Forum www.militarni.pl Strona Główna

 

Forum www.militarni.pl Strona Główna ť SPRZEDAM / FOR SALEť sowieckie buty spadochroniarskie nowki rozmiar 27
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat 
sowieckie buty spadochroniarskie nowki rozmiar 27
PostWysłany: Sob Sie 26, 2006 3:22 pm Odpowiedz z cytatem
willard
plutonowy
plutonowy
 
Dołączył: 12 Lip 2006
Posty: 61




Witam. Do sprzedania nieuzywana i w superstanie (miekka, niepopekana skora) para butow wojskowych z okresu afganskiego.
Dzis to prawdziwa rzadkosc! Buty maja wewnatrz wkladki, oznaczone na podeszwie jako rozmiar 41, wg numeracji europejskiej sa okolo 27 lub amerykanskiej 9R. Wkladka ma dlugosc dokladnie 270mm, a buty sa wysokie w podbiciu wiec nie ma problemow ze spasowaniem.
Buty nie smierdza zgnilizna ani plesnia/grzybem. Sa w stanie magazynowym. Niestety nie moj rozmiar ;/
Uprzedzajac pytania informuje, ze sa identyczne rozmiarowo prawy i lewy.


http://www.allegro.pl/item122944768_buty_specnaz_afganistan_27_42_sowieckie_41.html
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Re: sowieckie buty spadochroniarskie nowki rozmiar 27
PostWysłany: Sob Sie 26, 2006 9:26 pm Odpowiedz z cytatem
KAMILLO
st. sierżant sztab.
st. sierżant sztab.
 
Dołączył: 14 Lip 2005
Posty: 417
Skąd: Borne Sulinowo PL, Macroom IRL




willard napisał:
Witam. Do sprzedania nieuzywana i w superstanie (miekka, niepopekana skora) para butow wojskowych z okresu afganskiego.
Dzis to prawdziwa rzadkosc! Buty maja wewnatrz wkladki, oznaczone na podeszwie jako rozmiar 41, wg numeracji europejskiej sa okolo 27 lub amerykanskiej 9R. Wkladka ma dlugosc dokladnie 270mm, a buty sa wysokie w podbiciu wiec nie ma problemow ze spasowaniem.
Buty nie smierdza zgnilizna ani plesnia/grzybem. Sa w stanie magazynowym. Niestety nie moj rozmiar ;/
Uprzedzajac pytania informuje, ze sa identyczne rozmiarowo prawy i lewy.


http://www.allegro.pl/item122944768_buty_specnaz_afganistan_27_42_sowieckie_41.html



Niestety kupiłen na zlocie w Bornym (minelimy się na jednym straganie, wiadomo na jakim Wink pytałwem cię o "stanik" bo tego typu nie mam, jaka jest mozliwosc załatwienia ???/ ???

_________________
A ja mieszkam tam gdzie jest naprawdę MILITARNIE

http://www.MILITARNE-BORNE.pl


Kraz 255B 6X6
Ural 4320 6X6
Ural 375D 6X6
GSP-55 Gąski
PTS-M Gąski
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG WP Kontakt
PostWysłany: Nie Sie 27, 2006 9:32 am Odpowiedz z cytatem
willard
plutonowy
plutonowy
 
Dołączył: 12 Lip 2006
Posty: 61




Widzisz, ja natomiast szukalem obozu afganskiego by was spotkac ale nieznalazlem. Moja wina, bo mieszkalismy na kwaterach w Jeleniu i bylismy na zlotowisku odczasu do czasu.
Co do stanika to jest opcja. Ja go sciagalem z vietnamu, wyszedl cos kolo 150zl. Koles mial i nowki i uzywki, moge zapytac jesli chcesz czy jeszcze ma. (chetnie bym sie wymienil np na magazynki bakielit Wink albo kapelusz w malym rozmiarze).
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
PostWysłany: Nie Sie 27, 2006 11:03 pm Odpowiedz z cytatem
KAMILLO
st. sierżant sztab.
st. sierżant sztab.
 
Dołączył: 14 Lip 2005
Posty: 417
Skąd: Borne Sulinowo PL, Macroom IRL




willard napisał:
Widzisz, ja natomiast szukalem obozu afganskiego by was spotkac ale nieznalazlem.


A to fakt mowa była że obóz Afgański bedzie ale nie było, a to tylko z tego wzgledu że w pierwszy dzień przyjazdu do kraju padł silnik w Zile i czas jaki bym poswiecil na przygotowanie obozu poswięciłem na naprawe Ziła / życie

willard napisał:
Moja wina, bo mieszkalismy na kwaterach w Jeleniu i bylismy na zlotowisku odczasu do czasu.
Co do stanika to jest opcja. Ja go sciagalem z vietnamu, wyszedl cos kolo 150zl. Koles mial i nowki i uzywki, moge zapytac jesli chcesz czy jeszcze ma. (chetnie bym sie wymienil np na magazynki bakielit Wink albo kapelusz w malym rozmiarze).


Możesz się zapytać, a nawet musisz.... interes sie raczej uda, jaki rozmiar cię interesuje tego kapelusza ????

_________________
A ja mieszkam tam gdzie jest naprawdę MILITARNIE

http://www.MILITARNE-BORNE.pl


Kraz 255B 6X6
Ural 4320 6X6
Ural 375D 6X6
GSP-55 Gąski
PTS-M Gąski
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG WP Kontakt
PostWysłany: Pon Sie 28, 2006 6:31 am Odpowiedz z cytatem
willard
plutonowy
plutonowy
 
Dołączył: 12 Lip 2006
Posty: 61




Kapelusz 54cm ale taki deal 1:1 to mi srednio pachnie Sad zapytam.
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
PostWysłany: Wto Sie 29, 2006 11:46 pm Odpowiedz z cytatem
KAMILLO
st. sierżant sztab.
st. sierżant sztab.
 
Dołączył: 14 Lip 2005
Posty: 417
Skąd: Borne Sulinowo PL, Macroom IRL




http://www.allegro.pl/item122234021__czapka_kapelusz_radziecki_cccp_zssr_od_1zl.html dogadamy się choć kapelusz to tez już rarytas Wink cos tam jeszcze dam bo jest tego u mnie TROSZECZKE Twisted Evil

_________________
A ja mieszkam tam gdzie jest naprawdę MILITARNIE

http://www.MILITARNE-BORNE.pl


Kraz 255B 6X6
Ural 4320 6X6
Ural 375D 6X6
GSP-55 Gąski
PTS-M Gąski
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG WP Kontakt
PostWysłany: Wto Sie 29, 2006 11:52 pm Odpowiedz z cytatem
dzikki
kapral
kapral
 
Dołączył: 23 Kwi 2006
Posty: 26
Skąd: Warszawa




KAMILLO napisał:
http://www.allegro.pl/item122234021__czapka_kapelusz_radziecki_cccp_zssr_od_1zl.html dogadamy się choć kapelusz to tez już rarytas Wink cos tam jeszcze dam bo jest tego u mnie TROSZECZKE Twisted Evil

Rany jaka cena. A ja dostałem go za darmo , gdy kupowałem komplet na allegro.

_________________
Kampfgruppe Lisa
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
PostWysłany: Sro Sie 30, 2006 12:02 am Odpowiedz z cytatem
willard
plutonowy
plutonowy
 
Dołączył: 12 Lip 2006
Posty: 61




Leci z wietnamu jeszcze jeden egz dla ciebie. W sumei juz licytowalem ten kapelusz (to twoj tak?) i mam ustawionego na snipie... mam kasowac? Laughing

EDIT:

Kamillo - moge pojsc na zamiane za kapelusz i moze jakis ladny bagnet Embarassed Stanik winien byc u mnei za jakies 2 tygodnie.
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Re: sowieckie buty spadochroniarskie nowki rozmiar 27
PostWysłany: Sro Sie 30, 2006 7:25 pm Odpowiedz z cytatem
wilu
st. szeregowy
st. szeregowy
 
Dołączył: 28 Sie 2006
Posty: 6
Skąd: Sosnowiec




Czy możesz zalatwić jeszcze jedną taką kamizelkę?
KAMILLO napisał:

Niestety kupiłen na zlocie w Bornym (minelimy się na jednym straganie, wiadomo na jakim Wink pytałwem cię o "stanik" bo tego typu nie mam, jaka jest mozliwosc załatwienia ???/ ???


A ja w tym czasie siedziałem koło Kamila i mierzyłem buty.
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Forum www.militarni.pl Strona Główna ť SPRZEDAM / FOR SALE ť sowieckie buty spadochroniarskie nowki rozmiar 27
 
 
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)  
Strona 1 z 1  

  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  

Powered by phpBB Š 2001, 2002 phpBB Group

Design by: Infected-FX