Forum www.militarni.pl Strona Główna

 

Forum www.militarni.pl Strona Główna ť forum ogolnomilitarneť Uwaga rekonstruktorzy okresu LWP ! Borne 2010
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat 
Uwaga rekonstruktorzy okresu LWP ! Borne 2010
PostWysłany: Nie Sie 08, 2010 1:40 pm Odpowiedz z cytatem
Bodek1968
st. kapral
st. kapral
 
Dołączył: 11 Sty 2009
Posty: 47




Obserwując udział grup militarnych na zlotach zauważyłem,że stanowimy niezbyt liczną grupę dlatego proponuję zewrzeć nasze skromne szeregi i spotkać się w jednym miejscu na "zlotowisku".Na pewno większość z nas boryka się z różnymi problemami typu:skompletowanie oporządzenia,mundurów,wymiany doświadczeń,które pomogą nam jak najlepiej zaprezentować okres LWP.Moglibyśmy np zrobić sobie jakąś dioramę w jakimś klimatycznym miejscu ,poza terenem obozu z udziałem pojazdów,różnych formacji zbrojnych,porobić foty.Jak to mówią "w kupie większy smród,ale i raźniej" Very Happy Za punkt zborny proponuję moje auto tj ZIŁ 130 z nadwoziem AŁD1.Na 12 metrowym maszcie będzie powiewała żółto-czarna flaga Fortu Zachodniego w Świnoujściu więc z trafieniem nie powinno być problemu.Proponuję zabrać wszystko co macie do sprzedania,wymiany z tego okresu.Będę stacjonował z grupą zach-pom.W razie czego pytajcie o Bodka-st.szer.Można będzie mnie tez poznać po R109,którą będę targał na plecach.Jak ktoś ma "erkę" pracująca w podobnym zakresie możemy nawiązać łączność bo moja jest w pełni sprawna.Ale to potem.Mam nadzieję,że temat się nie "rozejdzie" i pogadamy o "starych polakach".
pozdr
Mój tel 784429000
nr rej.ZSWC333
Bodek
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
PostWysłany: Czw Sie 12, 2010 4:30 pm Odpowiedz z cytatem
grobas
kapral
kapral
 
Dołączył: 06 Sie 2009
Posty: 23
Skąd: Mazury / Wawa




Eh Bodek, a jaką masz 109-kę? 109 czy 109M?
Ja mam starszą "metalową" 109-kę, która czasami służy(ła) jako podsłuch CB w GAZiku...kiedy jeździł Embarassed

W tym roku niestety mogę tylko pokibicować, ale w razie co wrzućcie jakieś foty.
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
PostWysłany: Czw Sie 12, 2010 7:57 pm Odpowiedz z cytatem
Bodek1968
st. kapral
st. kapral
 
Dołączył: 11 Sty 2009
Posty: 47




Mam 109M.A foty będą jak się znajdą chętni do realizacji tego pomysłu..pozdr
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
PostWysłany: Pią Sie 13, 2010 11:43 pm Odpowiedz z cytatem
KAMILLO
st. sierżant sztab.
st. sierżant sztab.
 
Dołączył: 14 Lip 2005
Posty: 417
Skąd: Borne Sulinowo PL, Macroom IRL




Bodek nareszcie przytaszczysz ziła na Borne, wreszcie bo już straciłem nadzieję.... Very Happy

Dasz pomacać ziła to odwdzięczę się i wezmę cię na moją halę i dam pomacać moje nowe Ural-isko 4320 Smile
Niestety tylko na hali bo zabrakło trochę ŚNIEŻKI żebym mógł zaprezentować szerszej publiczności Sad Ale za rok zaprezentujemy wraz ... a to już powiem ci na hali (i sam powiesz czy moja kolejna wizja jest dobra) Smile

Pozdrawiam

_________________
A ja mieszkam tam gdzie jest naprawdę MILITARNIE

http://www.MILITARNE-BORNE.pl


Kraz 255B 6X6
Ural 4320 6X6
Ural 375D 6X6
GSP-55 Gąski
PTS-M Gąski
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG WP Kontakt
PostWysłany: Sob Sie 14, 2010 3:25 pm Odpowiedz z cytatem
Bodek1968
st. kapral
st. kapral
 
Dołączył: 11 Sty 2009
Posty: 47




Spoko,nawet dam Ci posiedzieć w kabinie Very Happy .Ziła już przytaszczyłem w zeszłym roku,ale przyjechaliśmy jak były ciemności i tak stał do niedzieli w obozowisku.Widziałem jak pomykasz po tankodromie,ale nie chciałem zawracać gitary.Nie jestem "męczący" jak osioł ze Shreka Very Happy. To był mój pierwszy zlot jako uczestnika.W tym roku mam zamiar pojechać na paradę i tak-gdzieś w lasy i knieje dopóki mnie ktoś nie przyłapie i nie skończy się mandatem. Twoją halę chętnie odwiedzę.Przyjeżdżamy w czwartek po południu.Daj jakieś znaki dymne jak Cię złapać.Ja tu gadu-gadu a trza robić szablony na bak. Smile
Pozdrawiam

Ps.
Chyba domyślam się o co chodzi z tą "śnieżką".O ile mój iloraz inteligencji nie uległ znacznej degradacji to będziesz miał jedyny taki egzemplarz w kraju w wersji......dobra,dobra biorę się za ten szablon Very Happy
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Forum www.militarni.pl Strona Główna ť forum ogolnomilitarne ť Uwaga rekonstruktorzy okresu LWP ! Borne 2010
 
 
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)  
Strona 1 z 1  

  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  

Powered by phpBB Š 2001, 2002 phpBB Group

Design by: Infected-FX