Forum www.militarni.pl Strona Główna

 

Forum www.militarni.pl Strona Główna ť WIETNAM - Reenactors POL-NAMť Band of Brothers Idź do strony 1, 2  Następny
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat 
Band of Brothers
PostWysłany: Pon Lis 21, 2005 10:54 am Odpowiedz z cytatem
G838
mł. chorąży
mł. chorąży
 
Dołączył: 24 Sie 2005
Posty: 458




Czas już może założyć nowy wątek, gdyż tamten dawno już przestał dotyczyć tylko Jerrego K.
Ja się pytam co się do cholery dzieje w tym ruchu. Na pewno nic dobrego. To rodzinne zdjęcie z BB to można sobie chyba teraz do kosza wyrzucić. A wszystko wyglądało że jest ok. Wyglądało na to że te ekipy się dogadują. Oczywiście, jak w każdym środowisku trafiaja do niego różni ludzie. Nie ma obowiązku każdy każdemu padać sobie w ramiona na hasło "Wietnam". Tu też są sympatie i antypatie. Ale może coś brać górę nad osobistymi relacjami. Chociażby budowa jednego obozu na zlocie czy uczestnictwo w spotkaniu dla sympatyków epoki.
Historia polskiego ruchu reenactors "Nam" zna już jeden taki przypadek, zobaczcie co się stało z tą grupą. Nikt już nie wyciąga wniosków? Nie uczy się na błędach innych? Trzeba uczyć się na swoich? Skąd tyle nienawiści, zawiści? Czy ta pasja nie powinna łączyć ludzi o podobnych zainteresowaniach? Dlaczego dzieli?
Mi osobiście nie powinno już zależeć. Jestem "short timerem", już niedługo nadejdzie TEN DZIEŃ...
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
PostWysłany: Pon Lis 21, 2005 11:08 am Odpowiedz z cytatem
królik
st. sierżant sztab.
st. sierżant sztab.
 
Dołączył: 08 Lis 2005
Posty: 413




Na początek mały cytacik:
Kolas na "tajnym forum" napisał:

Kolas
Dołączył: 06 Wrz 2005
Posty: 175
Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: kraken city

po to by to larum nie zdazylo sie zaczac, dyskusja zapewne sie bujnie rozwinie po tym jak marcin mozdza zjebal i bedzie awantura my kontra reszta, zaczalem watek by zblaznic kretyna jureczka zeby sie palant zamknal wiec pomozcie bracia z the pojeb family i jebcie * nie używamy tu wulgaryzmów !!!*!!!!!!!!!!!!!!!!

Widzisz, G838, jest tak, że do takich relacji, o których piszesz to trzeba po prostu DOROSNĄĆ.
Jak już pisałem - waśnie między "ekipami" były, są i będą (nota bene konflikt 173 - Recon datuje się jeszcze na czasy "warszawskiej" ekipy z Gibbonem, Walki'em, LT, Piranią i innymi), ale sęk w tym żeby ich nie rozdmuchiwać. Dorosłego człowieka charakteryzuje też tzw. "odwaga cywilna" - jak masz do kogoś pretensje, to mu to mówisz wprost, a nie za plecami. Jest t o tym bardziej żałosne, że wielu z nich właziło wam w zadki tylko po to aby wydębić to czy tamto.
A o jakiej dorosłości można mówić w przypadku ludków z "tajnego forum"? O takiej, jak ta z cytatu powyżej? Czego się zatem spodziewasz?
Mnie natomiast zastanawia częsta obecność Kolasa na tym forum. Wchodzi, czyta i znika... Ciągnie go na "pedalskie forum" czy jak?


Ostatnio zmieniony przez królik dnia Pon Lis 21, 2005 1:44 pm, w całości zmieniany 1 raz
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
PostWysłany: Pon Lis 21, 2005 12:08 pm Odpowiedz z cytatem
Michał
kapitan
kapitan
 
Dołączył: 31 Sty 2005
Posty: 2190
Skąd: z Powiśla




Bodi_Lodz napisał:
To fakt-to dziwne Srodowisko...
Ale jest w Polsce kilka grup któr działaja od kilku lat i radza sobie całkiem dobrze...Ciekawimnie o jakiej grupie tutaj mówisz Question Question
Jak uczą doświadczenia zycia w tym kraju najlepiej polegać na sobie i robic cos dla siebie bo niestety ludzie tego nie docenia-zawiśc i brak szacunku oraz uważanie się za najlepszysz i speców nie prowadzi do niczego dobrego!!!Przykładem są pewne osoby mieszające w tym środowisku od lat!!!
Szacunek dla ludzi którzy są tego warci...
Marcin Exclamation Exclamation Exclamation


Jak się okazuje Marcin ma rację. Chęć życia w zgodzie ze wszystkimi ze środowiska spełzła na niczym. Najbardziej boli że pewnych ludzi zwyczajnie miałem za kumpli (stary jestem a taki naiwny Confused ). Jak przypomnę sobie jak niektórzy ze 173abn "płakali", czy to w Bielsku czy w Modlinie, że gównażeria, że jeden drugiemu dupę obrabia, że handlują wzajemnie za swoimi plecami, ze usuwają z grupy bez słowa, to mi się teraz niedobrze robi!

Zastanwia mnie tylko ta nienawiść, czym to jest spowodowane?

_________________
Pozdrawiam

Michał SEKA Sekunda
SRH RAKKASANS
www.rakkasans.pl

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
PostWysłany: Pon Lis 21, 2005 12:13 pm Odpowiedz z cytatem
G838
mł. chorąży
mł. chorąży
 
Dołączył: 24 Sie 2005
Posty: 458




Zastanawia mnie: skoro Marcin ma rację, to dlaczego wycioł tego swojego posta którego cytujesz?
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
PostWysłany: Pon Lis 21, 2005 12:14 pm Odpowiedz z cytatem
Michał
kapitan
kapitan
 
Dołączył: 31 Sty 2005
Posty: 2190
Skąd: z Powiśla




Tego nie wiem Shocked

_________________
Pozdrawiam

Michał SEKA Sekunda
SRH RAKKASANS
www.rakkasans.pl

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
PostWysłany: Pon Lis 21, 2005 12:19 pm Odpowiedz z cytatem
królik
st. sierżant sztab.
st. sierżant sztab.
 
Dołączył: 08 Lis 2005
Posty: 413




Może po prostu nie ma racji?
A może to moderator dziabnął posta?
A może obawiał się prośby o wymienienie jakież to osoby mieszają w tym środowisku od lat?
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
PostWysłany: Pon Lis 21, 2005 12:24 pm Odpowiedz z cytatem
SAT CONG
st. sierżant sztab.
st. sierżant sztab.
 
Dołączył: 19 Lis 2005
Posty: 403




A wlasnie mnie tez Ciekawi kogo Marcin mial na mysli??? Chcialbym wiedziec zeby unikac tych osob!! Ale pewnie sie juz tego niedowiemy skoro post usuniety Crying or Very sad
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
PostWysłany: Pon Lis 21, 2005 12:24 pm Odpowiedz z cytatem
G838
mł. chorąży
mł. chorąży
 
Dołączył: 24 Sie 2005
Posty: 458




Tu chyba nikt nie dziabie postow na tym forum. I chyba nie wywyala z forum jak kleinpanzer na swoim forum (na podstawie gierek i "anonimów", by potem wozić się na wyrzuconych nie mogących odpowiedzieć na zarzuty).
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
PostWysłany: Pon Lis 21, 2005 12:32 pm Odpowiedz z cytatem
Bodi_Lodz
chorąży
chorąży
 
Dołączył: 17 Lis 2005
Posty: 532
Skąd: Gorzów Wlkp.




To fakt-to dziwne Srodowisko...
Ale jest w Polsce kilka grup któr działaja od kilku lat i radza sobie całkiem dobrze...Ciekawimnie o jakiej grupie tutaj mówisz Question Question
Jak uczą doświadczenia zycia w tym kraju najlepiej polegać na sobie i robic cos dla siebie bo niestety ludzie tego nie docenia-zawiśc i brak szacunku oraz uważanie się za najlepszysz i speców nie prowadzi do niczego dobrego!!!Przykładem są pewne osoby mieszające w tym środowisku od lat!!!
Szacunek dla ludzi którzy są tego warci...
Marcin Exclamation Exclamation Exclamation
I juz jest spowrotem...
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
PostWysłany: Pon Lis 21, 2005 12:36 pm Odpowiedz z cytatem
Bodi_Lodz
chorąży
chorąży
 
Dołączył: 17 Lis 2005
Posty: 532
Skąd: Gorzów Wlkp.




Mozecie ze mna dyskutowac-na tym polega wychowanie i kultura:na rozmowie a nie na krzyku i wyzywaniu sie nawzajem...
Ja te osoby zostawie dla siebie-jezeli ktos czuje sie z tym niekonfortowo to juz jego problem-moze ma sobie cos do zarzucenia????
Ja nie mieszam sie sie do zycia innyh grup poniewaz nie jestem do tego kompetentny-to ich rekonstrukcje i oni sami powinni ocenic czy sa z tego zadowoleni!!!!
Marcin
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
PostWysłany: Pon Lis 21, 2005 12:41 pm Odpowiedz z cytatem
królik
st. sierżant sztab.
st. sierżant sztab.
 
Dołączył: 08 Lis 2005
Posty: 413




Bodi_Lodz napisał:
Mozecie ze mna dyskutowac-na tym polega wychowanie i kultura:na rozmowie a nie na krzyku i wyzywaniu sie nawzajem...

Bardzo przepraszam, ale może mi wskażesz gdzie na TYM FORUM ktokolwiek krzyczał albo obrażał?
Cytat:

Ja te osoby zostawie dla siebie-jezeli ktos czuje sie z tym niekonfortowo to juz jego problem-moze ma sobie cos do zarzucenia????

To może po prostu nie pisz, że Twoim zdaniem są takie osoby? Wiesz - komfort dla Ciebie i dla innych, bo kto mi zagwarantuje, że podając mi rękę nie myślisz o mnie w kategoriach tych najgorszych?
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
PostWysłany: Pon Lis 21, 2005 12:54 pm Odpowiedz z cytatem
Bodi_Lodz
chorąży
chorąży
 
Dołączył: 17 Lis 2005
Posty: 532
Skąd: Gorzów Wlkp.




To ostatni post...
Czy temat "jerry k" nazwiesz spokoina rozmowa????Watpie...Nie znasz mnie jeszcze-osoba o ktorych mowie nie podaje reki i nie klepie ich przyjacielsko po plecach!!!!Nie wszyscy musimy sie lubic tylko dlatego ze zbieramy vietnam-to do niczego nie zobligowuje!!!!
Wiekszosci z was nie znam bo nie jezdze po zlotach-nie dlatego ze nie mam czasu czy checi...Poprostu nie mam ochoty sciskac sie i pic piwo z osobami z ktorymi pozniej bede walczyl i taplal sie w "gównie"...
To ostatnia wypowiedz na tym forum chyba ze zmieni sie ono w forum milosnikow militarii z okresu wojny vietnamskiej a nie bedzie polem do wylewania swoich zali...
Z wyrazami szacunku
Marcin Bogulewski
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
PostWysłany: Pon Lis 21, 2005 1:02 pm Odpowiedz z cytatem
królik
st. sierżant sztab.
st. sierżant sztab.
 
Dołączył: 08 Lis 2005
Posty: 413




Bodi_Lodz napisał:
To ostatni post...
Czy temat "jerry k" nazwiesz spokoina rozmowa????

Ze strony członków TEGO forum - jak najbardziej. Dymić zaczęli ci z "fachowego", a cytaty są właśnie stamtąd. Nawet Jurek - pomimo bluzgó w jego stronę - zachował się na poziomie, a porywczy jest i czasem szybciej powie niż pomyśli.
Cytat:
Nie wszyscy musimy sie lubic tylko dlatego ze zbieramy vietnam-to do niczego nie zobligowuje!!!!

Ależ oczywiście, tylko po co mówić, że są tacy, których nie lubię, ale nie powiem, bo to moja słodka tajemnica? Albo mówię, że nie lubię XXX czy YYY albo nie mówię nic i powstrzymuję się od komentarzy robiąc dobrą minę do złej gry.
Cytat:
Poprostu nie mam ochoty sciskac sie i pic piwo z osobami z ktorymi pozniej bede walczyl i taplal sie w "gównie"...

A to już zależy od tych właśnie osób. Od Ciebie zresztą też. Tu "gówna" nikt nie robi, że wypłynęło skądinąd? Cóż - nie wszyscy już dorośli...
Cytat:
To ostatnia wypowiedz na tym forum chyba ze zmieni sie ono w forum milosnikow militarii z okresu wojny vietnamskiej a nie bedzie polem do wylewania swoich zali...

Ależ ono miało taki okres, tylko - nie wiedzieć czemu - ktoś zaczął marudzić, że jeden taki kupił tanio, a sprzedaje drogo. A potem już poszło...

Pzdr
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
PostWysłany: Pon Lis 21, 2005 1:08 pm Odpowiedz z cytatem
G838
mł. chorąży
mł. chorąży
 
Dołączył: 24 Sie 2005
Posty: 458




Panie majorze, dajcie spokój...
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
PostWysłany: Pon Lis 21, 2005 2:49 pm Odpowiedz z cytatem
jerry_k
st. plutonowy
st. plutonowy
 
Dołączył: 31 Paź 2005
Posty: 72
Skąd: Wawa




[quote="królik"][quote="Bodi_Lodz"]Nawet Jurek - pomimo bluzgó w jego stronę - zachował się na poziomie, a porywczy jest i czasem szybciej powie niż pomyśli.
[quote]

owszem czasem mi sie to zdarza kiedy emocje biora góre ale walcze z tym:) a co tu zreszta mozna było na to odpisywac ,szkoda czas:)
Pozdrawiam JK
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Forum www.militarni.pl Strona Główna ť WIETNAM - Reenactors POL-NAM ť Band of Brothers
 
 
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)  
Strona 1 z 2  
Idź do strony 1, 2  Następny
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  

Powered by phpBB Š 2001, 2002 phpBB Group

Design by: Infected-FX