Forum www.militarni.pl Strona Główna

 

Forum www.militarni.pl Strona Główna ť WIETNAM - Reenactors POL-NAMť Co to za pasek? Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat 
PostWysłany: Czw Lut 01, 2007 10:16 am Odpowiedz z cytatem
G838
mł. chorąży
mł. chorąży
 
Dołączył: 24 Sie 2005
Posty: 458




Wujas, spokojnie... Sami zrobiliście jakąś psychozę wokół tego *#@^ paska. Ten cudak zaraz pomyślał że Pana Boga za nogi złapał, STRZAŁ ŻYCIA! Już widział propozycje wymiany na tigery i inne takie. I jakieś wizje postaci tu przedstawia (z paskiem do bazooki).
Jezu. Michał, na razie założycie sobie do tego bloopera zwykły pasek do broni, a po ja właśnie tyram paczkę dla Was z paskiem, bo Wy chyba spać po nocy nie możecie. To zwykły zafajdany pasek jakich wiele na ebayu http://cgi.ebay.com/US-KW-VN-era-Bazooka-and-m-79-Sling-dated-1954_W0QQitemZ230085796683QQihZ013QQcategoryZ586QQrdZ1QQcmdZViewItem?hash=item230085796683 Każdy sobie po 30 może ich kupić. Więc w czym problem?
A ty chłopcze słabo się robi na wszyskie twoje posty począwszy od nr 1. A czemu było niby tyle ofert kupna (jakich qva "TYLE")? Bo te narwańce się podniecili jak murzyn blaszką, bo bez tego pewnie ich tego bloopera nie ma co wyciągać i ludziom pokazywać.
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
PostWysłany: Czw Lut 01, 2007 10:21 am Odpowiedz z cytatem
Michał
kapitan
kapitan
 
Dołączył: 31 Sty 2005
Posty: 2190
Skąd: z Powiśla




Nic nie wysyłaj Wujas, nabędziem drogą kupna na jebaju Smile Ale na pewno nie od tego gościa coś go w linku podał bo to oszust jest pieprzony. Raz już kupiłem u niego... A co do propozycji kupna to fakt, były... całe dwie, moja i Bodka no chyba ze ktoś jeszcze po cichaczu... btw a Ladowny do bloopera założy biały sznurek i też bedzie w pytke Laughing

_________________
Pozdrawiam

Michał SEKA Sekunda
SRH RAKKASANS
www.rakkasans.pl

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
PostWysłany: Czw Lut 01, 2007 10:31 am Odpowiedz z cytatem
G838
mł. chorąży
mł. chorąży
 
Dołączył: 24 Sie 2005
Posty: 458




Eeee, ja u owego sprzedawcy nabyłem rzeczy kilka metodą kupna-sprzedaży, i to nie raz jeden. Z człekiem tym problemów nie miałem. Być może wina leży po stronie naszej ukochanej Poczty Polskiej, gdzie corocznie ginie ponad 20.000 paczek?
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
PostWysłany: Czw Lut 01, 2007 10:41 am Odpowiedz z cytatem
Michał
kapitan
kapitan
 
Dołączył: 31 Sty 2005
Posty: 2190
Skąd: z Powiśla




Tak może być, ze to winna ppup poczta polska jak zwukle daje dupy... w maju nie dotrała do mnie żadna paczaka le to inny temat...

_________________
Pozdrawiam

Michał SEKA Sekunda
SRH RAKKASANS
www.rakkasans.pl

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
PostWysłany: Czw Lut 01, 2007 10:55 am Odpowiedz z cytatem
wardog
st. sierżant
st. sierżant
 
Dołączył: 04 Lut 2006
Posty: 191
Skąd: urynów




co do paczek zza oceanu to trza ich łajac żeby wysyłali z trackingiem ,takie giną żadko a wręcz bardzo ,a jeśli dziady wyślą pakę na zasadzie packet czyli pakiet lub M bag no to h...nia bo to może sobie wziąsc kazdy począwszy od us a kończąc na gdyni czy cargo i cerze i nic z tym nie zrobisz Sad(

_________________
judge COLT & seven jurors
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG Tlen WP Kontakt
PostWysłany: Sob Lut 03, 2007 3:19 pm Odpowiedz z cytatem
FritzX
st. sierżant
st. sierżant
 
Dołączył: 24 Sie 2005
Posty: 179




G838 napisał:
Wujas, spokojnie... Sami zrobiliście jakąś psychozę wokół tego *#@^ paska. Ten cudak zaraz pomyślał że Pana Boga za nogi złapał, STRZAŁ ŻYCIA! Już widział propozycje wymiany na tigery i inne takie. I jakieś wizje postaci tu przedstawia (z paskiem do bazooki).
Jezu. Michał, na razie założycie sobie do tego bloopera zwykły pasek do broni, a po ja właśnie tyram paczkę dla Was z paskiem, bo Wy chyba spać po nocy nie możecie. To zwykły zafajdany pasek jakich wiele na ebayu http://cgi.ebay.com/US-KW-VN-era-Bazooka-and-m-79-Sling-dated-1954_W0QQitemZ230085796683QQihZ013QQcategoryZ586QQrdZ1QQcmdZViewItem?hash=item230085796683 Każdy sobie po 30 może ich kupić. Więc w czym problem?
A ty chłopcze słabo się robi na wszyskie twoje posty począwszy od nr 1. A czemu było niby tyle ofert kupna (jakich qva "TYLE")? Bo te narwańce się podniecili jak murzyn blaszką, bo bez tego pewnie ich tego bloopera nie ma co wyciągać i ludziom pokazywać.


Tak sobie czytam ten ciekawy temat. I do posiadacza magicznego paska, poszukaj najlepiej w necie zdjęć z VN. Zobacz ile nosiło się karabinów na sznurkach, bo te pasy to straszna kicha i były za krótkie przez to . niewygodne. Kolejny apel do nowych adeptów, mam wrażenie że ogarnia Was lenistwo umysłowe. Pytania są coraz bardziej banalne. Nie macie chęci sami trochę podrążyć temat, czegoś zawdzięczać sobie. Ja spotykam się często z młodymi ludzmi, którzy to po obejżeniu paru fotek w necie są prawdziwymi znawcami tematu. Słuchając tych mądrych rozmów mam tylko jeden wniosek TOTALNA ŻENADA. I co najciekawsze są nieomylni i nic do nich nie dociera. Mam wrażenie, że nie macie elementarnego pojęcia o sprzęcie. To jeszcze nie koniec, brak wiedzy, kiedy ten konflikt się zaczął, kiedy skończył i gdzie tak do końca się odbywał, nie mówiąc nawet między kim. Dla mnie jako właściwie dinozaura jest to straszne. I do kolegi nerwowego, ty nie mówisz B tylko beeeee. Podziwiam Cię Piotrek za cierpliwość.
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
cd...
PostWysłany: Sob Lut 03, 2007 5:14 pm Odpowiedz z cytatem
Bodi_Lodz
chorąży
chorąży
 
Dołączył: 17 Lis 2005
Posty: 532
Skąd: Gorzów Wlkp.




Hehehe no tak moja i Michala Laughing
Widze ze z oferty "zarciku" zrobila sie awantura;)
Co do postaci sierzanta altyrerii to napewno uzywal on butow koszulki i spodni i tak stal przy swoim malym dziale przez 12 miesiecy swej sluzby zamorskiej-oczywiscie nie myl sie nie golil i nie uzywal zadnej drobnicy a na pasku do bazuki trzyma aparat marki nikon kupiony na przepustce w Japonii-macie rekonstrukcje wiec po co te nerwy???Dajcie chlopakowi spokoj Twisted Evil
Tym oto wesolym akcentem chce zakonczyc moj udzial w tym watku hehehe Laughing
PS.Mam powazniejszy problem niz ten pasek-kto jest wiekszym pijakiem Sajgon czy Piodik???To jest powazny problem ktorym powinno zajac sie to forum a nie zawracac sobie glowe jakimis eksponatami z jakiejs wojny gdzies w azji chyba toczonej w latach 60 ale tez tego nie jestem pewien Rolling Eyes
Jarku cierpliwosc skonczy sie kazdemu;)
Serdecznie pozdrawiam wszystkich Bodi Very Happy
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
PostWysłany: Sob Lut 03, 2007 6:07 pm Odpowiedz z cytatem
Nervous
mł. chrązy sztab.
mł. chrązy sztab.
 
Dołączył: 14 Mar 2006
Posty: 708
Skąd: Dau Tieng




Macie racje. Moja wiedza na temat wojny, jej przebiegu, stron w niej walczacych, ram czasowych że juz o ekwipunku i umundurowaniu nie wspomne jest zerowa a nawet minusowa. Całe moje podejście do sprawy jest podejściem złym, wypaczonym i nie majacym jakiego kolwiek sensu. Wszystkie rzeczy które zdobyłem do tej pory zdobyłem przez przypadek, tym wiekszy ze wszystkie okazały sie amerykańskie, co dziwi jeszcze bardziej niektóre z nich mają dziwnie znajome daty.
Pomysł z tworzeniem postacji był pomysłem nieudanym, a jej wizja wypaczona jak w krzywym zwiercaiadle.
Ciesze sie ogromnie że w tym wątku otworzyliście mi na to oczy. Chciałbym Wam również podziekować za słuszna krytykę, cierpliwość i wyrozumiałość jaką mi okazaliście.
Mam również nadzieję że bedziecie dalej "prostowali" innych młodych kolekcjonerów, pokazując im jedyną, słuszną drogę i że jeszcze nie jeden dzieki Wam na nia wejdzie.
Dziekuje i Pozdrawiam.
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen
PostWysłany: Sob Lut 03, 2007 8:33 pm Odpowiedz z cytatem
ssgt.Frantz
sierżant
sierżant
 
Dołączył: 13 Lis 2005
Posty: 107




Ja osobiście przyjołem nastepujacą taktyke (nie zwracając uwagi na innych- sorry)
1. Uznalem że wszystko co do 73 nie uległo zmianie, a ma ta datę może znaleść sie w mojej kolekcji. W miere mozliwości bedzie zastepowane na bardziej zblizone do daty 68.


"zdrowe podejście", lepiej jednak już teraz, na etapie "początkowym" podnieść poprzeczkę np do 1970 roku - może stać się tak że zainwestujesz w fanty z "gorszą datą" które będzie potem trudno odsprzedać = bezpowrotna lokata gotówki.
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
PostWysłany: Nie Lut 04, 2007 10:52 am Odpowiedz z cytatem
Michał
kapitan
kapitan
 
Dołączył: 31 Sty 2005
Posty: 2190
Skąd: z Powiśla




Bo jak miał zwyczaj mawiać Włodzimierz Ilicz Ulianow Lenin "lepiej mniej ale lepiej"..

_________________
Pozdrawiam

Michał SEKA Sekunda
SRH RAKKASANS
www.rakkasans.pl

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
PostWysłany: Nie Lut 04, 2007 7:11 pm Odpowiedz z cytatem
Andrzej
st. kapral
st. kapral
 
Dołączył: 30 Sty 2005
Posty: 45
Skąd: z Powiśla




Nervous napisał:
Macie racje. Moja wiedza na temat wojny, jej przebiegu, stron w niej walczacych, ram czasowych że juz o ekwipunku i umundurowaniu nie wspomne jest zerowa a nawet minusowa. Całe moje podejście do sprawy jest podejściem złym, wypaczonym i nie majacym jakiego kolwiek sensu. Wszystkie rzeczy które zdobyłem do tej pory zdobyłem przez przypadek, tym wiekszy ze wszystkie okazały sie amerykańskie, co dziwi jeszcze bardziej niektóre z nich mają dziwnie znajome daty.
Pomysł z tworzeniem postacji był pomysłem nieudanym, a jej wizja wypaczona jak w krzywym zwiercaiadle.
Ciesze sie ogromnie że w tym wątku otworzyliście mi na to oczy. Chciałbym Wam również podziekować za słuszna krytykę, cierpliwość i wyrozumiałość jaką mi okazaliście.
Mam również nadzieję że bedziecie dalej "prostowali" innych młodych kolekcjonerów, pokazując im jedyną, słuszną drogę i że jeszcze nie jeden dzieki Wam na nia wejdzie.
Dziekuje i Pozdrawiam.


Po prostu rób swoje i nie przejmuj się! Cool
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Forum www.militarni.pl Strona Główna ť WIETNAM - Reenactors POL-NAM ť Co to za pasek?
 
 
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)  
Strona 6 z 6  
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  

Powered by phpBB Š 2001, 2002 phpBB Group

Design by: Infected-FX