Forum www.militarni.pl Strona Główna

 

Forum www.militarni.pl Strona Główna ť WIETNAM - Reenactors POL-NAMť FKTY I MITY O GRH GOLF 2/5/ MARINES Z LODZI Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat 
PostWysłany: Wto Paź 02, 2007 10:56 pm Odpowiedz z cytatem
wardog
st. sierżant
st. sierżant
 
Dołączył: 04 Lut 2006
Posty: 191
Skąd: urynów




Sadowski napisał:
Jakos wam nie przeszkadzalo jak w prywatnej poczcie wylewal kubly z pomyjami na nasze glowy ? Badz konsekwetny

pewnie o mnie mowa Jacku po ostatnich naszych em

_________________
judge COLT & seven jurors
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG Tlen WP Kontakt
PostWysłany: Wto Paź 02, 2007 11:00 pm Odpowiedz z cytatem
Sadowski
kapral
kapral
 
Dołączył: 19 Wrz 2007
Posty: 20




królik napisał:
Powiem tak:
guzik (by nie napisać mocniej) obchodzą mnie "układy" w G 2/5. Nie wnikam kto komu i do kogo lub za co, choć paru ludzi z grupy znam. Tyle, że nie patrzę na nich przez pryzmat grupy, ich działalności w niej czy sposobu odejścia lub zatargów z innymi członkami.
Mierzi mnie natomiast styl w jaki, Jacku, próbujesz wyjaśniać wątpliwości. Mierzi tym bardziej, że sam piszesz:
Cytat:
Jakos wam nie przeszkadzalo jak w prywatnej poczcie wylewal kubly z pomyjami na nasze glowy ?

PRYWATNA POCZTA to nie jest PUBLICZNE forum.
Wyjaśnijcie to sobie na priva, albo via mail.
O ile pamiętam to na forum publicznym G838 nie wylewał kubłów pomyj ani na Ciebie, ani na Grupę czy któregokolwiek jej członka.

PS. I nie, nikt do mnie nie dzwonił, nie mailował, nie pukał, nie przysyłał posłańca ani nie wysyłał sygnałów dymnych.




Szanowny Panie
Dla ciebie nie jestem ,,JACKU: Jezeli cie to tzw.,, guzik' to idz spowrotem do lozka .Bo nie na ciebie tu czekamy Szanowny Panie.
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
PostWysłany: Wto Paź 02, 2007 11:05 pm Odpowiedz z cytatem
królik
st. sierżant sztab.
st. sierżant sztab.
 
Dołączył: 08 Lis 2005
Posty: 413




Oj, krótka pamięć.

Przypomnij sobie nasze pierwsze (i jak dotąd jedyne) osobiste spotkanie na MWB w ubiegłym roku. Pamiętasz Experta?

Ale dobrze, skoro przyjmujesz taką formułę, Panie Sadowski, to Pański wybór.

Idę spać.

PS. Proponuję powołać w następnym Sejmie komisję d/s zbadania przyczyn zawieszenia działalności grupy G 2/5, zaś przeciw Panu Gruszce wszcząć śledztwo w łódzkim oddziale IPN. Dobranoc.
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
PostWysłany: Wto Paź 02, 2007 11:08 pm Odpowiedz z cytatem
miarka
st. szeregowy
st. szeregowy
 
Dołączył: 02 Paź 2007
Posty: 8
Skąd: Łódź




Cześć Jaceku
Tak sobie czytałem i w końcu nie wytrzymałem.
Myśle że to dobry pomysł. Pare wypowiedzi trzeba wyjaśnić.
Do "królika" :
niestety w przeciągu paru lat dość często dochodziły mnie słuchy co pan G838 myśli o mnie i moich kolegach. Nie jestem pewien ale na tym forum też były posty z "pewną" dozą ironi i jadu. Jesli ktoś nie ma odwagi otwarcie powiedzieć pewnych spraw to co mam o nim myśleć. Dlaczego teraz nic nie pisze. Penie spi.
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
PostWysłany: Wto Paź 02, 2007 11:10 pm Odpowiedz z cytatem
miarka
st. szeregowy
st. szeregowy
 
Dołączył: 02 Paź 2007
Posty: 8
Skąd: Łódź




I właśnie o taką ironie chodzi.
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
PostWysłany: Wto Paź 02, 2007 11:14 pm Odpowiedz z cytatem
miarka
st. szeregowy
st. szeregowy
 
Dołączył: 02 Paź 2007
Posty: 8
Skąd: Łódź




Tak dobrze to nie ma. Raczej siedzi w dziurze i czeka aż sie wszystko skończy.
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
PostWysłany: Wto Paź 02, 2007 11:15 pm Odpowiedz z cytatem
Michał
kapitan
kapitan
 
Dołączył: 31 Sty 2005
Posty: 2190
Skąd: z Powiśla




wardog napisał:
ze względu na Ciebie Mike Smile


Daro to temat który dotyczy tylko ex G 2/5

_________________
Pozdrawiam

Michał SEKA Sekunda
SRH RAKKASANS
www.rakkasans.pl

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
PostWysłany: Wto Paź 02, 2007 11:17 pm Odpowiedz z cytatem
wardog
st. sierżant
st. sierżant
 
Dołączył: 04 Lut 2006
Posty: 191
Skąd: urynów




i pewnie sam sie postrzeli albo wsadzi bagnet ,żeby purpure dostać za bój-klasyka

_________________
judge COLT & seven jurors
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG Tlen WP Kontakt
PostWysłany: Wto Paź 02, 2007 11:19 pm Odpowiedz z cytatem
wardog
st. sierżant
st. sierżant
 
Dołączył: 04 Lut 2006
Posty: 191
Skąd: urynów




Michał napisał:
wardog napisał:
ze względu na Ciebie Mike Smile


Daro to temat który dotyczy tylko ex G 2/5

i tak i nie Mike ,wiemy- a i Jacek też wie
całokształ M całokształt
ale dobra postaram się Smile

_________________
judge COLT & seven jurors
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG Tlen WP Kontakt
PostWysłany: Wto Paź 02, 2007 11:22 pm Odpowiedz z cytatem
jerry_k
st. plutonowy
st. plutonowy
 
Dołączył: 31 Paź 2005
Posty: 72
Skąd: Wawa




królik napisał:
Powiem tak:
guzik (by nie napisać mocniej) obchodzą mnie "układy" w G 2/5. Nie wnikam kto komu i do kogo lub za co, choć paru ludzi z grupy znam. Tyle, że nie patrzę na nich przez pryzmat grupy, ich działalności w niej czy sposobu odejścia lub zatargów z innymi członkami.
Mierzi mnie natomiast styl w jaki, Jacku, próbujesz wyjaśniać wątpliwości. Mierzi tym bardziej, że sam piszesz:
Cytat:
Jakos wam nie przeszkadzalo jak w prywatnej poczcie wylewal kubly z pomyjami na nasze glowy ?

PRYWATNA POCZTA to nie jest PUBLICZNE forum.
Wyjaśnijcie to sobie na priva, albo via mail.
O ile pamiętam to na forum publicznym G838 nie wylewał kubłów pomyj ani na Ciebie, ani na Grupę czy któregokolwiek jej członka.

PS. I nie, nikt do mnie nie dzwonił, nie mailował, nie pukał, nie przysyłał posłańca ani nie wysyłał sygnałów dymnych.



Czesc Michał... tak jak mówisz ta cała sytacja Cię guzik ochodzi... to nie ma sensu chyba z twojego punktu widzenia w niej brac udziału... Piotrek jest chyba dorosłym człowiekiem i umie sam zając stanowisko...
pozdrawiam
JK


Ostatnio zmieniony przez jerry_k dnia Wto Paź 02, 2007 11:42 pm, w całości zmieniany 1 raz
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
PostWysłany: Wto Paź 02, 2007 11:22 pm Odpowiedz z cytatem
miarka
st. szeregowy
st. szeregowy
 
Dołączył: 02 Paź 2007
Posty: 8
Skąd: Łódź




Michale niestety nie tylko. Dotyczy również tych którzy wsłuchwali sie w bajki. Po prostu może teraz coś im sie wyklaruje.

W morde, czuje bratnią dusze. Coś w tym jest...
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
PostWysłany: Wto Paź 02, 2007 11:25 pm Odpowiedz z cytatem
wardog
st. sierżant
st. sierżant
 
Dołączył: 04 Lut 2006
Posty: 191
Skąd: urynów




pomijajac bajki które inteligent podzieli przez cztery , ale podejście do człowieka ...

_________________
judge COLT & seven jurors
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG Tlen WP Kontakt
PostWysłany: Wto Paź 02, 2007 11:25 pm Odpowiedz z cytatem
Sadowski
kapral
kapral
 
Dołączył: 19 Wrz 2007
Posty: 20




królik napisał:
Oj, krótka pamięć.

Przypomnij sobie nasze pierwsze (i jak dotąd jedyne) osobiste spotkanie na MWB w ubiegłym roku. Pamiętasz Experta?

Ale dobrze, skoro przyjmujesz taką formułę, Panie Sadowski, to Pański wybór.

Idę spać.

PS. Proponuję powołać w następnym Sejmie komisję d/s zbadania przyczyn zawieszenia działalności grupy G 2/5, zaś przeciw Panu Gruszce wszcząć śledztwo w łódzkim oddziale IPN. Dobranoc.


Michal Sitarski tak ?? Przepraszam lecz sie podpisales . Nie wtracaj sie w to bo nie znasz tego tematu i co ten czlowiek wyczynia poza plecami . Za stary jestem by sobie na to pozwolic ,,mlodemu wilczkowi"
Jacek
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
PostWysłany: Wto Paź 02, 2007 11:27 pm Odpowiedz z cytatem
SF_Sick_Doc
sierżant
sierżant
 
Dołączył: 24 Wrz 2005
Posty: 135
Skąd: Nha Trang, Tropicana Lounge




Michał napisał:
Panowie, ewidentnie dążycie do awantury. Nikt poza zainteresowanymi, tak sądzę, nie będzie zabierał głosu na ten temat. Tak jak wszystkich użytkowników forum obowiązują pewne zasady. Więc proszę o zmianę formy i nie zachęcanie do awantur.


Dla mnie to wszystko wygląda jak kilkuletnia permanentna awantura z żenującymi intrygami. Czy tylko mnie nie dziwi, że ostatnie posty z małymi docinkami na temat Golfa wywołały taką a nie inną reakcję? Widocznie pozostali członkowie grupy chcieli raz na zawsze zamknąć jakiś temat, a emocje wtedy szybko puszczają. Szkoda, że byli członkowie grupy nie pojawią się (tak przypuszczam) i nie wymienią swoich argumentów, bo wtedy skończy się jak zawsze i nic się nie zmieni. A może warto by było wyjaśnić, kto co napsuł w środowisku, żeby definitywnie zamknąć takie tematy ostatecznie i skończyć wreszcie z ciągłym knuciem, bo to przypomina już przedszkole a nie hobby dorosłych (podobno...) ludzi. Myślałem, że każdy dorosły powinien umieć przyznać się do błędów i wziąć odpowiedzialność za swoje czyny. Skoro już ktoś postanowił zrealizować politykę "grubej kreski" to niech sobie każdy wyrzuci swoje bolączki i da spokój.

Ja też padłem ofiarą intryg malutkich zakompleksionych ludzików, osobiście dowiedziałem się niedawno co mówią na mój temat niektórzy ludzie (nawet nie znając mnie osobiście) i jakie cuda wymyślają próbując podbudować swoje małe i zakompleksione ego na moich plecach. Najwidoczniej to jakaś choroba. Nie pierwszy raz zresztą słyszę, że "g.. mam i g.. wiem".
Ponadto zostałem przy okazji całej "afery" nazwany kapusiem, co szczerze mówiąc zupełnie mnie już nie rusza.
W obecnie panującej atmosferze nie da się oddychać a środowisko przypominające polską politykę wywołuje u mnie już nie śmiech, a wymioty.

Co do admina, to admin ma tylko swoją robotę, więc jak interweniuje to może warto posłuchać i stonować trochę emocje zanim zacznie się cenzura.
To jest moja ostatnia emocjonalna wypowiedź. Niech obecni i byli członkowie Golf się wypowiedzą na swoje tematy, jeśli taka ich wola. Choć z różnych powodów może powinienem napisać coś więcej, ale pohamuję się i odniosę do ew. problemów uderzających bezpośrednio we mnie. A takich się spodziewam, bo po tym co od jakiegoś czasu do mnie docierało już nic mnie nie zdziwi. Zresztą każdy dorosły normalnie myślacy człowiek wie jak się zachować gdy ktoś usilnie próbuje zniszczyć czyjąś opinię o danej osobie, co miało miejsce w moim przypadku.


Ostatnio zmieniony przez SF_Sick_Doc dnia Wto Paź 02, 2007 11:49 pm, w całości zmieniany 1 raz

_________________
THE LORD GIVETH AND
THE CAR-15 TAKETH AWAY

GOD CREATED MEN,
COLT MADE THEM EQUAL
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
PostWysłany: Wto Paź 02, 2007 11:27 pm Odpowiedz z cytatem
doc101
podporucznik
podporucznik
 
Dołączył: 14 Lip 2005
Posty: 1390
Skąd: MKT




Przypominam wszystkim o Regulaminie Forum Militarnych:

§2 pkt.6
Zabrania się publikowania treści obrażających w jakikolwiek sposób innych użytkowników.

§4 pkt.1
Nieprzestrzeganie zasad zamieszczonych w niniejszym regulaminie będzie skutkowało ograniczeniem dostępu do „Forum Militarnych” („BAN” czasowy lub stały).

§4 pkt.2
Użytkownik wypowiadający się na forum ponosi wszelkie konsekwencje prawne za swoją wypowiedź.

§4 pkt.3
Użytkownicy nie stosujący się do wskazówek, lub nakazów Administratorów, będą mieli ograniczony dostęp do „Forum Militarnych” („BAN” czasowy lub stały).

Bardzo proszę o kulturę wypowiedzi i o nie zachęcanie do kłótni.

_________________
1 Warszawska Dywizja Zmechanizowana im. T. Kościuszki
9 Batalion Specjalny NJW MSW im. Czwartaków AL
www.lwp.bloog.pl
www.rakkasans.pl

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Forum www.militarni.pl Strona Główna ť WIETNAM - Reenactors POL-NAM ť FKTY I MITY O GRH GOLF 2/5/ MARINES Z LODZI
 
 
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)  
Strona 2 z 4  
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  

Powered by phpBB Š 2001, 2002 phpBB Group

Design by: Infected-FX