Forum www.militarni.pl Strona Główna

 

Forum www.militarni.pl Strona Główna ť WIETNAM - Reenactors POL-NAMť Borne 2007 Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat 
Borne 2007
PostWysłany: Nie Sie 19, 2007 7:18 pm Odpowiedz z cytatem
tracker
mł. chorąży
mł. chorąży
 
Dołączył: 16 Lip 2006
Posty: 451
Skąd: Wolne Miasto Gdańsk




Świeżo po wyjściu z wanny i otrzepaniu się z Bornieńskiego pyłu chciałbym tak na gorąco podziekować Michałowi i Adamowi za zaproszenie i możliwość spędzenia z Wami jednego z najopiękniejszych tygodni. Mimo drobnych niesnasek uważam, że wyjazd był udany i bardzo się cieszę, że wspólnie moliśmy zbudować nasz wspaniały obóz.

Pozdrowienia dla wszystkich Laughing Laughing Laughing

NAM RULES Wink

_________________
Cry HAVOC !!! and let slip the DOGS of WAR
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
PostWysłany: Pon Sie 20, 2007 10:20 am Odpowiedz z cytatem
ziolek44
plutonowy
plutonowy
 
Dołączył: 08 Sie 2005
Posty: 55
Skąd: Szczecin




Witam szlachetnie urodzonych ;] wilkie dzieki za: wspanialy spedzony czas za smakowite piwko oraz whyski , za pomoc za wspanialy obóz gdzie moglem usiąść pogadać i delektować piwkiem , za życzenia świąteczne ;] tylko żebym jeszcze wiedział co tam jest napisane , za przekazanie nam pysznego arbuza oraz gołąbków , jesteście jadną z nielicznych ekip tak zgranych zdyscyplinowanych itp. Po prostu ludzie z pasją , mam nadzieje ze za rok również się zobaczymy i będzie lepiej jak w tym roku , nie będę nie wypowiadał na temat organizacji bo doskonale wiecie co o tym myśle pozdrawiam i jeszcze raz dzięki za wszystko
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen
PostWysłany: Pon Sie 20, 2007 1:18 pm Odpowiedz z cytatem
doc101
podporucznik
podporucznik
 
Dołączył: 14 Lip 2005
Posty: 1390
Skąd: MKT




Dzisiaj doszedłem do wniosku, że jednak szkoda, że Borne się już skończyło, bo w tym roku każdy z nas mógł poczuć klimat Nam Era w naszym obozie Smile W takim razie chciałbym serdecznie podziękować wszystkim członkom grupy Recon 29 oraz zaprzyjaźnionym z grupą, Klawsz, Damiani, Saigon, Piotrek Taras i Duke, Piodik, Woodie, Marek i Ania - dziękuję, że byliście w tym roku z nami i że mogliśmy razem stworzyć ten bardzo fajny i gustowny obóz z lat 60 Smile Dzięki także Tobie Ziółek, za pomoc i zaangażowanie, także w tej dość przykrej sprawie z soboty Smile
Mam nadzieję, że najdalej za rok znowu zbudujemy obóz, może jeszcze lepszy i może pomieszkamy w nim dłużej niż tydzień - wszystko jeszcze przed nami Smile Smile
Jeszcze raz dzięki!!

AIRBORNE!!!!

_________________
1 Warszawska Dywizja Zmechanizowana im. T. Kościuszki
9 Batalion Specjalny NJW MSW im. Czwartaków AL
www.lwp.bloog.pl
www.rakkasans.pl

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
PostWysłany: Pon Sie 20, 2007 2:14 pm Odpowiedz z cytatem
Michał
kapitan
kapitan
 
Dołączył: 31 Sty 2005
Posty: 2190
Skąd: z Powiśla




AIRBORNE!!!

_________________
Pozdrawiam

Michał SEKA Sekunda
SRH RAKKASANS
www.rakkasans.pl

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
PostWysłany: Pon Sie 20, 2007 4:07 pm Odpowiedz z cytatem
tracker
mł. chorąży
mł. chorąży
 
Dołączył: 16 Lip 2006
Posty: 451
Skąd: Wolne Miasto Gdańsk




Adasiu masz całkowitą rację. Szkoda, że nie mozna było zostać jeszcze przynajmniej tydzień. Chciałoby się zaśpiewać jak niezniszczalny Mick Jagger - I can get no satisfaction...... Wink

A w następnym roku zbudujemy nie koniecznie większy, ale na pewno lepszy obóz. Już wczoraj , w czasie drogi nasunęło mi się kilka pomysłów....

Pozdrawiam jeszcze raz i oczywiście łapa od Duke'a Very Happy Very Happy Very Happy

_________________
Cry HAVOC !!! and let slip the DOGS of WAR
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
PostWysłany: Pon Sie 20, 2007 9:25 pm Odpowiedz z cytatem
Sparky
st. plutonowy
st. plutonowy
 
Dołączył: 09 Sie 2006
Posty: 71
Skąd: Warszawa




Pozdrowienia dla wszystkich budowniczych naszego obozu. Klimat w obozie był zajebisty a "drobne" nieporozumienia wynikały zapewne z powodu przepracowania. Może za dużo energii wkładamy w budowę obozu a za mało czerpiemy przyjemności z samego faktu przebywania w nim Question Podzielam pogląd Piotra oraz Doca, że za rok znowu zbudujemy fantastyczny obóz i że wszystko jeszcze przed Nami. Ziółek ciszę się, że Wam smakował poczęstunek dzięki za pomoc wiem, że robiłeś co mogłeś. W Tobie cała nadzieja - na ile będziesz w stanie wywieraj presję na organizatorach zlotu niech popracują nad jego profesjonalnym zabezpieczeniem. Mam nadzieję, że wydarzenia z soboty dadzą im do myślenia i wyciągną z nich odpowiednie wnioski Exclamation

_________________
Pozdrawiam

Mirek "Sparky"
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
PostWysłany: Pon Sie 20, 2007 9:57 pm Odpowiedz z cytatem
Bosman
sierżant sztab.
sierżant sztab.
 
Dołączył: 15 Lip 2005
Posty: 203
Skąd: Borne Sulinowo




Organizatorzy podpisując umowę z licencjonowaną firmą ochroniarską oczekiwało profesjonalnego działania.
Pewnie na następny zlot będzie inna, ale jaką mam pewność jak będzie się wywiązywała ze swoich obowiązków.
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
PostWysłany: Wto Sie 21, 2007 9:11 am Odpowiedz z cytatem
Sparky
st. plutonowy
st. plutonowy
 
Dołączył: 09 Sie 2006
Posty: 71
Skąd: Warszawa




Bosman bez urazy, ale pierwszy raz spotkałem się z tak nieprofesjonalną agencją ochrony. Wiem, że to nie jest wina organizatorów, ale potraktujmy to jako nauczkę na przyszłość. Myślę, że jest to kwestia podpisania z firmą ochroniarską odpowiedniej umowy określającej szczegółowo jej zakres obowiązków oraz ich odpowiedzialności za ewentualne wpadki. Chodzi przecież o Nasze wspólne bezpieczeństwo.
Jednak ten drobny incydent nie może oczywiście przesłonić wrażeń, które dane było nam przeżyć na organizowanym przez Was zlocie. Chciałbym w tym miejscu serdecznie podziękować organizatorom za kompleksowe wsparcie oraz okazaną nam pomoc.
Duże dzięki dla Pani z Ośrodka Kultury w Bornym Sulinowie za wypożyczenie sprzętu nagłaśniającego.

_________________
Pozdrawiam

Mirek "Sparky"
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
PostWysłany: Wto Sie 21, 2007 10:12 am Odpowiedz z cytatem
Michał
kapitan
kapitan
 
Dołączył: 31 Sty 2005
Posty: 2190
Skąd: z Powiśla




Szczególnie dziękuję Bosmanowi za udostępnie i załatwienie niezbędnych materiałów budowlanych Smile oraz pozostałym organizatorom, żandarmerii i Panu elektrykowi Smile Chciałbym również podziękować wszystkim, którzy włożyli tyle sił w powstanie tego campu i mogli juz od 11 sierpnia być w Bornem. Szczególne Bóg zapłać należą się Kubie "Bosskiemu" z FORT Military Institute z Częstochowy za wiarę w nas i udostępnienie fantów, bez których obóz nasz nie byłby tak okazałay.

W sprawie ochrony Agencji Ochrony "Jantar" ze Słupska a raczej jej Oddziału ze Szczecinka wolę się nie wypowiasać bo musiałbym bardzo przeklinać a na forum nie wolno tego robić. Szczególne "pozdrowienia" należą się Panu Kierownikowi z tejże agencji, który odmówił nam pomocy i dobitnie powiedział gdzie nas ma... Tym razem skończyło się szczęśliwie ale było bardzo, bardzo groźnie..Oczywiście nigdy nie będzie pewnosci że inna agencja nie zawiedzie..ale jest pare takich w tym kraju, której pracownicy nie odmawiają pomocy bo za to im się płaci. Poza tym warto mieć plan B na wypadek takich sytuacji, jakąć umowę z garnizonem policji, nie wiem, nie znam się na tym..jest cały rok na to..

Dziękuję gościom, którzy byli znami: Trackerowi z Dukiem, Markowi z Anią, Sajgonowi (nam rulez), Klawiszowi, Damianiemu, Piodikowi, wujkowi Woodiemu..przepraszam za to że byliście świadkami pewnych spięć, mam nadzieję że w przyszłym roku, może już w innym składzie, zrobimy coś równie fajnego, innego, ciekawszego.. Dziękuję Wam serdecznie za to że byliście! To dla mnie duża przyjemność obcować z Wami.

Dziękuję również wszystkim z Recon 29, którzy pokazali, że poza gadaniem potrafią też ciężko pracować..


Ostatnio zmieniony przez Michał dnia Wto Sie 21, 2007 11:36 am, w całości zmieniany 1 raz

_________________
Pozdrawiam

Michał SEKA Sekunda
SRH RAKKASANS
www.rakkasans.pl

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
PostWysłany: Wto Sie 21, 2007 11:34 am Odpowiedz z cytatem
G838
mł. chorąży
mł. chorąży
 
Dołączył: 24 Sie 2005
Posty: 458




No już nie przesadzaj z tym "obcowaniem"... Zepsuliście mi wujka na cały dzień i porysowaliście muta. Już tam więcej nie przyjadę Twisted Evil
Wujas dosyć tego dotykania się po członkach tylko dawajcie jakieś galerie z imprezy, coby można było powspominać i znajomym pokazać.
http://www.asg.koszalin.pl/Borne_2007/PICT0151.JPG
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
PostWysłany: Wto Sie 21, 2007 2:11 pm Odpowiedz z cytatem
Monk
Site Admin
Site Admin
 
Dołączył: 29 Sty 2005
Posty: 169
Skąd: z Powiśla




G838 napisał:
...Zepsuliście mi wujka na cały dzień
-- To ja ... pozrów wujaszka Woodiego Twisted Evil

_________________
Pozdrawiam Wszystkich

MONK.Idea
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen
PostWysłany: Wto Sie 21, 2007 3:19 pm Odpowiedz z cytatem
doc101
podporucznik
podporucznik
 
Dołączył: 14 Lip 2005
Posty: 1390
Skąd: MKT




Wierzę, że w przyszłym roku będzie lepiej i obóz będzie jeszcze lepszy Smile Może tak, jak pisze Michał, że w innym nieco składzie, może pod innymi nazwami grup, ale myślę, że ten obóz za rok będzie i znów ludzie będą go podziwiać Smile Smile

_________________
1 Warszawska Dywizja Zmechanizowana im. T. Kościuszki
9 Batalion Specjalny NJW MSW im. Czwartaków AL
www.lwp.bloog.pl
www.rakkasans.pl

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
PostWysłany: Wto Sie 21, 2007 3:27 pm Odpowiedz z cytatem
tracker
mł. chorąży
mł. chorąży
 
Dołączył: 16 Lip 2006
Posty: 451
Skąd: Wolne Miasto Gdańsk




Oczywiście, że zbudujemy lepszy obóz. A przy okazji to chyba wypada także bardzo podziekować Mirkowi za wspaiały żurek i spaghetti... Wink Wink Wink

_________________
Cry HAVOC !!! and let slip the DOGS of WAR
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
PostWysłany: Wto Sie 21, 2007 3:44 pm Odpowiedz z cytatem
doc101
podporucznik
podporucznik
 
Dołączył: 14 Lip 2005
Posty: 1390
Skąd: MKT




Pewnie!! Żurek i spaghetti były wyśmienite!! Dzięki Smile No i jeszcze za elektrykę, bo gdyby jej nie było, to byłaby kaszana.

_________________
1 Warszawska Dywizja Zmechanizowana im. T. Kościuszki
9 Batalion Specjalny NJW MSW im. Czwartaków AL
www.lwp.bloog.pl
www.rakkasans.pl

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
PostWysłany: Wto Sie 21, 2007 5:30 pm Odpowiedz z cytatem
Michał
kapitan
kapitan
 
Dołączył: 31 Sty 2005
Posty: 2190
Skąd: z Powiśla




Mirkowi za elektrykę, żurek, grochówkę i pyszną jajecznicę Twisted Evil ale Aśce za spaghetii...

_________________
Pozdrawiam

Michał SEKA Sekunda
SRH RAKKASANS
www.rakkasans.pl

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Forum www.militarni.pl Strona Główna ť WIETNAM - Reenactors POL-NAM ť Borne 2007
 
 
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)  
Strona 1 z 4  
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  

Powered by phpBB Š 2001, 2002 phpBB Group

Design by: Infected-FX