Forum www.militarni.pl Strona Główna

 

Forum www.militarni.pl Strona Główna ť WIETNAM - Reenactors POL-NAMť Co to za pasek? Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat 
PostWysłany: Sro Sty 31, 2007 11:01 pm Odpowiedz z cytatem
jerry_k
st. plutonowy
st. plutonowy
 
Dołączył: 31 Paź 2005
Posty: 72
Skąd: Wawa




rarytasik zajebisty nie ma co... chłopaki malo jest takich pasków na Ebay... po co niszczyc nowy pasek z lat 60 w papierze???
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
PostWysłany: Sro Sty 31, 2007 11:01 pm Odpowiedz z cytatem
doc101
podporucznik
podporucznik
 
Dołączył: 14 Lip 2005
Posty: 1390
Skąd: MKT




Przykro mi, ale nie oferuję całej drobnicy. Pozatym już masz z niej sporo, czyli zapewne masz żyletki, aspirynę, skalpele, kondomy, mydło i mydło chirurgiczne, krople do uszu, puder do stóp w solniczce, proszek na wszy, insect repellent w sprayu, impregnat w sprayu, tabletki z pakietu survivalowego ... hmm, no cóż widać Allegro jest kopalnią rzeczy z Wietnamu.

_________________
1 Warszawska Dywizja Zmechanizowana im. T. Kościuszki
9 Batalion Specjalny NJW MSW im. Czwartaków AL
www.lwp.bloog.pl
www.rakkasans.pl

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
PostWysłany: Sro Sty 31, 2007 11:08 pm Odpowiedz z cytatem
Nervous
mł. chrązy sztab.
mł. chrązy sztab.
 
Dołączył: 14 Mar 2006
Posty: 708
Skąd: Dau Tieng




Zapomnialeś jeszcze o kremie przeciwsłonecznym!!! Very Happy To prawda nie mam tego wszystkiego, ale jak pisałem wcześniej po co sierżantowi, dowódcy załogi moździerza mydło chirurgiczne albo skalpel. Pasek miał każdy, staram sie wiec kompletować wszystko wegług pewnefo schematu i nie rozbijać się na mnóstwo wontków bo w ten sposób nic bym nie osiągnoł.
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen
PostWysłany: Sro Sty 31, 2007 11:21 pm Odpowiedz z cytatem
doc101
podporucznik
podporucznik
 
Dołączył: 14 Lip 2005
Posty: 1390
Skąd: MKT




Nervous napisał:
Dużą cześć z tych rzeczy stety/niestety mam
I jak to się ma do tego:
Cytat:
To prawda nie mam tego wszystkiego
To masz czy nie masz większości z tych rzeczy na zdjęciach? Bo z tego wychodzi, że większości nie masz Smile
Cytat:
po co sierżantowi, dowódcy załogi moździerza mydło chirurgiczne albo skalpel
A no po to, że to było używane także przez normalnych żołnierzy, a nie tylko przez specjalistów...ale skąd masz to wiedzieć.
Cytat:
staram sie wiec kompletować wszystko wegług pewnefo schematu
Znalazłeś go gdzieś w sieci? Pamiętaj, że każda postać żołnierza z Namu, to mnóstwo drobnicy, nawet takiej, o której myślisz, że jest zbędna.
jerry_k napisał:
rarytasik zajebisty nie ma co... chłopaki malo jest takich pasków na Ebay... po co niszczyc nowy pasek z lat 60 w papierze???

Masz rację, nie ma co niszczyć, tylko szkoda będzie paska...niestety, nie wszyscy widzę potrafią to doszanować.

_________________
1 Warszawska Dywizja Zmechanizowana im. T. Kościuszki
9 Batalion Specjalny NJW MSW im. Czwartaków AL
www.lwp.bloog.pl
www.rakkasans.pl

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
PostWysłany: Sro Sty 31, 2007 11:41 pm Odpowiedz z cytatem
Nervous
mł. chrązy sztab.
mł. chrązy sztab.
 
Dołączył: 14 Mar 2006
Posty: 708
Skąd: Dau Tieng




1.Z tego co widze zrobiłeś zdjęcia 23 przedmiotów, dokładnie 9 z nich mam. Rzeczywiście nie jest to nawet połowa, mój błąd!!!!!
2.Skąd mam wiedzieć?, bo utrzymuje z nim kontakt. A nawet jeśli bym nie utrzymywał to prawdopodobieństwo że miał takie rzeczy jest tak samo duze jak to że ich nie miał. Ryzyk fizyk!!
3.Wiem że siec to kopalnia informacji, ale rozczaruje Ciebie. Sam sobie wyznaczyłem ów schemat. I możesz go uważać za słuszny lub nie, ale ja jakos do tej pory nie narzekałem wiec pozwolisz ze dalej bede tkwił w swojej niewiedzy.
doc101 napisał:

Masz rację, nie ma co niszczyć, tylko szkoda będzie paska...niestety, nie wszyscy widzę potrafią to doszanować.

4. Rozumiem iż ta wypowiedz jest przytykiem w moją strone. Doceniam ta krytykę zwazywszy na to iz znamy się x czasu, a moje zbieractwo śledzisz dokładnie i bardzo szczegółowo. Chciałbym również prosić abyś, jesli możesz, powiedział mi jak szanować wiedzę.
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen
PostWysłany: Sro Sty 31, 2007 11:45 pm Odpowiedz z cytatem
G838
mł. chorąży
mł. chorąży
 
Dołączył: 24 Sie 2005
Posty: 458




Jezu, Adik, co tu się dzieje... Co Ty się pucujesz jakiemuś kretynowi "było zielone to wziąłem". Może mu laskę jeszcze zrób. Jaki rarytasik? Ten baran nawet nie wie że ma jakiś zasrany pasek do bazooki. Jak tak bardzo Wam zależy to taki sam w mincie Michał dostaje właśnie ode mnie ZA DARMO. Tobie też przywiozę ile będziesz chciał z następnego sineja, tylko dajcie już proszę spokój i przestańcie się pucować jakiemuś cudakowi od rzeźbienia trabantów, bo mi się słabo robi...
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
PostWysłany: Sro Sty 31, 2007 11:45 pm Odpowiedz z cytatem
królik
st. sierżant sztab.
st. sierżant sztab.
 
Dołączył: 08 Lis 2005
Posty: 413




Nervous napisał:
Pasek miał każdy

... kto miał na stanie M16.

W naszych warunkach najlepiej sprawdza się Marushin. Z Allegro.
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
PostWysłany: Sro Sty 31, 2007 11:55 pm Odpowiedz z cytatem
doc101
podporucznik
podporucznik
 
Dołączył: 14 Lip 2005
Posty: 1390
Skąd: MKT




Widzisz, nie masz większości fantów, więc nie bądź taki hop do przodu Smile
Człowieku utrzymujesz kontakt z kimś tam, z jakimś sierżantem artylerii i wyznaczyłeś sobie sam schemat zbierania ... proszę Cię, nie rozśmieszaj mnie!! Wiesz, mi to generalnie wisi do czego będziesz używał tego paska ... jak dla mnie to możesz nawet nosić na nim lekkiego i powiedzieć, że to specjalna wersja dla spadochroniarzy. Szanować wiedzę, możesz poprzez odpowiednie "zrobienie" postaci, z dokładnością i dbałością o każdy szczegół!! Jak tak będzie, to wtedy pogadamy Smile

Piotrek nie pucuję się z tego co wiem, tylko irytuje mnie takie podejście kolegi Nervousa do tematu reko ... ale dobra, już odpuszczam i olewam.
Michał chyba padnie z zachwytu - serio Smile

_________________
1 Warszawska Dywizja Zmechanizowana im. T. Kościuszki
9 Batalion Specjalny NJW MSW im. Czwartaków AL
www.lwp.bloog.pl
www.rakkasans.pl

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
PostWysłany: Czw Lut 01, 2007 12:11 am Odpowiedz z cytatem
Nervous
mł. chrązy sztab.
mł. chrązy sztab.
 
Dołączył: 14 Mar 2006
Posty: 708
Skąd: Dau Tieng




Zrobiło sie bardzo nerwowo i wulgarnie. Ale czegóż mozna było sie spodziewać. W koncu wszyscy na forum są znawcami tematu, a ja jestem tylko jak G838 stwirdził najładniej baranem. Wiec każda moja wypowiedz, czy raczej beczenie, jest bełkotem dla niektórych uszu. Przykra sprawa bo do tej pory myslałem iż środowisko "wietnamskie" jest przyjaźniejsze. Trudno, nie trzeba byc w kadrze narodowej żeby pływać. I G838 nie bierz tego dokładnie!
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen
PostWysłany: Czw Lut 01, 2007 12:14 am Odpowiedz z cytatem
doc101
podporucznik
podporucznik
 
Dołączył: 14 Lip 2005
Posty: 1390
Skąd: MKT




Nerwowo i wulgarnie to dopiero może się zrobić Twisted Evil Twisted Evil
A tak poważnie, to meritum sprawy, o którą mi chodzi jest pytanie: Czy wiesz czym się różni postać żołenirza z Namu za 1000zł od tej za 8000zł?

_________________
1 Warszawska Dywizja Zmechanizowana im. T. Kościuszki
9 Batalion Specjalny NJW MSW im. Czwartaków AL
www.lwp.bloog.pl
www.rakkasans.pl

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
PostWysłany: Czw Lut 01, 2007 12:19 am Odpowiedz z cytatem
jerry_k
st. plutonowy
st. plutonowy
 
Dołączył: 31 Paź 2005
Posty: 72
Skąd: Wawa




ten pasek jest tylko regulowany po jednej stronie ... ni jak ma sie do pasków do m16...
http://www.hue1968.webserwer.pl/images/bron/055.jpg
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
PostWysłany: Czw Lut 01, 2007 12:51 am Odpowiedz z cytatem
G838
mł. chorąży
mł. chorąży
 
Dołączył: 24 Sie 2005
Posty: 458




Dokladnie Jerzy. To zwykly pasek dedykowany do bazooki, czesto - ze wzgledu na to ze jest krotszy od standardowego paska do broni - byl zakladany do bloopera. Dobrze wiesz ze to zaden rarytas, I nie ma co sie podniecac.
a ty kolezko z Lodzi, jak sie ciebie czyta I tego twojego drugiego przyjaciela warcostam, to sie niekiedy slabo robi I oczy bola. dam ci dobra rade; oszczedz sobie wstydu...
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
PostWysłany: Czw Lut 01, 2007 9:47 am Odpowiedz z cytatem
Nervous
mł. chrązy sztab.
mł. chrązy sztab.
 
Dołączył: 14 Mar 2006
Posty: 708
Skąd: Dau Tieng




Może i sie robi słabo ale nikt Ci nie każe czytać. A skoro ten pasek jest taki nie fajny i jednym słowem ble to czemu tyle propozycji kupna było. Ale przecież ją się nie znam.
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen
PostWysłany: Czw Lut 01, 2007 9:50 am Odpowiedz z cytatem
doc101
podporucznik
podporucznik
 
Dołączył: 14 Lip 2005
Posty: 1390
Skąd: MKT




Ja nie składałem propozycji kupna - od razu to zaznaczam ...

_________________
1 Warszawska Dywizja Zmechanizowana im. T. Kościuszki
9 Batalion Specjalny NJW MSW im. Czwartaków AL
www.lwp.bloog.pl
www.rakkasans.pl

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
PostWysłany: Czw Lut 01, 2007 9:52 am Odpowiedz z cytatem
Michał
kapitan
kapitan
 
Dołączył: 31 Sty 2005
Posty: 2190
Skąd: z Powiśla




dziewczęta nie drapcie się o głupi pasek... ebay to potęga..

_________________
Pozdrawiam

Michał SEKA Sekunda
SRH RAKKASANS
www.rakkasans.pl

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Forum www.militarni.pl Strona Główna ť WIETNAM - Reenactors POL-NAM ť Co to za pasek?
 
 
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)  
Strona 5 z 6  
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  

Powered by phpBB Š 2001, 2002 phpBB Group

Design by: Infected-FX