Forum www.militarni.pl Strona Główna

 

Forum www.militarni.pl Strona Główna ť Красная Армияť BORNE SULINOWO 2006 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat 
PostWysłany: Wto Lip 04, 2006 11:54 pm Odpowiedz z cytatem
Gumiś
sierżant
sierżant
 
Dołączył: 15 Lip 2005
Posty: 105
Skąd: Okolice Poznania




KAMILLO napisał:
nietoperz napisał:
Kamil rozumiem że obóz z Afganu ?????



Sam nie wiem, pasowalo by ale nie bedzie to chyba mozliwe (ale napewno tylko Rosyjska ekipa) zapewne wyjdzie w ciagu kilku dni... a ty nietoperku przylatujesz swoim Uazem .... PLEASE moze go narewszcie zobaczymy na zlocie w Bornym Smile


Mam prosbe kazdy kto sie zglosi prosil bym o materiaaly na temat swojego pojazdu ( umieszczac na forum) chodzi o to zeby pzry kazdym pojezdzie widniala tabliczka informacyjna (same tabliczki zrobie sam) chcial bym aby bylo to mniej wiecej np tak:

Kierowca: KAMILLO

Ził 131 dane w skrócie

- napęd 6x6

- masa własna – 7200 kg;

- silnik – ZIŁ 131, benzynowy, 8-cylindrowy, widlasty (90°)

- moc silnika – 110 kW

- rodzaj paliwa – etylina

- poj. zbiornika paliwa – 2x170 l

- prędkość max. – 80 km/h

- skrzynia biegów – mechaniczna, pięciobiegowa plus wsteczny

- rozmiar ogumienia – 12.00-20";

- Centralny system regulowania ciśnienia w ogumieniu

- wyciągarka – z liną długości 70 m i obciążeniu do 45 kN (4,5 t)



I dobrze by bylo na koncu rysunek techniczny taki jak np ten : http://www.fas.org/man/dod-101/army/docs/st100-7/images/Image207.gif

Pozdrawiam i czekam na opinie

Kamil ja jestem jak najbardziej za i chciałbym w tym miejscu postawić swoja dwa cylindry, tylko wiesz,że mundur mój to polskie moro WZ 4652
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
PostWysłany: Sro Lip 05, 2006 8:18 pm Odpowiedz z cytatem
KAMILLO
st. sierżant sztab.
st. sierżant sztab.
 
Dołączył: 14 Lip 2005
Posty: 417
Skąd: Borne Sulinowo PL, Macroom IRL




Mały napisał:

Hmm, a z czego zamierzasz wykonać te tabliczki?
Ja bym proponował wydrukować, olaminować, i przyczepić do jakiejś drewnianej tabliczki.



dokladnie tak samo chce to zrobic[/list]

_________________
A ja mieszkam tam gdzie jest naprawdę MILITARNIE

http://www.MILITARNE-BORNE.pl


Kraz 255B 6X6
Ural 4320 6X6
Ural 375D 6X6
GSP-55 Gąski
PTS-M Gąski
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG WP Kontakt
PostWysłany: Sro Lip 05, 2006 8:37 pm Odpowiedz z cytatem
KAMILLO
st. sierżant sztab.
st. sierżant sztab.
 
Dołączył: 14 Lip 2005
Posty: 417
Skąd: Borne Sulinowo PL, Macroom IRL




Gumiś napisał:
Kamil ja jestem jak najbardziej za i chciałbym w tym miejscu postawić swoja dwa cylindry, tylko wiesz,że mundur mój to polskie moro WZ 4652



Hmmmm ni jak pasuje mundur polski za to dwucylindrowiec a nadal by sie i to bardzo... proponuje ci zakupic na Allegro mundurek Rosyjski facet co jakis czas sprzedaje po 24.99 zl ( nasze miejsce ma byc typowo rosyjskie) Gumis nie zawiedz nas ( sam sie postaram o ogoreczki i konserwy prosto z Rosji ) Ja nawet na parade na pake zabieram wylacznie ludzi w rosyjskich mundurach ( nie ma zmiloj sie )

_________________
A ja mieszkam tam gdzie jest naprawdę MILITARNIE

http://www.MILITARNE-BORNE.pl


Kraz 255B 6X6
Ural 4320 6X6
Ural 375D 6X6
GSP-55 Gąski
PTS-M Gąski
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG WP Kontakt
PostWysłany: Sro Lip 05, 2006 8:41 pm Odpowiedz z cytatem
KAMILLO
st. sierżant sztab.
st. sierżant sztab.
 
Dołączył: 14 Lip 2005
Posty: 417
Skąd: Borne Sulinowo PL, Macroom IRL




Mały napisał:
Jak narazie wpadł mi taki pomysł aby obozowisko ogrodzic workami z np. sianem, oraz skrzyniami po amunicji (podglądnołem to na zdjęciach z afganistanu) skrzynie postaram się dostarczyć na 99,9%, bedzie ich około 10. (znalazłem radzieckie cele do szczelania (sylwetka człowieka), oraz radzieckie tablice informacyjne (niewiem na jaki temat bo nie znam rosyjskiego) jak by się przydały moge dostarczyć.


Z workami pomoge ci bo sam mam kilka lnianych workow, co do wszelkiego rodzaju tabliczek i celow do strzelania, to raczej trzeba sobie odpuscic ( po pierwszej nocy nie wiem czy cos sie uchowa (niestety zlodzieje Evil or Very Mad )


Niech kazdy sie postara o flage, maly mam chyba dwie jak cos to moge ci jeda pozyczyc na zlot

_________________
A ja mieszkam tam gdzie jest naprawdę MILITARNIE

http://www.MILITARNE-BORNE.pl


Kraz 255B 6X6
Ural 4320 6X6
Ural 375D 6X6
GSP-55 Gąski
PTS-M Gąski
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG WP Kontakt
PostWysłany: Sro Lip 05, 2006 9:59 pm Odpowiedz z cytatem
Mały
st. szeregowy
st. szeregowy
 
Dołączył: 09 Wrz 2005
Posty: 19
Skąd: Borne Sulinowo




KAMILLO napisał:

Niech kazdy sie postara o flage, maly mam chyba dwie jak cos to moge ci jeda pozyczyc na zlot


Chodzi ci o flage radziecką?
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
PostWysłany: Czw Lip 06, 2006 7:27 pm Odpowiedz z cytatem
KAMILLO
st. sierżant sztab.
st. sierżant sztab.
 
Dołączył: 14 Lip 2005
Posty: 417
Skąd: Borne Sulinowo PL, Macroom IRL




[quote="Mały"]
KAMILLO napisał:


Chodzi ci o flage radziecką?




Tak

_________________
A ja mieszkam tam gdzie jest naprawdę MILITARNIE

http://www.MILITARNE-BORNE.pl


Kraz 255B 6X6
Ural 4320 6X6
Ural 375D 6X6
GSP-55 Gąski
PTS-M Gąski
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG WP Kontakt
PostWysłany: Czw Lip 06, 2006 11:12 pm Odpowiedz z cytatem
Gumiś
sierżant
sierżant
 
Dołączył: 15 Lip 2005
Posty: 105
Skąd: Okolice Poznania




KAMILLO napisał:
Gumiś napisał:
Kamil ja jestem jak najbardziej za i chciałbym w tym miejscu postawić swoja dwa cylindry, tylko wiesz,że mundur mój to polskie moro WZ 4652



Hmmmm ni jak pasuje mundur polski za to dwucylindrowiec a nadal by sie i to bardzo... proponuje ci zakupic na Allegro mundurek Rosyjski facet co jakis czas sprzedaje po 24.99 zl ( nasze miejsce ma byc typowo rosyjskie) Gumis nie zawiedz nas ( sam sie postaram o ogoreczki i konserwy prosto z Rosji ) Ja nawet na parade na pake zabieram wylacznie ludzi w rosyjskich mundurach ( nie ma zmiloj sie )


Munduru póki co nie zamierzam zmieniać (ale kto wie) w Darłowie w tym roku nie byłem - czemu? - myślę, że wystarczy połazić po forum i po galeriach z Darłowa AD 2006, a wszystko będzie jasne, ale w Bornym będę, swoją Kasię i tak ustawię w "galerii" obok Twojego ZIŁ-a Razz , a jak nie bedzie miejsca to na niego wjadę i zaparkuję na Twojej szoferce Wink
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
PostWysłany: Pią Lip 07, 2006 7:53 pm Odpowiedz z cytatem
KAMILLO
st. sierżant sztab.
st. sierżant sztab.
 
Dołączył: 14 Lip 2005
Posty: 417
Skąd: Borne Sulinowo PL, Macroom IRL




Gumiś napisał:
KAMILLO napisał:
Gumiś napisał:
Kamil ja jestem jak najbardziej za i chciałbym w tym miejscu postawić swoja dwa cylindry, tylko wiesz,że mundur mój to polskie moro WZ 4652



Hmmmm ni jak pasuje mundur polski za to dwucylindrowiec a nadal by sie i to bardzo... proponuje ci zakupic na Allegro mundurek Rosyjski facet co jakis czas sprzedaje po 24.99 zl ( nasze miejsce ma byc typowo rosyjskie) Gumis nie zawiedz nas ( sam sie postaram o ogoreczki i konserwy prosto z Rosji ) Ja nawet na parade na pake zabieram wylacznie ludzi w rosyjskich mundurach ( nie ma zmiloj sie )


Munduru póki co nie zamierzam zmieniać (ale kto wie) w Darłowie w tym roku nie byłem - czemu? - myślę, że wystarczy połazić po forum i po galeriach z Darłowa AD 2006, a wszystko będzie jasne, ale w Bornym będę, swoją Kasię i tak ustawię w "galerii" obok Twojego ZIŁ-a Razz , a jak nie bedzie miejsca to na niego wjadę i zaparkuję na Twojej szoferce Wink


zaparkowac mozesz pod lepiej bedzie pasowalo hehehhe ( taki maly zarcik) nigdy bym twojemu cudenkowi nie zrobil krzywdy, prosze postaraj sie o jakis rosyjski mundurek... moze KLMK lub KZS.



P.s. Michal co to za Amerykanska Coca Cola http://wiking.dyn.pl/galerie/wiking/Darlowko2006/photos/photo15.jpg Evil or Very Mad

_________________
A ja mieszkam tam gdzie jest naprawdę MILITARNIE

http://www.MILITARNE-BORNE.pl


Kraz 255B 6X6
Ural 4320 6X6
Ural 375D 6X6
GSP-55 Gąski
PTS-M Gąski
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG WP Kontakt
PostWysłany: Pią Lip 07, 2006 9:03 pm Odpowiedz z cytatem
MAREKMARO
st. sierżant sztab.
st. sierżant sztab.
 
Dołączył: 23 Wrz 2005
Posty: 395
Skąd: Warszawa




Odpowiadam za Michała.TROFIEJNA Laughing
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email WP Kontakt
PostWysłany: Pią Lip 07, 2006 10:19 pm Odpowiedz z cytatem
Gumiś
sierżant
sierżant
 
Dołączył: 15 Lip 2005
Posty: 105
Skąd: Okolice Poznania




Kamil zaczynam myśleć o tym coraz intensywniej, ale nie wiem kiedy to nastąpi.
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
PostWysłany: Sob Lip 08, 2006 3:11 pm Odpowiedz z cytatem
KAMILLO
st. sierżant sztab.
st. sierżant sztab.
 
Dołączył: 14 Lip 2005
Posty: 417
Skąd: Borne Sulinowo PL, Macroom IRL




Gumiś napisał:
Kamil zaczynam myśleć o tym coraz intensywniej, ale nie wiem kiedy to nastąpi.



Ale ja za to wiem doskonale... nastápi to w czasnie nie dluzszym niz do daty 17 Sierpien 2006. A ja i inni licza na to Wink

_________________
A ja mieszkam tam gdzie jest naprawdę MILITARNIE

http://www.MILITARNE-BORNE.pl


Kraz 255B 6X6
Ural 4320 6X6
Ural 375D 6X6
GSP-55 Gąski
PTS-M Gąski
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG WP Kontakt
PostWysłany: Sro Lip 12, 2006 4:46 pm Odpowiedz z cytatem
willard
plutonowy
plutonowy
 
Dołączył: 12 Lip 2006
Posty: 61




Kurcze jak mi zal ze z Katowic do Bornego jest taki szmat dorgi bo bym uazem podskoczyl z ekipa na afganistan... a tak to bedzeimy przelotem (manewry ASG w sobote) wiec do was zajrzymy na pewno, bo full ruska impreza to zadkosc (tyle tych amerykanskich niewiernych).

Co do ogrodzenia - bazujac na doswiadczeniach z bielska i darlowa nie moze to byc nic atrakcyjnego bo dostanie nozek. Skrzynie, rosyjskie tabliczki sa dobre ale tak 10m ZA drutem kolczastym (moze on nie zginie?) odgradzajacym od wszelkiej masci tluszczy Wink
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
PostWysłany: Sro Lip 12, 2006 6:43 pm Odpowiedz z cytatem
dzikki
kapral
kapral
 
Dołączył: 23 Kwi 2006
Posty: 26
Skąd: Warszawa




willard napisał:
Kurcze jak mi zal ze z Katowic do Bornego jest taki szmat dorgi bo bym uazem podskoczyl z ekipa na afganistan... a tak to bedzeimy przelotem (manewry ASG w sobote) wiec do was zajrzymy na pewno, bo full ruska impreza to zadkosc (tyle tych amerykanskich niewiernych).

Oj Willard nie marudź. My też ze znajomym przybijamy na scenariusz airsoft'owy a potem w mundury, na motocykl i hajda na zlot .

_________________
Kampfgruppe Lisa
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
PostWysłany: Sro Lip 12, 2006 6:45 pm Odpowiedz z cytatem
MAREKMARO
st. sierżant sztab.
st. sierżant sztab.
 
Dołączył: 23 Wrz 2005
Posty: 395
Skąd: Warszawa




Dobry pomysł ale w Darłowie i tak dali sobie rade z drutem kolczastym.Nie zapominajmy ,że Polak potrafi Laughing Skrzynie ,worki z piaskiem ,kozły z drutem kolczastym wszystko jest jak najbardziej na miejscu.Jeden warunek dyżury ,zawsze ktoś musi byc na miejscu aby pilnowac.
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email WP Kontakt
PostWysłany: Sro Lip 12, 2006 8:01 pm Odpowiedz z cytatem
willard
plutonowy
plutonowy
 
Dołączył: 12 Lip 2006
Posty: 61




dzikki napisał:
willard napisał:
Kurcze jak mi zal ze z Katowic do Bornego jest taki szmat dorgi bo bym uazem podskoczyl z ekipa na afganistan... a tak to bedzeimy przelotem (manewry ASG w sobote) wiec do was zajrzymy na pewno, bo full ruska impreza to zadkosc (tyle tych amerykanskich niewiernych).

Oj Willard nie marudź. My też ze znajomym przybijamy na scenariusz airsoft'owy a potem w mundury, na motocykl i hajda na zlot .


Latwo mowic - motocykl na przyczepe i dajesz kazdym kombikiem. 1500kg to ja na lawete do avensisa nie podepne. Nie ma bata. A 500 km przy spalaniu 200l wachy = 826zl i okolo 14h jazdy. Niestety za daleko. BTW po ktorej stronie bedziesz na manewrach? My (SZOT) local militia.
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Forum www.militarni.pl Strona Główna ť Красная Армия ť BORNE SULINOWO 2006
 
 
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)  
Strona 2 z 3  
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  

Powered by phpBB Š 2001, 2002 phpBB Group

Design by: Infected-FX