Forum www.militarni.pl Strona Główna

 

Forum www.militarni.pl Strona Główna ť WIETNAM - Reenactors POL-NAMť U samych korzeni
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat 
U samych korzeni
PostWysłany: Wto Sie 19, 2008 8:04 pm Odpowiedz z cytatem
darek
st. kapral
st. kapral
 
Dołączył: 09 Sie 2008
Posty: 43
Skąd: bielsko biala




chciałbym tu poruszyć wątki ;dlaczego właśnie Wietnam? :.U mnie to pokrętna sprawa tak jak ścierzka w dżungli Very Happy Zaczne od siebie.Dlatego że Nam era byla i jest symbolem walki z czerwoną zarazą.Taka natura ludzka że lubi mieć prawo wyboru Exclamation Dla wielu z nas jakikolwiek zdobyty kawałek munduru itp napewno był noszony z dumą i byl symbolem wolności i oporu za czasów głębokiej komuny.Wspomnę tu np Naszego Zbysia Cybulskiego(patrz Popiuł idiament)w czym występuje. Któż nie chciał mieć takiej pięknej m41. Idąc dlej popatrzmy w czym występował Zenek Laskowik! osoba nie byle jaka! pierwsza linia walki .Zupelny odjazd.ITD. Do tego odpowiednia literaturka lub film i mieszanka wybuchowa gotowa Twisted Evil Filmik Hair umieściłem w swoim rankingu jako ostatni a moze pierwszy Very Happy tylko dlatego że wywarł ujemny wpływ na mojej psyhice.Dragi to jużbyła ciemna strona oporu w którą wielu odpłynęło na wieki wieków Crying or Very sad Ps nie zapomne nigdy Zippo mojego dziadka którą dostał potem mój vater Może to był początek mojego pędu wtą stronę. A więc Panie i panowieChwila prawdy ściągamy maski Twisted Evil
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Re: U samych korzeni
PostWysłany: Sro Wrz 17, 2008 10:55 pm Odpowiedz z cytatem
królik
st. sierżant sztab.
st. sierżant sztab.
 
Dołączył: 08 Lis 2005
Posty: 413




darek napisał:
Wspomnę tu np Naszego Zbysia Cybulskiego(patrz Popiuł idiament)w czym występuje. Któż nie chciał mieć takiej pięknej m41.

Hmmm...
To ŚP Cybulski w Popiele i Diamencie pomykał w takiej kurtałce?
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
PostWysłany: Nie Wrz 21, 2008 12:50 pm Odpowiedz z cytatem
darek
st. kapral
st. kapral
 
Dołączył: 09 Sie 2008
Posty: 43
Skąd: bielsko biala




oczywiście ,że nie, zgóry przepraszam POMYŁKA Chodziło przynajmniej tak myślę o M -43. Ps
Własnie stałem się szczęśliwym posiadaczem spodenek TCU ,,skosików" Zakup na łebej . Nóweczki z 69r . prosto z Hameryki Udało sie bez cła Very Happy ufffff postanowiłem zaryzykowac bo poprzednie sie rozleciały. Pozdrawiam
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Forum www.militarni.pl Strona Główna ť WIETNAM - Reenactors POL-NAM ť U samych korzeni
 
 
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)  
Strona 1 z 1  

  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  

Powered by phpBB Š 2001, 2002 phpBB Group

Design by: Infected-FX