Forum www.militarni.pl Strona Główna

 

Forum www.militarni.pl Strona Główna ť Красная Армияť Czołem Idź do strony 1, 2  Następny
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat 
Czołem
PostWysłany: Pon Lip 03, 2006 5:08 pm Odpowiedz z cytatem
Lufa
st. szeregowy
st. szeregowy
 
Dołączył: 03 Lip 2006
Posty: 17
Skąd: Szczecin




Czołem!

Witam wszystkich. Od dłuższego czasu interesuje sie tematem rekonstrukcji. Od stycznia zbieram ekwipunek i umundurowanie szeregowego żołnierza ludowego Wojska Polskiego i musze powiedzieć że mozolnie mi to idzie.
Witam wszystkich jeszcze raz i mam nadzieję że dyskusja na forum przyniesie dla nas wszystkich korzyści Very Happy
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
PostWysłany: Pon Lip 03, 2006 7:16 pm Odpowiedz z cytatem
Steiner
st. plutonowy
st. plutonowy
 
Dołączył: 02 Lut 2006
Posty: 93
Skąd: Kriepost Nowogeorgiewsk




Witaj na pokładzie Very Happy
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Re: Czołem
PostWysłany: Pon Lip 03, 2006 7:57 pm Odpowiedz z cytatem
KAMILLO
st. sierżant sztab.
st. sierżant sztab.
 
Dołączył: 14 Lip 2005
Posty: 417
Skąd: Borne Sulinowo PL, Macroom IRL




Lufa napisał:
Czołem!

Witam wszystkich. Od dłuższego czasu interesuje sie tematem rekonstrukcji. Od stycznia zbieram ekwipunek i umundurowanie szeregowego żołnierza ludowego Wojska Polskiego i musze powiedzieć że mozolnie mi to idzie.
Witam wszystkich jeszcze raz i mam nadzieję że dyskusja na forum przyniesie dla nas wszystkich korzyści Very Happy


Zejdzie ci kilka latek na to zeby skompletowac wszystko, nie wystarczy miec tylko pieniadze, ale te czekanie nie jest wcale zniechécajáce...

POZDRAWIAM i abys szukal krcej niz inni Smile

_________________
A ja mieszkam tam gdzie jest naprawdę MILITARNIE

http://www.MILITARNE-BORNE.pl


Kraz 255B 6X6
Ural 4320 6X6
Ural 375D 6X6
GSP-55 Gąski
PTS-M Gąski
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG WP Kontakt
PostWysłany: Czw Lip 06, 2006 4:33 pm Odpowiedz z cytatem
MAREKMARO
st. sierżant sztab.
st. sierżant sztab.
 
Dołączył: 23 Wrz 2005
Posty: 395
Skąd: Warszawa




A propo szukania.Znalazłem i mam Sliczny komplecik na Afgana .Mundurek , KLM-a .Kapelusz , czapeczke , oporządzenie i kamizelke tylko brakuje mi Kałacha.Tak więć Kamilu , ekipa powiększyła się Wink Iwan do Afgana trampki ?Laughing Laughing Laughing PS.Miło było Ciebie poznać do zobaczenia w Bornym.
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email WP Kontakt
PostWysłany: Czw Lip 06, 2006 7:27 pm Odpowiedz z cytatem
KAMILLO
st. sierżant sztab.
st. sierżant sztab.
 
Dołączył: 14 Lip 2005
Posty: 417
Skąd: Borne Sulinowo PL, Macroom IRL




MAREKMARO napisał:
A propo szukania.Znalazłem i mam Sliczny komplecik na Afgana .Mundurek , KLM-a .Kapelusz , czapeczke , oporządzenie i kamizelke tylko brakuje mi Kałacha.Tak więć Kamilu , ekipa powiększyła się Wink Iwan do Afgana trampki ?Laughing Laughing Laughing PS.Miło było Ciebie poznać do zobaczenia w Bornym.



Bardzo pieknie.... teraz tylko jakis pojazd ( taki wiekszy hehehe )

Co do trampkow to chyba jednak pomecze sie w sapogach 9 tutaj mi ich brakuje )

_________________
A ja mieszkam tam gdzie jest naprawdę MILITARNIE

http://www.MILITARNE-BORNE.pl


Kraz 255B 6X6
Ural 4320 6X6
Ural 375D 6X6
GSP-55 Gąski
PTS-M Gąski
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG WP Kontakt
PostWysłany: Czw Lip 06, 2006 9:32 pm Odpowiedz z cytatem
MAREKMARO
st. sierżant sztab.
st. sierżant sztab.
 
Dołączył: 23 Wrz 2005
Posty: 395
Skąd: Warszawa




Pojazd będzie ale w przyszłym roku , na początek UAZ ale w kamuflażu z Afganistanu , czy ktoś ma zdięcia kolorowe pojazdów w kamuflażu obowiązującym w Afganistanie.
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email WP Kontakt
Re: Czołem
PostWysłany: Czw Lip 06, 2006 11:15 pm Odpowiedz z cytatem
Gumiś
sierżant
sierżant
 
Dołączył: 15 Lip 2005
Posty: 105
Skąd: Okolice Poznania




Lufa napisał:
Czołem!

Witam wszystkich. Od dłuższego czasu interesuje sie tematem rekonstrukcji. Od stycznia zbieram ekwipunek i umundurowanie szeregowego żołnierza ludowego Wojska Polskiego i musze powiedzieć że mozolnie mi to idzie.
Witam wszystkich jeszcze raz i mam nadzieję że dyskusja na forum przyniesie dla nas wszystkich korzyści Very Happy

A możesz sprecyzować okres z którego mundur kompletujesz, bo LWP to praktycznie 50 lat
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
PostWysłany: Wto Lip 11, 2006 5:20 pm Odpowiedz z cytatem
IWAN
st. kapral
st. kapral
 
Dołączył: 24 Wrz 2005
Posty: 34
Skąd: Bytów




MAREKMARO napisał:
A propo szukania.Znalazłem i mam Sliczny komplecik na Afgana .Mundurek , KLM-a .Kapelusz , czapeczke , oporządzenie i kamizelke tylko brakuje mi Kałacha.Tak więć Kamilu , ekipa powiększyła się Wink Iwan do Afgana trampki ?Laughing Laughing Laughing PS.Miło było Ciebie poznać do zobaczenia w Bornym.
ANO TRAMPKI I CO DZIWISZ SIĘ ŻE TRAMPKI- MIAŁEM W DARŁOWIE ORYGINALNE SOWIECKIE DESANTY TAKIE JAKIE NOSILI SOWIECI W AWGANIE ALE STWIERDZIŁEM ŻE BENDĘ NOSIŁ TRAMPKI TAK JAK SOWIECI W AWGANIE(POCZYTAJ KSIĄŻKI O AWGANIE)ALBO ZAPYTAJ KAMILLA ON CI TO WYTŁUMACZY BO TO FACHOWIEC W DZIEDZINIE AWGANISTANU POZDRAWIAM IWAN
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
PostWysłany: Wto Lip 11, 2006 5:34 pm Odpowiedz z cytatem
MAREKMARO
st. sierżant sztab.
st. sierżant sztab.
 
Dołączył: 23 Wrz 2005
Posty: 395
Skąd: Warszawa




Iwan ,,rozmawialiśmy o tym w Darłowie Wink (miałem na sobie mundur polski z Iraku) wiem ,że ruscy nosili trampki ,że wiele rzeczy kupowali w Pakistanie lub szyli sami np.KLM(kombinezon) dzielili na dwie częśc i ,Buty ,które miała niewielka ilość Zołnierzy (dobre buty) pochodziły z Czechosłowacji ,były to górskie buty i taki posiadacz wzbudzał wielką zazdrość.Co do Twoich trampek ,to był żart a nie zarzut braku tematu Wink A propo wiadomości na temat Afganistan potrzebuje wzór kamuflarzu na samochody a dokładnie na UAZ-a
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email WP Kontakt
PostWysłany: Wto Lip 11, 2006 7:39 pm Odpowiedz z cytatem
KAMILLO
st. sierżant sztab.
st. sierżant sztab.
 
Dołączył: 14 Lip 2005
Posty: 417
Skąd: Borne Sulinowo PL, Macroom IRL




MAREKMARO napisał:
Iwan ,,rozmawialiśmy o tym w Darłowie Wink (miałem na sobie mundur polski z Iraku) wiem ,że ruscy nosili trampki ,że wiele rzeczy kupowali w Pakistanie lub szyli sami np.KLM(kombinezon) dzielili na dwie częśc i ,Buty ,które miała niewielka ilość Zołnierzy (dobre buty) pochodziły z Czechosłowacji ,były to górskie buty i taki posiadacz wzbudzał wielką zazdrość.Co do Twoich trampek ,to był żart a nie zarzut braku tematu Wink A propo wiadomości na temat Afganistan potrzebuje wzór kamuflarzu na samochody a dokładnie na UAZ-a


Napewno cos znajdziesz Wink http://images.google.pl/images?q=uaz&hl=pl

_________________
A ja mieszkam tam gdzie jest naprawdę MILITARNIE

http://www.MILITARNE-BORNE.pl


Kraz 255B 6X6
Ural 4320 6X6
Ural 375D 6X6
GSP-55 Gąski
PTS-M Gąski
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG WP Kontakt
PostWysłany: Wto Lip 11, 2006 9:00 pm Odpowiedz z cytatem
MAREKMARO
st. sierżant sztab.
st. sierżant sztab.
 
Dołączył: 23 Wrz 2005
Posty: 395
Skąd: Warszawa




Lufa ,przepraszamy Ciebie że z Twojego przedstawienia się poszliśmy w innym kierunku.Witam raz jeszcze wśród nas.Pytaj ,pisz bądż aktywny.Jeżeli można to pomożemy , doradzimy.Więc nie martw się ,że tak Twój post rozwinął sie.My tacy czasami jesteśmy Wink A co do kompletowania Twojego munduru ,sprzętu to dobrym żródłem są zloty militarne.Ja tam znalazłem większość moich fantów.A znależć coś na mnie to wyczyn Laughing Pozdrawiam i życze sukcesu
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email WP Kontakt
PostWysłany: Sro Lip 12, 2006 3:41 pm Odpowiedz z cytatem
willard
plutonowy
plutonowy
 
Dołączył: 12 Lip 2006
Posty: 61




Ja moge zapodac zdjecia mojego Smile Moze ci sie przyda jako wzor, mialem na poprzedmin kompie 2 zdjecia z afganu i na ich podstawie robilem ale winde ponioslo i to stracilem ;/


Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
PostWysłany: Sro Lip 12, 2006 4:17 pm Odpowiedz z cytatem
MAREKMARO
st. sierżant sztab.
st. sierżant sztab.
 
Dołączył: 23 Wrz 2005
Posty: 395
Skąd: Warszawa




Shocked Shocked Shocked Sliczny ,jestem pod wrażeniem.Powiedz (napisz) prosze jakie są kolory ,bo wygląda na biel i brąz.Jeżeli brąz to jaki odcień.Pozdrawiam i dziękuje
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email WP Kontakt
PostWysłany: Sro Lip 12, 2006 4:34 pm Odpowiedz z cytatem
willard
plutonowy
plutonowy
 
Dołączył: 12 Lip 2006
Posty: 61




To fotki z kwietnia, swiatlo bylo kijowe. Bazowy to jasny piaskowy, prawie kremowy - byl nim pomalowany jak go kupilem, a zal bylo machac na khaki. W RALu nie widze takiego odpowiednika. Ale dam ci foto z BB z zeszlego roku:



Brazowy to (wstyd powiedziec) brazowy spray matowy w kolorze koma cirka RAL8002.

Krawedzie czarny mat.
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
PostWysłany: Sro Lip 12, 2006 7:57 pm Odpowiedz z cytatem
KAMILLO
st. sierżant sztab.
st. sierżant sztab.
 
Dołączył: 14 Lip 2005
Posty: 417
Skąd: Borne Sulinowo PL, Macroom IRL




No nie powiem malowanie ciekawe, ale nic nie zastapi zieleni made in CCCP Smile

_________________
A ja mieszkam tam gdzie jest naprawdę MILITARNIE

http://www.MILITARNE-BORNE.pl


Kraz 255B 6X6
Ural 4320 6X6
Ural 375D 6X6
GSP-55 Gąski
PTS-M Gąski
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG WP Kontakt
Forum www.militarni.pl Strona Główna ť Красная Армия ť Czołem
 
 
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)  
Strona 1 z 2  
Idź do strony 1, 2  Następny
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  

Powered by phpBB Š 2001, 2002 phpBB Group

Design by: Infected-FX