Forum www.militarni.pl Strona Główna

 

Forum www.militarni.pl Strona Główna ť WIETNAM - Reenactors POL-NAMť Koniec GRH GOLF /2/5 MARINES?
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat 
Koniec GRH GOLF /2/5 MARINES?
PostWysłany: Czw Wrz 27, 2007 12:49 am Odpowiedz z cytatem
Mistrzu
kapral
kapral
 
Dołączył: 20 Wrz 2005
Posty: 22
Skąd: Warszawa




Czytając wątek kamizelkowo-pdfowo-książkowy znalazłem informację, że grupa zawiesiła swoją działalność. Czy to jest preludium czegoś najgorszego?
W świetle osiągnięć jakimi może się poszczycić GOLF byłaby to niepowetowana strata.
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
PostWysłany: Pią Wrz 28, 2007 1:15 pm Odpowiedz z cytatem
Sadowski
kapral
kapral
 
Dołączył: 19 Wrz 2007
Posty: 20




Tak to prawda . Po siedmi latach intensywnej dzialalnosci, pozna jesienia 2006 roku GOLF 2/5 Marines z Lodzi zawiesila na czas nieokreslony dzialalnosc.gruoy. Uznalismy na zebraniu koncowym ze wyczerpalismy wszelkie formy przekazu na miare naszych skromnych srodkow .Zwienczeniem dzialalnosci byl film zamykajacy historie tej pierwszej polskiej Grupy rekonstrukcji Historycznej . Golf zrobila swoje . Przetarla szlaki i wskazala droge dla innych grup .Jej czlonkowie ktorzy zostali w niej do konca zangazowali sie w rozne prywatne projekty.
Semper fi
Jacek Sadowski


Bodi_Lodz napisał:
No nareście ktoś poparł moje opinie;)
Co do zgody JS to powiem tak grupę te załorzyło kilka osób z Łodzi i z Warszawy i tworzyli ją tak samo jak JS...Tylko jest jeden problem wszyscy jeżdzimy na zloty i ci mlodzi marines bedą musieli się spotkać z byłymi czlonkami grupy golf takimi jak ja,sajgon i dziki miara;)Bedą musieli znieść dośc ostrą krytykę słowną i nie tylko ale co tam są twardzielami z korpusu przecież
I nie chodzi mi tu o pozwolenie bo to czy ktos robi Golf czy nie nie jest juz moją sprawą bo ja odeszłem z tej grupy(choć są plotki ze mnie wyrzucono lub ze ta grupa juz nie istaniała w tym czasie) ale o zachowanie tych osób.Jak można przyjśc i podpisać się pod dorobkiem grupy golf???To tak jak bym po rozpadzie grupy Michała kupił sobie mundur i powiedział ze robie 101 i powoływał sie na "ileś tam lat działalności grupy"???Czy oni ja załorzyli???Tworzyli???Poświęcali się przez te wszystkie lata???Nie oni chcą tylko odcinać kupony od sławy która im się narazie nie należy...I myślę ze taką postawę w środowisku militarnym powinno się tempić!!!
Piotrek my wiemy co znaczy to przyzwolenie-sprzedanie im reszty rzeczy nalezących do członków golf po "okazyjnych cenach";)Ale nie bede im psuł chumoru na ebay jest drozej uwierzcie mi hihihihi
Pozdrawia was "Cfaniakujący bodek" jak to mówił pewien jegomość z miasta Łodzi;)
Ps.W kazdej ploteczce jest ziarno prawdy;)


Moje nazwisko JACEK SADOWSKI, ze względu na długotrwałą procedurę rejestracji na tym forum korzystam z konta kolegi by wyjaśnić raz na zawsze parę spraw.
Osoba, która z własnej woli opuściła grupę GOLF (z honorem czy też nie ) jak i osoby, które zostały usunięte dyscyplinarnie POZBAWIAJĄ SIĘ AUTOMATYCZNIE WSZELKICH PRAW O DECYDOWANIU dotyczącym działalności grupy i jej ,,polityce wewnętrznej". Był czas kiedy proponowano każdemu stanowisko szefa lecz NIKT NIE SKORZYSTAŁ !!! Dziś gdy Golf zostało ,,sierotką" znalazło się nagle wielu zarządzajacych z ,,klubu wzajemnej adoracji"!!
Interesujące jest to, że pozostali członkowie grupy, którzy byli na ostatnim zebraniu (zawieszenie dzialalności grupy) i ci, którzy kontaktowali się z zagranicy telefonicznie nie wnosili żadnych sprzeciwów, a wręcz wyrażali swoją aprobatę.
Szanowny BODI - LODZ jeżeli założysz własną grupę i będziesz ją budował od samego początku, możesz sobie ustanowić swoje własne prawa i tam wtedy decydować do woli. Teraz jedynym waszym prawem pozostaje spisanie swych wspomnień z obecnosci w Golf w formie pamiętnika i opublikowanie ich w wydawnictwie MON lub Harlekin.

Sprawa druga. Czy jesteś pewien Szanowny BODI - LODZ i inni byli członkowie grupy z ,,klubu wzajemnej adoracji", że działaliście tyle co ja ? Czy oby na pewno jesteście tego pewni ??!! Na pewno ? A może prawda jest nieco inna ? Na przykładzie Twej osoby można stwierdzić inne fakty. Z siedmiu lat działania grupy jedynie dwa lata twojej działalności można zaliczyć jako bardzo owocne. Potem to już pasmo nieobecnosci na różnych wyjazdach, sesjach, zlotach z powodow zawodowych, osobistych i Bóg wie jakich jeszcze! Oczywiście wszystko usprawiedliwione ! A jakże by inaczej ! Ostatnie półtora roku to ciągłe utyskiwanie, sapanie i oczekiwanie z utęsknieniem na rozpad grupy ! Więc łatwo policzyć. O reszcie byłych członkłów – intrygantów, którzy wciąż mają jakieś chore żale oraz o ich zaangażowaniu nie wspomnę bo szkoda słów.

Ostatnia sprawa. Szanowny BODI- LODZ rozumiemy, że stać cię na prowadzenie tzw. „polityki strat" sprzedając rzeczy za przysłowiową złotówkę na allegro, jeszcze z dopiskiem ,,cena do negocjacji " co w Polsce oznacza ,,BŁAGAM KUPCIE” ! Rozumiemy, że straty odpracujesz sobie w McDonaldzie i jest ci to obojętne. To twoja wola lecz twoi byli, często ubożsi koledzy z grupy mają prawo sprzedawać za kwoty adekwatne do wartości przedmiotu lub poprostu za jakie uważają za stosowne ! Nie posiadasz monopolu na sprzedawanie rzeczy militarnych. INNI TEŻ MOGĄ TAK JAK TY JE SPRZEDAWAĆ za kwoty jak ty to ironicznie nazywasz „okazyjne". Twoje tzw. zaglądanie komuś do portfela i dopytywanie się o listy cen jest powiedzmy delikatnie nieprzyzwoite (mniej delikatnie nazywa się to cwaniakowanie).
ZAUFAJ TO NIE JEST TWOJA SPRAWA !

Ballady o złotodajnej krowie o imieniu ,,Ebay" nie komentuję bo już jest nudna i żałosna. Każdy ma dziś wgląd na Ebay i prawo wyboru. Zmieńcie płytę panowie !
Reasumując. Zajmijcie się w końcu własnymi sprawami i działalnością w swojej nowej grupie. Dyskusję uważam za zakończoną.

Jacek Sadowski

Dodałem wyjaśnienie z poprzednich postów Jacka Sadowskiego.
Doc
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
PostWysłany: Pią Wrz 28, 2007 9:38 pm Odpowiedz z cytatem
pissmejker
plutonowy
plutonowy
 
Dołączył: 16 Lip 2006
Posty: 62




Żal, żal... serce płacze...
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
PostWysłany: Sob Wrz 29, 2007 11:10 pm Odpowiedz z cytatem
Sadowski
kapral
kapral
 
Dołączył: 19 Wrz 2007
Posty: 20




Wszystko ma swoj koniec . Wiec jest to raczej proces normalny. Jest jedna zasada . Lepiej splonac jaskrawym ogniem niz tlic sie latami niczym smierdzacy knot .
Semper Fi
JS
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
PostWysłany: Czw Sie 21, 2008 8:45 pm Odpowiedz z cytatem
darek
st. kapral
st. kapral
 
Dołączył: 09 Sie 2008
Posty: 43
Skąd: bielsko biala




tak to sie dzieje kiedy ktos zacznie jawnie mowic o tym że on więcej zrobił czy ma. Ten stary tamten młody. tragedia. ja się wywyższę ty bedziesz niżej .to mam najlepsze i najwiecej Taki los spotyka ślepych przewodników .Temat stary ale jary.Trzeba Być a nie mieć!!! Duma i ego wzięło górę i taka kolej sprawy. To że ktoś jest NOWY to nie znaczy ze jest zielony. Obserwuje wszystkie zloty w miescie .i byłem też na każdym. Nie jest git. za niedlugo to nie będzie do kogo gęby otworzyć .A niebawem tylko wata cukrowa i helikon na stoiskach.A o forach int nie wspomnę bo znów dostanę banana.Z góry, jesli ktos sie poczuł urazony to sorki za moje wejscie .ale długo sie przyglądne i poczytam zanim sie wepne. Wystąpiłem w obronie tzw nowych.Moderatorzy wiedzą do czego pije uraziło mnie podejscie coponiektórych do ich spraw. Dla was te sprawy są małe i błache a dla nich mogą być wszystkim :!:Pamiętajmy napis na nauce jazdy;Ty tez sie uczyłeś ''Młodzierz ma teraz internet .Może mieć teraz więcej i szybciej Osobiscie mojemu rocznikowi pozostawał tylko przekaz ustny literatura i film '' jak cenzura przegapiła.
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Forum www.militarni.pl Strona Główna ť WIETNAM - Reenactors POL-NAM ť Koniec GRH GOLF /2/5 MARINES?
 
 
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)  
Strona 1 z 1  

  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  

Powered by phpBB Š 2001, 2002 phpBB Group

Design by: Infected-FX