Forum www.militarni.pl Strona Główna

 

Forum www.militarni.pl Strona Główna ť Красная Армияť Pomysł stworzenia grupy
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat 
Pomysł stworzenia grupy
PostWysłany: Sob Cze 20, 2009 6:33 pm Odpowiedz z cytatem
Pietrowicz
st. szeregowy
st. szeregowy
 
Dołączył: 20 Cze 2009
Posty: 6




Witam, jestem Piotrek, mam 14 lat i wielkie chęci. Dużo rozmyślałem nad stworzeniem grupy rekonstrukcji historycznej na terenie podkarpacia. Oczywiście zajmowalibyśmy się rekonstrukcją Armii Czerwonej z okresu 1941-1945 (a może nawet sekcja 1939). Trzeba by się też zastanowić co rekonstruować - myślałem o piechocie, a szczególnie może zwiadzie albo o wojskach inżynieryjnych w przypadku, gdyby ktoś chojny zafundował grupie pojazd. Jak już pisałem mam dopiero 14 lat, mogę być góra dzieckiem pułku, więc jeśli projekt by ruszył potrzebny byłby dowódca, trzeba by było kogoś wybrać. Myślałem także, że bylibyśmy luźną koleżeńską grupą (bez żadnych składek) i jeśli np. członek innej grupy rekonsruującej ACz wstępując do naszej grupy (oczywiście nie musiałby rezygnować z tamtej) zachowywałby swój stopień.
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
PostWysłany: Sob Cze 20, 2009 10:25 pm Odpowiedz z cytatem
kaczyński
pułkownik
pułkownik
 
Dołączył: 16 Paź 2006
Posty: 3104
Skąd: Legionowo




na podkarpaciu masz co najmniej dwie grupy od armii czerwonej: San i chłopaków z Przemyśla, przy czym ci ostantni reprezentują wysoki poziom. spróbuj najpierw przeszkolic sie w jakiejs grupie, ewentualnie poczytaj troche tekstów o działaniu podobnych GRH. Wot taka porada.

a do lektury o sposobie odtwarzania Armii Czerwonej polecam tu
http://www.militarni.pl/?lang=1&cat=226

_________________
Группа крови - на рукаве...
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
PostWysłany: Nie Cze 21, 2009 9:12 am Odpowiedz z cytatem
Pietrowicz
st. szeregowy
st. szeregowy
 
Dołączył: 20 Cze 2009
Posty: 6




Przemyskie SRH nie odtwarza ACZ tylko niemców, LWP na Wschodzie i WP w 1939. Co do Sanu to nie wiem, ale jest jeszcze Podkarpackie Stowarzyszenie Miłośników Militariów, ale do nich bardzo ciężko się dostać, bo jest to stała, zwięzła grupa przyjaciół. Działalność zaczyna GRH Rozbratel i to tam chyba bhym zaczął.
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Forum www.militarni.pl Strona Główna ť Красная Армия ť Pomysł stworzenia grupy
 
 
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)  
Strona 1 z 1  

  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  

Powered by phpBB Š 2001, 2002 phpBB Group

Design by: Infected-FX