Forum www.militarni.pl Strona Główna

 

Forum www.militarni.pl Strona Główna ť Красная Армияť powitanie
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat 
powitanie
PostWysłany: Sro Lip 12, 2006 10:35 am Odpowiedz z cytatem
willard
plutonowy
plutonowy
 
Dołączył: 12 Lip 2006
Posty: 61




Witam wszystkich serdecznie. Od 1998r. robilem rekonstrukcje ale 2 lata temu wietnam mi sie juz totalnie znudzil. Od ponad roku posiadam za to UAZa i krok po kroku wchodze w ruski sprzet. Obecnie mam postac zolnierza specnazu na II wojne czeczenska (partizan, ak74, pioneer, kilka starych elementow oporzadzenia). Na zlot do Bielska jedziemy z kumplem na afganistan (uaza mam w camo raczej na tamte warunki, niestety nie oryginalne malowanie, ale autko 100% oryginal). Jak zawsze brakuje dostepu do sprzetu (oporzadzenie) i wiedzy. W stosunku do GI info o sowietach jest w sieci szczatkowe.
Obecnie szukam informacji o oznakowaniach taktycznych samochodow rosyjskich (lata 80 beda ok) by dobrze zrobic uaza. Napisy eksploatacyjne, numery taktyczne, etc.

W Bornym rowniez bede jednak plaskaczem, bo wyprawa UAZem to koszt zbyt wielki i czas jazdy azaliz warunki niemilosierne Wink

Takowoz pozdrawiam wszystkich rusofili i licze na owocna wspolprace. Czolem zolnierze!


Ostatnio zmieniony przez willard dnia Sro Lip 12, 2006 1:49 pm, w całości zmieniany 1 raz
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
PostWysłany: Sro Lip 12, 2006 11:06 am Odpowiedz z cytatem
MAREKMARO
st. sierżant sztab.
st. sierżant sztab.
 
Dołączył: 23 Wrz 2005
Posty: 395
Skąd: Warszawa




Robiłeś Wietnam i przeszedłeś na strone vietkongu Wink a z tamtąd do ruskich to już pare centymetrow. Laughing Laughing Laughing Witaj i działaj
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email WP Kontakt
Forum www.militarni.pl Strona Główna ť Красная Армия ť powitanie
 
 
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)  
Strona 1 z 1  

  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  

Powered by phpBB Š 2001, 2002 phpBB Group

Design by: Infected-FX