Forum www.militarni.pl Strona Główna

 

Forum www.militarni.pl Strona Główna ť WIETNAM - Reenactors POL-NAMť FKTY I MITY O GRH GOLF 2/5/ MARINES Z LODZI Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat 
FKTY I MITY O GRH GOLF 2/5/ MARINES Z LODZI
PostWysłany: Wto Paź 02, 2007 9:23 pm Odpowiedz z cytatem
Sadowski
kapral
kapral
 
Dołączył: 19 Wrz 2007
Posty: 20




Ze wzgledu ze wiekszosc bylych czlonkow( niechlubnych) tworzy mity o swym istnieniu, dzialaniu i niezastapionej roli w GOLF ujawnimy ta ,,druga prawde" ktora nie krazy po waszych prywatnych mailach . Zaczniemy od listy czlonkow grupy ktorzy oposcili.

WLODARCZYK - usuniety
GRUSZKA - odszedl na wlasna prosbe
DONDZIK - usuniety
ZBICHORSKI usuniety po rocznym oczekiwaniu na wyjasnienia
STANIK - odszedl na wlasna prosbe
NOWAKOWSKI - usuniety dyscyplinarnie ( jednomyslnie glosem calej grupy na zebraniu w obecnosci zainteresowanego !! )
NIZEL - usuniety
KALINOWSKI - usuniety po dwoch latach oczekiwania na wyjasnienia
WIJAS - usuniety dyscyplinarnie
CIESLA -usuniety dyscyplinarnie
MAJTCZAK - odszedl na wlasna prosbe
PECZEK - odszedl na wlasna prosbe
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
PostWysłany: Wto Paź 02, 2007 9:49 pm Odpowiedz z cytatem
Sadowski
kapral
kapral
 
Dołączył: 19 Wrz 2007
Posty: 20




Obalamy mit drugi . Powod odejscia niejakiego Gruszki . Osobnik ten glosi ( i nie tylko to ) ze powodem byly nieporozumienia z ...powodu zazdrosci szefa o jjakoas jego bluze TCU 2 typu !!!!!!!! No coz wstyd mi ze musze zajmowac sie tak dziecinnym tematem. Rozumiem ze to byl caly dorobek kolekcjonerski tego osobnika ale coz ...... W roku 1999 gdy wrocilem do Polski moja kolekcja liczyla okolo 550 eksponatow z okresu Vn ! Mozna bylo ja zobaczyc na wystawie w lodzkim muzeum . Sa na to dowody prasowe oraz zdjecia . No coz nie musze chyba wyjasniac ze byly tam pokazane wszelkie mundury i uzycie slowa zazdrosc w tej sytulacji jest smieszne i nie na miejscu ! Niestety osobnik nie byl w stanie zmierzyc sie z ta okrutna rzeczywistoscia ! Poprostu nie byl na tej wystawie mimo ze trwala kilka miesiecy tlumaczac sie brakiem czasu !! Nic dodac nic ujac
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
PostWysłany: Wto Paź 02, 2007 10:12 pm Odpowiedz z cytatem
Sadowski
kapral
kapral
 
Dołączył: 19 Wrz 2007
Posty: 20




Mit trzeci . Malo kto wie jaki jest prawdziwy powod odejscia tego prawdziwego mistyka !! No coz osobnik ten jak to sie mowi w zargonie mlodziezoowym o maly wlos by nie,, dostal w pysku " od M MIARKI . Zostali rozdzieleni . Niestety gdybysmy wtedy wiedzieli co ten czlowieczek bedzie kilka lat potem wypisywal o mnie i GOLF nie interweniowalbym Mimo ze nikomu nie spadl wlos z glowy .nasz bohater mimo mych prosb w srodku nocy zerwal swoj namiot i odjechal . Nie wspomne ze pozbawil swego kolegi noclegu . Mimo prawie rocznych mojch zabiegow dyplomatycznych, nadasany bohater nie dal sie namowic na pojednanie . Odmowil takze ,,wyciagnietej reki " i pojednawczego gestu MIARKI na wystawie ! Od tego momentu jest tylko nienawisc tego osobnika do wszystkich i wszystkiego w Golf a intryga jest jego bronia !!!
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
PostWysłany: Wto Paź 02, 2007 10:13 pm Odpowiedz z cytatem
Sadowski
kapral
kapral
 
Dołączył: 19 Wrz 2007
Posty: 20




NO CZEKAMY NA CIEBIE TU WSZYSCY Z GOLF !!!!!!!!!!!!!!! NO CZEKAMY !!!!!
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
PostWysłany: Wto Paź 02, 2007 10:15 pm Odpowiedz z cytatem
Sadowski
kapral
kapral
 
Dołączył: 19 Wrz 2007
Posty: 20




Dlugo mam czekac ??????????? mlodziencze !!!!!!!!
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
PostWysłany: Wto Paź 02, 2007 10:18 pm Odpowiedz z cytatem
jerry_k
st. plutonowy
st. plutonowy
 
Dołączył: 31 Paź 2005
Posty: 72
Skąd: Wawa




Sadowski napisał:
Mit trzeci . Malo kto wie jaki jest prawdziwy powod odejscia tego prawdziwego mistyka !! No coz osobnik ten jak to sie mowi w zargonie mlodziezoowym o maly wlos by nie,, dostal w pysku " od M MIARKI . Zostali rozdzieleni . Niestety gdybysmy wtedy wiedzieli co ten czlowieczek bedzie kilka lat potem wypisywal o mnie i GOLF nie interweniowalbym Mimo ze nikomu nie spadl wlos z glowy .nasz bohater mimo mych prosb w srodku nocy zerwal swoj namiot i odjechal . Nie wspomne ze pozbawil swego kolegi noclegu . Mimo prawie rocznych mojch zabiegow dyplomatycznych, nadasany bohater nie dal sie namowic na pojednanie . Odmowil takze ,,wyciagnietej reki " i pojednawczego gestu MIARKI na wystawie ! Od tego momentu jest tylko nienawisc tego osobnika do wszystkich i wszystkiego w Golf a intryga jest jego bronia !!!



Żeby nie bylo, że komuś odbiło i pisze bzdury. to sa Fakty tak własnie było pamietam to jak dzis. Sam nie uważam żeby M. Miarka wykazał sie w swojim zachowaniu ale kazdy wie jak czasem jest... ale potem cała sprawa została wyjasniona i wszyscy dążyli do załagodzenia konfliktu i przysłowiowej "ZGODY" jednak już sie nie dało Sad
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
PostWysłany: Wto Paź 02, 2007 10:19 pm Odpowiedz z cytatem
Sadowski
kapral
kapral
 
Dołączył: 19 Wrz 2007
Posty: 20




Zaprzecz !!!!! Powiedzze ze to nieprawda !!! Bo szykujemy ci niezle przedstawienie .Skoncze ci te twoje popisy pseudowiedzy i wklejania adresow stron www. Ostrzegalem cie kiedys bys nigdy nie ruszal mego nazwiska !!!!!! Ostrzegalem .
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
PostWysłany: Wto Paź 02, 2007 10:24 pm Odpowiedz z cytatem
Sadowski
kapral
kapral
 
Dołączył: 19 Wrz 2007
Posty: 20




No jak widzisz Jerry nie ma intryganta . Pisze prywatie lub dzwoni do kogos obrabiajac dupe komus nastepnemu !!! Reszta chlopakow z Golf niech czeka !! Spokojnie
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
PostWysłany: Wto Paź 02, 2007 10:37 pm Odpowiedz z cytatem
Michał
kapitan
kapitan
 
Dołączył: 31 Sty 2005
Posty: 2190
Skąd: z Powiśla




Panowie, ewidentnie dążycie do awantury. Nikt poza zainteresowanymi, tak sądzę, nie będzie zabierał głosu na ten temat. Tak jak wszystkich użytkowników forum obowiązują pewne zasady. Więc proszę o zmianę formy i nie zachęcanie do awantur.

_________________
Pozdrawiam

Michał SEKA Sekunda
SRH RAKKASANS
www.rakkasans.pl

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
PostWysłany: Wto Paź 02, 2007 10:44 pm Odpowiedz z cytatem
wardog
st. sierżant
st. sierżant
 
Dołączył: 04 Lut 2006
Posty: 191
Skąd: urynów




ze względu na Ciebie Mike Smile

_________________
judge COLT & seven jurors
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG Tlen WP Kontakt
PostWysłany: Wto Paź 02, 2007 10:46 pm Odpowiedz z cytatem
miarka
st. szeregowy
st. szeregowy
 
Dołączył: 02 Paź 2007
Posty: 8
Skąd: Łódź




Witam wszytskich
Jako że że zostałem wymieniony w dyskusji to pozwole sobie zabrać w niej głos.
Pan P.G. jest gościem nie wartym zachodu i czasu nas wszystkich. To że kiedyś mnie poniosło to inna sprawa. Dziś nie żałuje żadnego ze słów które wtedy padły. Załuje tylko tego że paru fajnych chłopaków dało sie nabrać na piękne gadki pewnego mitomana.
Michale mam nadzieje że wyraziłem się w sposó godny tego forum. Czyli z kulturą i ogładą.
P.S.
Jeśli pan P.G. ma do mnie jakieś ale to zapraszam i czekam.
Semper Fi
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
PostWysłany: Wto Paź 02, 2007 10:46 pm Odpowiedz z cytatem
Sadowski
kapral
kapral
 
Dołączył: 19 Wrz 2007
Posty: 20




Witam
A co dostales telefon z prosba o wsparcie ? Potrzebyje adwokata ? Ze musiales wstac z lozka ? daj spokuj .Popacz sobie na prywatne maile co o kim ten czlowiek wypisuje a wtedy poskladaj je do kupy .Nie spodoba to ci sie takze !!
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
PostWysłany: Wto Paź 02, 2007 10:49 pm Odpowiedz z cytatem
Sadowski
kapral
kapral
 
Dołączył: 19 Wrz 2007
Posty: 20




Jakos wam nie przeszkadzalo jak w prywatnej poczcie wylewal kubly z pomyjami na nasze glowy ? Badz konsekwetny
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
PostWysłany: Wto Paź 02, 2007 10:54 pm Odpowiedz z cytatem
królik
st. sierżant sztab.
st. sierżant sztab.
 
Dołączył: 08 Lis 2005
Posty: 413




Powiem tak:
guzik (by nie napisać mocniej) obchodzą mnie "układy" w G 2/5. Nie wnikam kto komu i do kogo lub za co, choć paru ludzi z grupy znam. Tyle, że nie patrzę na nich przez pryzmat grupy, ich działalności w niej czy sposobu odejścia lub zatargów z innymi członkami.
Mierzi mnie natomiast styl w jaki, Jacku, próbujesz wyjaśniać wątpliwości. Mierzi tym bardziej, że sam piszesz:
Cytat:
Jakos wam nie przeszkadzalo jak w prywatnej poczcie wylewal kubly z pomyjami na nasze glowy ?

PRYWATNA POCZTA to nie jest PUBLICZNE forum.
Wyjaśnijcie to sobie na priva, albo via mail.
O ile pamiętam to na forum publicznym G838 nie wylewał kubłów pomyj ani na Ciebie, ani na Grupę czy któregokolwiek jej członka.

PS. I nie, nikt do mnie nie dzwonił, nie mailował, nie pukał, nie przysyłał posłańca ani nie wysyłał sygnałów dymnych.


Ostatnio zmieniony przez królik dnia Wto Paź 02, 2007 10:55 pm, w całości zmieniany 1 raz
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
PostWysłany: Wto Paź 02, 2007 10:54 pm Odpowiedz z cytatem
Sadowski
kapral
kapral
 
Dołączył: 19 Wrz 2007
Posty: 20




Czolem Marcin
Masz racje szkoda naszego czasu !! Sytulacja powtarza sie sprzed lat . Tym razem skonczymy raz na zawsze z tym balaganem
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Forum www.militarni.pl Strona Główna ť WIETNAM - Reenactors POL-NAM ť FKTY I MITY O GRH GOLF 2/5/ MARINES Z LODZI
 
 
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)  
Strona 1 z 4  
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  

Powered by phpBB Š 2001, 2002 phpBB Group

Design by: Infected-FX