Forum www.militarni.pl Strona Główna

 

Forum www.militarni.pl Strona Główna ť WIETNAM - Reenactors POL-NAMť Literatura Idź do strony Poprzedni  1, 2
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat 
PostWysłany: Wto Sie 19, 2008 4:58 pm Odpowiedz z cytatem
misiek8283
sierżant
sierżant
 
Dołączył: 04 Lut 2008
Posty: 136
Skąd: OLSZTYN-WARMIA




Polecam książkę POWIEDZ ŻE SIĘ BOISZ o pilotach hilikopterow we namie Wink oraz książkę AMERYKAŃSCY CHŁOPCY napisał STEVEN PHILLIP SMITH.Oraz książkę bellony SOG Tajne wojny amerykańskich sił specjalnego przeznaczenia w Wietnamie Oraz książkę JOHN PIMLOTT WOJNA W WIETNAMIE dużo opisów zdjęc i tablic poglądowych :!:Przekład Małgorzata Malczyk WYDANA PRZEZ AGENCJE MOREX WARSZAWA 1993



POZDRO

_________________
"WOJNY NIC NIE USPRAWIEDLIWIA DOBRA WOJNA USPRAWIEDLIWIA SAMĄ SIEBIE" NIETZCHE
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
PostWysłany: Wto Sie 19, 2008 7:30 pm Odpowiedz z cytatem
darek
st. kapral
st. kapral
 
Dołączył: 09 Sie 2008
Posty: 43
Skąd: bielsko biala




ale się ruszyło Very Happy Amerykańskich chłopców przerabialem .spoko. jest wiele literatury poruszających ten temat. Chodzi glównie o to żeby książka oddawła odpowiedni klimat .Sposób reagowania na pewne sytuację .Książki te nie są napewno fikcją tak jak komiksy itp a napisane są czesto w oparciu o realia.Bo przecież najważniejsze jest to że :wszystko zaczeło się najpierw w głowie.
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
PostWysłany: Wto Sie 19, 2008 7:46 pm Odpowiedz z cytatem
misiek8283
sierżant
sierżant
 
Dołączył: 04 Lut 2008
Posty: 136
Skąd: OLSZTYN-WARMIA




darek zgadzam się z tobą, nie pamiętam nr miesięcznika KOMANDOS gdzieś mam na strychu parę kompletów rocznikow w którymś z nr przewineły mi się wspominki polaka walczącego w wojskach usa w namie jak zwolnie troche czasu to pogrzebie i znajdę ten zeszyt z tego co pamiętam też napisał książkę ale o tumaczeniu na polski nic tam nie było sprawdzę i napiszę



POZDRO

Ps dużo książek i filmów łykałem o namie jak swieże bułki lubie ten okres ale tak się złorzyło że poszedłem w rekonstrukcje Maczka,i na razie tak będzie

_________________
"WOJNY NIC NIE USPRAWIEDLIWIA DOBRA WOJNA USPRAWIEDLIWIA SAMĄ SIEBIE" NIETZCHE
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
PostWysłany: Wto Sie 19, 2008 8:22 pm Odpowiedz z cytatem
darek
st. kapral
st. kapral
 
Dołączył: 09 Sie 2008
Posty: 43
Skąd: bielsko biala




łe no to super.Polacy wszędzie się wcisną. Ostatnio do gruzji Very Happy abstrachując od tematu Very Happy Mam kolegę ktorego dziadek walczył w armii Gen Hallera. Nawet dostawał od nich z francji emeryturke a koledze ostał sie ino pas oficerski i fotosy
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
PostWysłany: Wto Sie 19, 2008 8:25 pm Odpowiedz z cytatem
darek
st. kapral
st. kapral
 
Dołączył: 09 Sie 2008
Posty: 43
Skąd: bielsko biala




a co do twojego motta fryderyka Nitsche to przerabiałem Aforyzmy Niezła jazda.Dobrze że koleś sie nawrucił na sam koniec Twisted Evil Ps Nitsche też był Polakiem Shocked
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Forum www.militarni.pl Strona Główna ť WIETNAM - Reenactors POL-NAM ť Literatura
 
 
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)  
Strona 2 z 2  
Idź do strony Poprzedni  1, 2
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  

Powered by phpBB Š 2001, 2002 phpBB Group

Design by: Infected-FX