Forum www.militarni.pl Strona Główna

 

Forum www.militarni.pl Strona Główna ť II Wojna Światowa / II World Warť kto mi pomoże ?
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat 
kto mi pomoże ?
PostWysłany: Pon Cze 20, 2011 7:07 pm Odpowiedz z cytatem
zonk20
szeregowy
szeregowy
 
Dołączył: 18 Cze 2011
Posty: 1
Skąd: Szczecin




Witam na początku chciał bym sie przywitać Very Happy . Ostatnio znalazłem na polu u rodziców tajemnicza rzecz ( medal order itp ? ) i tu mam pytanie do was co to może być ? . Prosił bym moderatorów o nie usówane tematu lub o przeniesienie go do odpowiedniego wątku . To foto tajeniczej rzeczy - [img]http://imageshack.us/photo/my-images/191/photo00020s.jpg/[/img]
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
PostWysłany: Wto Lip 26, 2011 11:00 pm Odpowiedz z cytatem
Levy_
szeregowy
szeregowy
 
Dołączył: 26 Lip 2011
Posty: 2
Skąd: 83-200




Pomimo przejrzenia kilku książek oraz stron z insygniami niemieckimi nie jestem w stanie określić co reprezentuje ten emblemat... Przydałyby się zdjęcia lepszej jakości (W tym także rewersu) i bez użycia flesza, a zrobiona przy dobrym świetle dziennym.

Dobrze by było gdybyś podał też wymiary tego przedmiotu, bo z samego zdjęcia nie mogę określić czy jest to odznaka jakiejś jednostki, wpinka czy może <konfabuluj> 'wisiadełko ścienne' Wink
No i należy w ogóle się zastanowić czy jest to jakaś bombka choinkowa made in praga...

_
przepraszam za odkopanie starego tematu...

_________________
"Za sprawę mojej Ojczyzny w potrzebie, krwi własnej ani życia nie szczędzić..."

Siła i Honor!
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
PostWysłany: Sob Sty 07, 2012 3:20 pm Odpowiedz z cytatem
ziolek44
plutonowy
plutonowy
 
Dołączył: 08 Sie 2005
Posty: 55
Skąd: Szczecin




a ja bym prosił o identyfikację bluzy




Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen
Forum www.militarni.pl Strona Główna ť II Wojna Światowa / II World War ť kto mi pomoże ?
 
 
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)  
Strona 1 z 1  

  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  

Powered by phpBB Š 2001, 2002 phpBB Group

Design by: Infected-FX