Forum www.militarni.pl Strona Główna

 

Forum www.militarni.pl Strona Główna ť WIETNAM - Reenactors POL-NAMť Band of Brothers Idź do strony Poprzedni  1, 2
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat 
PostWysłany: Pon Lis 21, 2005 4:21 pm Odpowiedz z cytatem
jerry_k
st. plutonowy
st. plutonowy
 
Dołączył: 31 Paź 2005
Posty: 72
Skąd: Wawa




hmm a ten dotyczy mnie ???


Ostatnio zmieniony przez jerry_k dnia Pon Lis 21, 2005 5:04 pm, w całości zmieniany 1 raz
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
PostWysłany: Pon Lis 21, 2005 4:33 pm Odpowiedz z cytatem
Michał
kapitan
kapitan
 
Dołączył: 31 Sty 2005
Posty: 2190
Skąd: z Powiśla




ten już nie Smile

_________________
Pozdrawiam

Michał SEKA Sekunda
SRH RAKKASANS
www.rakkasans.pl

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
PostWysłany: Pon Lis 21, 2005 8:43 pm Odpowiedz z cytatem
ladowny
Site Admin
Site Admin
 
Dołączył: 29 Sty 2005
Posty: 236
Skąd: z Powiśla




królik napisał:
A może to moderator dziabnął posta?

Moderatorem jest właśnie Michał, po co miałby "dziabać posta" którego cytuje ? Smile
G838 napisał:
Tu chyba nikt nie dziabie postow na tym forum. I chyba nie wywyala z forum ...


Dokładnie tak - posta moze usunać jego autor ( jeśli nie ma jeszcze odpowiedzi ) oraz moderator lub administrator .
Natomiast, ponieważ podniosły sie głosy w temacie, chciałbym wyjaśnić że polityka moderowania forum jest opisana w regulaminie i w skrócie mówiac zakłada nieusuwanie i nieblokowanie dostępu do forum poza uzasadnionymi przypadkami osób naruszajacych regulamin i nie reagujacych na wezwania moderatorów forum. Powody zbanowania są jawne (tzn. będą, bo na razie nie było konieczności zbanowania kogokolwiek). Tyle regulamin.

Bodi_Lodz napisał:
To ostatnia wypowiedz na tym forum chyba ze zmieni sie ono w forum milosnikow militarii z okresu wojny vietnamskiej a nie bedzie polem do wylewania swoich zali...


Marcinie, nie znamy sie chyba osobiście, ale mozesz mi wierzyć że intencja powstania forum było to pierwsze a nie to drugie.
Natomiast po zapoznaniu się z "materiałem dowodowym" muszę przyznać, że osoby pomówione, które traktowały tamtą grupę po przyjacielsku i z otwartym sercem mają pełne prawo się "zagotować". Co innego przeświadczenie o własnej doskonałości - prózność jest rzeczą ludzka - i krytykowanie innych a idealizowanie siebie ( z niektórych tekstów obśmiałem się jak norka ), a co innego pomówienia i groźby karalne które tam występowały a które pięknie podsumowała nam Cassie.
Ale jak widać na forum znów wraca się do dyskusji merytorycznych. I tak trzymajmy
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
PostWysłany: Pon Lis 21, 2005 8:58 pm Odpowiedz z cytatem
Bodi_Lodz
chorąży
chorąży
 
Dołączył: 17 Lis 2005
Posty: 532
Skąd: Gorzów Wlkp.




Witam
Wierze ze forum wróci do formy dzielenia sie informacjami-a nie bedzie miejscem kłutni...Rozumiem te osoby które zostały obrażone,i nie dziwie sie ich reakcji...Post usunąłem osobiscie,ale jest juz spowrotem w tej samej formie!!!Ja bede sie udzielal na forum(co zrobiłem juz dziś) ale tylko w tematach związanych z wojna Vietnamska Exclamation Exclamation Exclamation
Uwazam ten temat za zamkniety i przepraszam jeżeli kogoś uraziła moja wypowiedz...
Z wyrazami szacunku
Marcin
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Forum www.militarni.pl Strona Główna ť WIETNAM - Reenactors POL-NAM ť Band of Brothers
 
 
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)  
Strona 2 z 2  
Idź do strony Poprzedni  1, 2
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  

Powered by phpBB Š 2001, 2002 phpBB Group

Design by: Infected-FX