Forum www.militarni.pl Strona Główna

 

Forum www.militarni.pl Strona Główna ť forum ogolnomilitarneť zlot w darłowie 2011
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat 
zlot w darłowie 2011
PostWysłany: Sro Wrz 29, 2010 4:47 pm Odpowiedz z cytatem
ziolek44
plutonowy
plutonowy
 
Dołączył: 08 Sie 2005
Posty: 55
Skąd: Szczecin




http://slawno.naszemiasto.pl/artykul/587464,wojna-o-miedzynarodowy-zlot-historycznych-pojazdow,id,t.html#dodaj-komentarz
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen
PostWysłany: Czw Wrz 30, 2010 6:23 am Odpowiedz z cytatem
stasiek
st. sierżant sztab.
st. sierżant sztab.
 
Dołączył: 03 Lut 2008
Posty: 316
Skąd: Olsztyn Warmia




no niezła jazda jak coś dobrze działa to wielu chce sobie przypiąć łatkę
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
PostWysłany: Pon Lis 29, 2010 5:18 pm Odpowiedz z cytatem
fleetwood
st. szeregowy
st. szeregowy
 
Dołączył: 29 Lis 2010
Posty: 8
Skąd: Wszędzień




No wojna jest mieszkam niedaleko darlowa i widzialem co sie dzialo.a teraz niestety pan Marian przegrał wybory to ciekaw jestem jak to bedzie!!!Szczerze mówiac jesli miasto bedzie chcialo zrobic po swojemu to zycze panu Marianowi aby w tym samym czasie zorganizował swoj zlot na innym terenie,i mysle ze wiekszosc z was tak jak i ja bedzie wiedzialo gdzie jechac.A panom z urzedu miasta i burmistzowi na czas zlotu zycze obfitej SRACZKI
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
PostWysłany: Pią Gru 10, 2010 11:23 pm Odpowiedz z cytatem
Bodek1968
st. kapral
st. kapral
 
Dołączył: 11 Sty 2009
Posty: 47




Mnie jest wszystko jedno kto będzie organizatorem zlotu.Dla mnie ważna jest dobra organizacja.A czy będzie to Um w Darłowie czy M.Laskowski to już sprawa między nimi.Oby na tej "wojnie" nie stracili zlotowicze, bo ostatnio zaczął się robić bałagan i chaos.Organizator przestał już panować nad tym wszystkim.Ale tak to już jest z imprezami masowymi.Po jakimś czasie jest przerost formy nad treścią.Do prawdziwych zlotów jak m.in w Czechach czy Anglii to nam jeszcze daleko.Polak nie jest przystosowany do takiego "rygoru" jaki na nich panuje.Nie będzie Darłowa to będzie coś innego.Imprez w Polsce coraz więcej i widać,ze ich organizatorzy wyciągają wnioski z potknięć innych,żeby nie powielać ich na swoim terenie.Pożyjemy-zobaczymy.
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Forum www.militarni.pl Strona Główna ť forum ogolnomilitarne ť zlot w darłowie 2011
 
 
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)  
Strona 1 z 1  

  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  

Powered by phpBB Š 2001, 2002 phpBB Group

Design by: Infected-FX