Forum www.militarni.pl Strona Główna

 

Forum www.militarni.pl Strona Główna ť Красная Армияť Zapał
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat 
Zapał
PostWysłany: Pią Lut 10, 2006 10:02 pm Odpowiedz z cytatem
MAREKMARO
st. sierżant sztab.
st. sierżant sztab.
 
Dołączył: 23 Wrz 2005
Posty: 395
Skąd: Warszawa




Witam , koleżanki i kolegów.Moje obserwacje mi mówią , że nasz zapał jakby minął , na forum udziela się tylko ta sama grupa ludzi( Jeżeli chodzi o Armie Czerwoną) Czy jest potrzeba i szansa w tych dziwnych czasach stworzyc GRH.Jakie jest wasze podejście do tematu , bo w/g mnie jest potrzebna taka grupa i to bardzo


Ostatnio zmieniony przez MAREKMARO dnia Nie Lut 12, 2006 9:31 pm, w całości zmieniany 2 razy
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email WP Kontakt
PostWysłany: Sob Lut 11, 2006 12:01 am Odpowiedz z cytatem
Gumiś
sierżant
sierżant
 
Dołączył: 15 Lip 2005
Posty: 105
Skąd: Okolice Poznania




Moim skromnym zdaniem aktywność rośnie w terminach "okołozlotowych". Ja osobiście śledzę forum codziennie, głos zabieram sporadycznie, a całą swoją energię skupiam na udoskonalaniu i usprawnianiu moich "ryczących dwóch cylingrów".
PS. W tej chwili akurat robię rysunki dla tokarza, aby dorobił mi kilka bezcennych tulejek i śrubek. Razz
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
PostWysłany: Sob Lut 11, 2006 12:21 pm Odpowiedz z cytatem
Prudi
st. szeregowy
st. szeregowy
 
Dołączył: 06 Lut 2006
Posty: 9
Skąd: Warszawa




MAREKMARO, takie jest życie, dom, dzieci, pies i ja trzeci.


Ostatnio zmieniony przez Prudi dnia Nie Lut 12, 2006 8:50 pm, w całości zmieniany 1 raz
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
PostWysłany: Sob Lut 11, 2006 12:24 pm Odpowiedz z cytatem
Prudi
st. szeregowy
st. szeregowy
 
Dołączył: 06 Lut 2006
Posty: 9
Skąd: Warszawa




MAREKMARO jeszcze mam do ciebie jedną prośbę, czy mógłbyś mi opowiedzie w jaki sposób można zdobyc taką broń kolekcjonerską i jak jest w kwesti rejestracji takiego cacka??


Ostatnio zmieniony przez Prudi dnia Nie Lut 12, 2006 8:49 pm, w całości zmieniany 1 raz
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
PostWysłany: Nie Lut 12, 2006 1:45 am Odpowiedz z cytatem
MAREKMARO
st. sierżant sztab.
st. sierżant sztab.
 
Dołączył: 23 Wrz 2005
Posty: 395
Skąd: Warszawa




Odwiedzać giełde na KOLE , wertować internet , byc aktywnym w środowisku , zaglądać do Modlina na giełde , allegro Boże Prudi są dziesiątki możliwości aby skąpletować mundur , sprzet ,musisz chcieć i kochac to co robisz. To nie kaprys lub moda .To prawdziwa historia , pamięć i szacunek dla tamtych czasów.Ratowanie ile się da od zapomnienia i obojętności. I ja to muszę Tobie tłumaczyć? Shocked
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email WP Kontakt
PostWysłany: Nie Lut 12, 2006 8:14 pm Odpowiedz z cytatem
Prudi
st. szeregowy
st. szeregowy
 
Dołączył: 06 Lut 2006
Posty: 9
Skąd: Warszawa




Marekmaro, chodzi mi głównie o przepisy dotyczące posiadania takiego zabytku czy są takie same jak do broni ostrej??

_________________
szer.pchor. Prudi
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
PostWysłany: Nie Lut 12, 2006 8:45 pm Odpowiedz z cytatem
nietoperz
Site Admin
Site Admin
 
Dołączył: 03 Lut 2005
Posty: 5436
Skąd: z Pragi ( tej nad Wisłą )




[quote="Prudi"] (Na stadionie można kupić AK-47 z wiadrem 7.62) Very Happy[/quote]

hehehe mozna było przez 2 czy 3 godziny w 1990 roku - czyli 16 lat temu hehehehe

a tak juz powaznie - jest ustawa o broni i amunicji , która to dokładnie określa - niestety ustawa ta jest gniotem prawntym - bo została wymuszona na ustawodawcach wejsciem polski do unii - ci zas napisali tak na odczep sie , zeby w uni sie nie czepiali a przepisy wykonawcze i logike olali, bo ich to juz nie interesowało i mamy np takiego gniota , ze mozna miec bron kolekcjonerska , ale nie bardzo wiadomo kto ma okreslic czy ona jest kolekcjonerska nie wiadomo do konca kto ma pozbawic ja cech uzywalnosci , nie wiadomo kto ma za to placic ,ile i komu... a co najgorsze nie wiaddomo jak wejsc w jej posiadanie - bo kupic bez pozwolenia nie mozesz , a promessa na zakup broni kolekcjonerskiej nie jest wydawana, zas samego pozwolenia puki nie kupisz nie dostaniesz - Z kolei jak znajdziesz na strychu lub w ziemi - to jest ona wlasnościa skarbu panstwa - wiec tez nie mozesz byc jej posiadaczem - pozatym od momentu znalezienia do momentu jej dezaktywacji ( kto , gdzie za ile miałby to zrobic przepisy nie ptrecyzuja ) i zyskania pozwolenia - posiadasz ja nielegalnie - wiec moga ci dac do 8 lat pozbawienia... - ogolnie ustawa jest bzdurna i zrobiona na odwal sie , ale za to aborcja i becikowe - sa perfekcyjnie opracowane prawnie... w sieci jest cala masa opracowań na ten temat - trzeba jedynie poszukac. Z ciekawostek podpowiem ci jedynie , ze wymagania stawiane osobie , która chce miec broń z zaspawana lufa i pocietym diaxem zamkiem są ostrzejesze niz przepisy dla posiadaczy broni ostrej a cena uzyskania pozwolenia jest wyzsza .. to dowodzi debilizmu ludzi którzy ją tworzyli !!!!!!

_________________
Nietoperz
|----------------------------------|
uhhh ale ciężko pchać ten czołg --------->
|----------------------------------|
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
PostWysłany: Nie Lut 12, 2006 8:56 pm Odpowiedz z cytatem
Prudi
st. szeregowy
st. szeregowy
 
Dołączył: 06 Lut 2006
Posty: 9
Skąd: Warszawa




Dziękuję Nietoperz za obszerną odp. i dochodzę do wniosku że pozostaje zakupić replikę ASG która jest bez pozwolenia Confused Tylko niestety nie widziałem sprzętu z czasów II WŚ Crying or Very sad

_________________
szer.pchor. Prudi
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
PostWysłany: Nie Lut 12, 2006 8:57 pm Odpowiedz z cytatem
MAREKMARO
st. sierżant sztab.
st. sierżant sztab.
 
Dołączył: 23 Wrz 2005
Posty: 395
Skąd: Warszawa




Prudi teraz wiesz już, wszystko ale moje pytanie- temat nie był o broni kolekcjonerskiej tylko o GRH A.C LWP i troche odbiegliśmy od tematu Mój typ dla ciebie Prudi .Masz problem , lub pytanie pisz na forum ogólnym.Napewno uzyskasz pomoc i odpowiedż a co do replik z 2WŚ to troche tego już jest ,japończycy w/g mnie robią najlepsze


Ostatnio zmieniony przez MAREKMARO dnia Nie Lut 12, 2006 9:35 pm, w całości zmieniany 1 raz
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email WP Kontakt
PostWysłany: Nie Lut 12, 2006 9:08 pm Odpowiedz z cytatem
nietoperz
Site Admin
Site Admin
 
Dołączył: 03 Lut 2005
Posty: 5436
Skąd: z Pragi ( tej nad Wisłą )




no mozna jeszcze zakupic replike robiona z metalu - jest pare firm w polsce , któe sie tym zajmuja - zazwyczaj wystawiaja sie na duzych zlotach

_________________
Nietoperz
|----------------------------------|
uhhh ale ciężko pchać ten czołg --------->
|----------------------------------|
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
PostWysłany: Nie Lut 12, 2006 9:14 pm Odpowiedz z cytatem
MAREKMARO
st. sierżant sztab.
st. sierżant sztab.
 
Dołączył: 23 Wrz 2005
Posty: 395
Skąd: Warszawa




PRUDI i na tym kończymy temat replik Ludzie nie zmieniajcie mojej kwesti Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Laughing GRH ARMIA CZERWONA i LWP KOŚCIUSZKOWCY !!!
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email WP Kontakt
Forum www.militarni.pl Strona Główna ť Красная Армия ť Zapał
 
 
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)  
Strona 1 z 1  

  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  

Powered by phpBB Š 2001, 2002 phpBB Group

Design by: Infected-FX