Forum www.militarni.pl Strona Główna

 

Forum www.militarni.pl Strona Główna ť Красная Армияť Gdzie zakupujecie umundurowanie?
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat 
Gdzie zakupujecie umundurowanie?
PostWysłany: Nie Maj 17, 2009 10:31 pm Odpowiedz z cytatem
Sapiens
st. szeregowy
st. szeregowy
 
Dołączył: 08 Sty 2008
Posty: 8
Skąd: Grodzisk Maz.




Od jakiegoś czasu myślę sobie by kupić jakiś element radzieckiego umundurowania (poruszany temat furażerki) może nawet pod kątem przyszłego zebrania pełnego umundurowania. Jednakże z obserwacji popularniejszych serwisów wysyłkowych pełne są one wszelkiej maści faszystowskiego:P umundurowania i sprzętu, a znalezienie nawet furażerki radzieckiej w odpowiednim rozmiarze wydaje się niemożliwe. Mam pytanie odnośnie zbierających radzieckie umundurowanie - gdzie się zaopatrują? Rozumiem, że jeśli mają dostęp do jedynego źródła w Polsce to raczej się tym nie podzielą. Ale żeby, chociaż furażerkę można dostać w odpowiednim rozmiarze.
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
PostWysłany: Pon Maj 18, 2009 6:37 am Odpowiedz z cytatem
Student
porucznik
porucznik
 
Dołączył: 27 Cze 2006
Posty: 1999
Skąd: z Warszawy




Skoro grzebanie na Allegro nie przyniosło skutku, proponuję połazic po bazarach o odpowiednim profilu np. warszawskie Koło - od czasu do czasu trafiają się tanio, choć oczywiście nie jest to ostatnio zbyt powszechny "gadżet" i występuje jedynie u kilku "specjalistów" od mundurowki. Dawniej rozwiązaniem bywała wyprawa na koronę Stadionu X-lecia... Obecnie pozostaje jeszcze firma Mundury Historyczne, oczywiście, jeśli zadowoli Cię replika radzieckiej furażerki (troszkę to paranoiczne, biorąc pod uwagę, że jest gorsza pod względen koszernoci, niż nawet wyrób ZSRR z późnych lat 80-tych).
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
PostWysłany: Pon Maj 18, 2009 6:55 am Odpowiedz z cytatem
kaczyński
pułkownik
pułkownik
 
Dołączył: 16 Paź 2006
Posty: 3104
Skąd: Legionowo




poszukaj na różnego rodzaju giełdach militarnych, ewentualnie bazarach staroci typu warszawskie koło, czy jarmark dominikański w gdańsku.

_________________
Группа крови - на рукаве...
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
PostWysłany: Pon Maj 18, 2009 7:44 pm Odpowiedz z cytatem
wojak szwejk
st. sierżant sztab.
st. sierżant sztab.
 
Dołączył: 25 Sty 2008
Posty: 321
Skąd: Warszawa




Ja swoją kupiłem na zwykłym bazarze od jakiegoś dziadka i jeszcze gratisowo dorzucił trzy naszywki a gwiazde na allegro kupiłem.Podobno pod koniec każdego miesiąca w lublinie jest giełda staroci może coś znajdziesz a ostatnio z zamościa ojciec przywiózł mi z targu dwie gwiazdy w wieńcu.Ten rynek teżjest podobno pod koniec każdego miesiąca. Udanego szukania

Pozdro
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
PostWysłany: Czw Maj 21, 2009 6:04 pm Odpowiedz z cytatem
stasiek
st. sierżant sztab.
st. sierżant sztab.
 
Dołączył: 03 Lut 2008
Posty: 316
Skąd: Olsztyn Warmia




szukaj na allegro gostka soviet mrówka u niegomożna naprawdę dużo znaleść
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
PostWysłany: Czw Maj 21, 2009 8:03 pm Odpowiedz z cytatem
DIEBORA
kapral
kapral
 
Dołączył: 09 Lip 2008
Posty: 27
Skąd: Oborniki




Soviet Mrówke polecam w 100% !!! jeżeli czegoś nie ma wystawione na alledrogo to wejdź na jego stronke http://soviet.com.pl/ tam jest podany nr.tel gg i meil . zadzwonisz zapytasz i na za 2 dni listonosz puka do twych drzwi z przesyłką Very Happy tak było w moim przypadku:)
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Forum www.militarni.pl Strona Główna ť Красная Армия ť Gdzie zakupujecie umundurowanie?
 
 
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)  
Strona 1 z 1  

  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  

Powered by phpBB Š 2001, 2002 phpBB Group

Design by: Infected-FX