Forum www.militarni.pl Strona Główna

 

Forum www.militarni.pl Strona Główna ť WIETNAM - Reenactors POL-NAMť Nowy na forum
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat 
Nowy na forum
PostWysłany: Sro Gru 09, 2009 3:42 pm Odpowiedz z cytatem
Animal
szeregowy
szeregowy
 
Dołączył: 09 Gru 2009
Posty: 2
Skąd: Gdańsk




Witam wszystkich!

Poszukuję informacji o Grupach Rekonstrukcji Historycznej z Polski odtwarzających jednostki z okresu wojny w Vietnamie , chciałbym do takiej grupy dołączyć . Mieszkam w Gdańsku mam 26 lat interesuję się modelarstwem , survialem , dobrą książką no i oczywiście wojną w Vietnamie Very Happy . Amerykańską interwencją w Indochinach zacząłem interesować się tak na poważnie z rok temu , posiadam oporządzenie z epoki broń i dwa rodzaje
umundurowania TCU i tigerstripe .

Pozdrawiam
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
PostWysłany: Sro Gru 09, 2009 5:33 pm Odpowiedz z cytatem
Nervous
mł. chrązy sztab.
mł. chrązy sztab.
 
Dołączył: 14 Mar 2006
Posty: 708
Skąd: Dau Tieng




To ja jako pierwszy powiem Siemano i że znam jednego gościa z GRH który mieszka w Gdańsku, jakbyś wybrał tą samą grupę nie musiał byś jeździć pociągiem sam :]
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen
PostWysłany: Sro Gru 09, 2009 5:54 pm Odpowiedz z cytatem
JA'JACEK
sierżant
sierżant
 
Dołączył: 06 Sty 2006
Posty: 126
Skąd: Ełk




Cytat:
(...)Poszukuję informacji o Grupach Rekonstrukcji Historycznej z Polski odtwarzających jednostki z okresu wojny w Vietnamie(...)

A tu próbowałeś... -> http://dobroni.pl/grh

_________________
GRH 9 PSK
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
PostWysłany: Sro Gru 09, 2009 6:06 pm Odpowiedz z cytatem
Nervous
mł. chrązy sztab.
mł. chrązy sztab.
 
Dołączył: 14 Mar 2006
Posty: 708
Skąd: Dau Tieng




Animal dobrze trafił i bez listy, na liście jest tam tylko jedna grupa "VN", której członkowie udzielają się na tym forum, oczywiście są inne grupy ale do tej będzie miał najbliżej, i jak pisałem wcześniej, nie będzie sam.
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen
PostWysłany: Sro Gru 09, 2009 6:12 pm Odpowiedz z cytatem
tracker
mł. chorąży
mł. chorąży
 
Dołączył: 16 Lip 2006
Posty: 451
Skąd: Wolne Miasto Gdańsk




witaj !
piszę jako ten z Gdańska i z TEJ grupy, o której pisał wyżej Nervous.... Wink i ten który byc może nie będzie dłużej jeździł sam Wink
jeżeli myślisz powaznie o rekonstrukcji to możemy się spotkac i pogadac.
Daj znac na priva

_________________
Cry HAVOC !!! and let slip the DOGS of WAR
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
PostWysłany: Sro Gru 09, 2009 9:01 pm Odpowiedz z cytatem
SAT CONG
st. sierżant sztab.
st. sierżant sztab.
 
Dołączył: 19 Lis 2005
Posty: 403




Witaj
Z tego co się orientuje w temacie to w naszym kraju prężnie działają 2 grupy zajmujące się Rekonstrukcja Historyczna. Jest grupa COCHISE RAIDERS która zajmuje się MACV SOG i Co N 75INF. Następną grupą jest RECON 29która zajmuje się 101 ABN, Co L 75 INF w której jestem i dla dziewczyn 326th Medical Battalion, 44th Medical Brigade . Warto też wspomnieć o 2 grupach które główny nacisk kładą na ASG, pierwsza to NAM68 i chłopaki z 1 Cav ale tak jak sami piszą na swoich stronach rekonstrukcja jest na drugim miejscu dla nich. Była też niedawno 9 Rzeczna ale jeśli szukasz dla siebie miejsca w innej grupie to rozumiem że ona już nie istnieje bo chyba byłeś jej członkiem? Szkoda że niedane było nam zobaczyć fotki z reko bo temat ciekawy. W sumie wybór masz raczej prosty Very Happy Myślę że musisz wejść na strony obu grup i zobaczyć ich dorobek i stwierdzić co Ci się bardziej podoba.
Wybór należy do Ciebie Very Happy
Pozdrawiam serdecznie
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
PostWysłany: Czw Gru 10, 2009 1:25 pm Odpowiedz z cytatem
Animal
szeregowy
szeregowy
 
Dołączył: 09 Gru 2009
Posty: 2
Skąd: Gdańsk




Tak zgadza się byłem w 9 rzecznej , niestety się rozpadła .Z wielką chęcią ciągną bym ten temat dalej ale jest problem z ludźmi , zostało nas trzech z czego jeden pływa , czyli tak na prawdę dwóch Wink . Mam takie pytanko jak wygląda rekonstrukcja w Recon 29, czy na przykład w czasie sezonu po za zlotami, sesjami fotograficznymi wybieracie się też na jakieś kilku dniowe patrole Very Happy ? Pozdrawiam !
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
PostWysłany: Czw Gru 10, 2009 7:38 pm Odpowiedz z cytatem
SAT CONG
st. sierżant sztab.
st. sierżant sztab.
 
Dołączył: 19 Lis 2005
Posty: 403




Tak to jest z grupami wczoraj istniały dziś już nie. Inne się rozpadają na dwie inne itd itd. Osobiście wydaje mi się że co byś nie robił z Namu jest fajne ale pod warunkiem że robisz to dobrze.
Co do Twojego pytania o rekonstrukcje w Recon 29 to różnie to bywa. Są sesje przy okazji zlotów czy wystaw ale są też wprowadzone wyjazdy kilku dniowe połączone ze spaniem w lesie i przy okazji powstają zdjęcia. Każdy coś dla siebie tu zajdzie. Mamy jeszcze parę pomysłów które pomału wdrążamy w życie ale to jeszcze przed nami. Przede wszystkim z kontaktuj się z Piotrem z Twojego miasta. Miałbyś z kim lokalnie chodzić na patrole z jego sympatycznym labradorem robiąc Tracker Dog Team. Przede wszystkim Recon 29 nie zamyka się tylko na robienie 101 ABN w jungli co zresztą widać na stronie grupy. Bo ile można robić zdjęć na patrolu w TCU?
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Forum www.militarni.pl Strona Główna ť WIETNAM - Reenactors POL-NAM ť Nowy na forum
 
 
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)  
Strona 1 z 1  

  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  

Powered by phpBB Š 2001, 2002 phpBB Group

Design by: Infected-FX