Forum www.militarni.pl Strona Główna

 

Forum www.militarni.pl Strona Główna ť WIETNAM - Reenactors POL-NAMť Buty, butki, buciki... Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat 
PostWysłany: Czw Lut 09, 2006 9:44 am Odpowiedz z cytatem
SAT CONG
st. sierżant sztab.
st. sierżant sztab.
 
Dołączył: 19 Lis 2005
Posty: 403




Dokladnie krolik Very Happy Tym bardziej ze mozna kupic u tego samego sprzedawcy mniej DURNY rozmiar jakim jest 10,5W. Chyba ze wardog nosi wlasnie taki rozmiar 13 to to zmienia postac rzeczy Very Happy

Jak by Ci wardog byly potrzebne jungle na vibramie w rozmiarku 14W czy 14XW to daj znac wiem kto mial takie na zbyciu Very Happy Very Happy
Dodam ze z 66roku Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy wiec moze warto LYKNAC??
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
PostWysłany: Czw Lut 09, 2006 11:07 am Odpowiedz z cytatem
ssgt.Frantz
sierżant
sierżant
 
Dołączył: 13 Lis 2005
Posty: 107




a czy DMSy 11 R MINT z 1965r to durny rozmiar czy nie? jeżeli nie to wiem kto ma takie Cool
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
PostWysłany: Czw Lut 09, 2006 11:07 am Odpowiedz z cytatem
ssgt.Frantz
sierżant
sierżant
 
Dołączył: 13 Lis 2005
Posty: 107




na zbyciu oczywiście Cool
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
PostWysłany: Czw Lut 09, 2006 8:46 pm Odpowiedz z cytatem
SF_Sick_Doc
sierżant
sierżant
 
Dołączył: 24 Wrz 2005
Posty: 135
Skąd: Nha Trang, Tropicana Lounge




Towarzystwo zaczyna chyba mylić forum dyskusyjne z giełdą. Do celów handlowych powstały specjalne tematy Rolling Eyes

_________________
THE LORD GIVETH AND
THE CAR-15 TAKETH AWAY

GOD CREATED MEN,
COLT MADE THEM EQUAL
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
PostWysłany: Czw Lut 09, 2006 8:54 pm Odpowiedz z cytatem
wardog
st. sierżant
st. sierżant
 
Dołączył: 04 Lut 2006
Posty: 191
Skąd: urynów




Wardog aż takich nie potrzebuje chyba że mi spadnie na palce pocisk do mozdzieża 13 to takie lekko z zapasem Very Happy

_________________
judge COLT & seven jurors
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG Tlen WP Kontakt
PostWysłany: Czw Lut 09, 2006 9:50 pm Odpowiedz z cytatem
ssgt.Frantz
sierżant
sierżant
 
Dołączył: 13 Lis 2005
Posty: 107




fakt. zapomniałem. dobrze że zawsze jest ktoś kto pilnuje porządku na forum Cool
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
PostWysłany: Czw Mar 16, 2006 5:18 pm Odpowiedz z cytatem
lobo
st. kapral
st. kapral
 
Dołączył: 14 Gru 2005
Posty: 38
Skąd: Poznan




Hej.
przeczytalem w jednej ksiazce ze J.F.Kennedy osobiscie angażowal sie w tworzenie Sił specjalnych,"..polecił między innymi zastąpienie ciężkich i hałaśliwych butów-lekkimi sportowymi a gdy ich podeszwy okazaly sie zbyt wrazliwe na bambusowe szpikulce (...) wzmocniono je stalowymi elastycznymi wkładkami" - (Artur Dmochowski Wietnam "1962 -1975" DW Bellona) czy ktos z Was moze to potwierdzic? jak wygladaly owe "lekkie sportowe buty" i jakimi je zastąpiono?
pozdrawiam
Karol

_________________
palenie zabija - gen.McAuliffe
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
PostWysłany: Czw Mar 16, 2006 6:27 pm Odpowiedz z cytatem
ssgt.Frantz
sierżant
sierżant
 
Dołączył: 13 Lis 2005
Posty: 107




lobo napisał:
Hej.
przeczytalem w jednej ksiazce ze J.F.Kennedy osobiscie angażowal sie w tworzenie Sił specjalnych,"..polecił między innymi zastąpienie ciężkich i hałaśliwych butów-lekkimi sportowymi a gdy ich podeszwy okazaly sie zbyt wrazliwe na bambusowe szpikulce (...) wzmocniono je stalowymi elastycznymi wkładkami" - (Artur Dmochowski Wietnam "1962 -1975" DW Bellona) czy ktos z Was moze to potwierdzic? jak wygladaly owe "lekkie sportowe buty" i jakimi je zastąpiono?
pozdrawiam
Karol


mowa tutaj o butach typu jungle: pan Dmochowski w kwestiach historycznych pisze całkiem do rzeczy (z wyjątkami oczywiście, osobiście wiele słyszałem o tej publikacji - nie nowej już zresztą - i sądziłem ze jest ważną publikacją na naszym rynku, niestety taką nie jest). jest to typowy błąd autorów którzy są znawcami faktów, wydarzeń (historia) a niestety amatorami w zagadnieniach uniformy-wyposarzenie (kolekcjonerstwo które zresztą jest także historią wojskowości). przykładem może być min publikacja o 1st Air Cav gdzie w kwestiach "sprzętu" aż roi się od błędów.Cool
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
PostWysłany: Pon Lis 13, 2006 1:23 am Odpowiedz z cytatem
doc101
podporucznik
podporucznik
 
Dołączył: 14 Lip 2005
Posty: 1390
Skąd: MKT




Myślę, że warto w tym wątku umieścić zdjęcie jeszcze jednych butów, tzw. comfort shoes.


_________________
1 Warszawska Dywizja Zmechanizowana im. T. Kościuszki
9 Batalion Specjalny NJW MSW im. Czwartaków AL
www.lwp.bloog.pl
www.rakkasans.pl

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Forum www.militarni.pl Strona Główna ť WIETNAM - Reenactors POL-NAM ť Buty, butki, buciki...
 
 
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)  
Strona 3 z 3  
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  

Powered by phpBB Š 2001, 2002 phpBB Group

Design by: Infected-FX