam! Moje wejście nie było najszczęśliwsze - od razu przyznaje ze ze wszystkich forum jakie spotkalem w internecie to trzyma najwyzszy poziom! nie zmieniajcie tego! Z mojej strony obiecuje ze kazda wypowiedz bedzie przemyslana kilka razy zanim ujrzy swiatlo dzienne na łamach tego forum od razu apeluje do wszystkich poczatkujacych! przeczytajcie uwaznie kilka postow zanim cos powiecie!!! ja tego nie zrobilem i sami widzicie. W sumie nie dziwie sie niektorym forumowiczom ich reakcji. Z zawodu jestem fizykiem i od dawna marze aby zalozyc wlasne forum o tej tematyce (a w szczegolnosci o fizyce kwantowej) przypuszczam jednak ze niebylbym zbyt wyrozumialy dla kogos kto myli cząsteczkę z cząstką albo deltę Diraca z deltą Croneckera itp. W sumie na swoje usprawiedliwienie nie mam za wiele, z tym klubem to tez faktycznie kiepsko - bo chodzilo mi bardziej o zlapanie kontaktu z ludzmi z Poznania ktorzy interesuja się historią wojny w Wietnamie i rekonstrukcja (wierzcie mi ze dotychczas nie znalazlem nikogo). Niestety nie wiem jak zmienic nazwe tego posta - chyba go po prostu usune. Reasumujac, nie bylo moim zamiarem wywolywanie tej burzy, choc nie powiem aby nie bylo to pouczajace! dzieki temu poznalem niektorych z was, w sensie podejscia do tematu, ciekawe jakimi jestescie ludzmi naprawde?np. czy odwaze sie podejsc i pogadac np z Jarkiem na jakims zlocie?!sam jestem tego ciekaw Wink ale wierzcie mi ze pomimo wieku na bank bede mial treme....

zycze wszystkim forumowiczom Sympatycznych Swiąt i duzo energii do dzialania w przyszlym roku!

p.s
no i moze sie przedstawie: Karol Chmiela - Poznań, 27 lat, bylem dzisiaj na WKU chca mnie wziac do woja Wink (do ktorego roku biora??)

_________________
palenie zabija - gen.McAuliffe
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Forum www.militarni.pl Strona Główna ť WIETNAM - Reenactors POL-NAM ť Namowcy wszelkiej maści łączmy się!!!
 
 
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)  
Strona 4 z 6  
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  

Powered by phpBB Š 2001, 2002 phpBB Group

Design by: Infected-FX