Forum www.militarni.pl Strona Główna

 

Forum www.militarni.pl Strona Główna ť WIETNAM - Reenactors POL-NAMť Army Green Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat 
PostWysłany: Czw Lut 01, 2007 1:31 pm Odpowiedz z cytatem
Francis
st. kapral
st. kapral
 
Dołączył: 15 Maj 2006
Posty: 37




Żadna tajemnica Wink
AG-344.
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
PostWysłany: Czw Lut 01, 2007 1:33 pm Odpowiedz z cytatem
doc101
podporucznik
podporucznik
 
Dołączył: 14 Lip 2005
Posty: 1390
Skąd: MKT




Panie rezyseze, a taka koszulka to będzie dobra??

Bo to chyba bez znaczenia czy różowa, czy piaskowa, czy zielona...koszulka jest koszulka, nie?? Smile Twisted Evil Twisted Evil

_________________
1 Warszawska Dywizja Zmechanizowana im. T. Kościuszki
9 Batalion Specjalny NJW MSW im. Czwartaków AL
www.lwp.bloog.pl
www.rakkasans.pl

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
PostWysłany: Czw Lut 01, 2007 1:33 pm Odpowiedz z cytatem
G838
mł. chorąży
mł. chorąży
 
Dołączył: 24 Sie 2005
Posty: 458




Poważnie? No no. To co w końcu z tą koszulą?
No, Adik, ładna ładna koszula. Grunt żeby w kwiatki nie była.
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
PostWysłany: Czw Lut 01, 2007 1:38 pm Odpowiedz z cytatem
Michał
kapitan
kapitan
 
Dołączył: 31 Sty 2005
Posty: 2190
Skąd: z Powiśla




tak poważnie to z tymi koszulkami jest problem ale czasem się znajdzie w ładnym stanie i w chrześcijańskim rozmiarze oryginał... są też podobne belgijskie i holenderskie ale to nie jest do końca...

_________________
Pozdrawiam

Michał SEKA Sekunda
SRH RAKKASANS
www.rakkasans.pl

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
PostWysłany: Czw Lut 01, 2007 1:50 pm Odpowiedz z cytatem
doc101
podporucznik
podporucznik
 
Dołączył: 14 Lip 2005
Posty: 1390
Skąd: MKT




Piotrek, muszę powiedzieć, że teraz to mnie bardzo zmartwiłeś...specjalnie kupiłem koszulę w kwiatki do AG, coprawda nie była zielona i bez fajnej daty, ale mi się podobała Smile Cool

_________________
1 Warszawska Dywizja Zmechanizowana im. T. Kościuszki
9 Batalion Specjalny NJW MSW im. Czwartaków AL
www.lwp.bloog.pl
www.rakkasans.pl

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
PostWysłany: Czw Lut 01, 2007 1:51 pm Odpowiedz z cytatem
wardog
st. sierżant
st. sierżant
 
Dołączył: 04 Lut 2006
Posty: 191
Skąd: urynów




myślę że moje byczki nie są tak bezbłędne G838, jak Twoje podejście do niektórych forumowiczów ,jak zauważyłeś w tym temacie chłopak prosi o jakieś podpowiedzi ,sugestie itp,a Ty mu jedziesz ,co miało miejsce już parę razy- słabiej lub mocniej ale jedziesz i jest to nie na miejscu ,co do air assult ,może AG ni cechuje się konkretną datą ,więc może i sobie po namie odwalił przeszkolenie i ma ,co do wysługi fakt ,specjalista to nie zadaleko posunięta kariera i ja ciekaw jestem którego ribbona brakuje

_________________
judge COLT & seven jurors
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG Tlen WP Kontakt
PostWysłany: Czw Lut 01, 2007 1:52 pm Odpowiedz z cytatem
G838
mł. chorąży
mł. chorąży
 
Dołączył: 24 Sie 2005
Posty: 458




Tak wujek, tylko też nie wolno zapominać, że (szczególnie w tym czasie) żołnierze masowo kupowali o wiele wygodniejsze, lepiej skrojone i wykonane z lepszego materiału koszule "cywilne". Wśród szpeju na militarnych grzebielakach natykałem się na egzemplarze PXowe, czysto cywilne. Grunt żeby mniej więcej trzymało odcień AT-445.
A swoją drogą masz rację, koszule do A-Class to bardzo sporadycznie pojawiający się towar. Nie mylić absolutnie z koszulami do B-Class long i short sleeve!!!
BTW, czy ktoś (oprócz Michała telefonu Wink ) może uwiecznił nasz wieczór w BB? Nie mam żadnej fotki w BDU Sad
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
PostWysłany: Czw Lut 01, 2007 1:54 pm Odpowiedz z cytatem
G838
mł. chorąży
mł. chorąży
 
Dołączył: 24 Sie 2005
Posty: 458




wardog napisał:
myślę że moje byczki nie są tak bezbłędne G838, jak Twoje podejście do niektórych forumowiczów ,jak zauważyłeś w tym temacie chłopak prosi o jakieś podpowiedzi ,sugestie itp,a Ty mu jedziesz ,co miało miejsce już parę razy- słabiej lub mocniej ale jedziesz i jest to nie na miejscu ,co do air assult ,może AG ni cechuje się konkretną datą ,więc może i sobie po namie odwalił przeszkolenie i ma ,co do wysługi fakt ,specjalista to nie zadaleko posunięta kariera i ja ciekaw jestem którego ribbona brakuje


przestań, proszę cię, przestań...
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
PostWysłany: Czw Lut 01, 2007 2:19 pm Odpowiedz z cytatem
wardog
st. sierżant
st. sierżant
 
Dołączył: 04 Lut 2006
Posty: 191
Skąd: urynów




tak mi się wydaje że 90 % dowództwa w naszej armii podobna jest do Ciebie ,dużo wiedzy ,zero praktyki -no i mamy mądrali ,tylko że w polu gorzej Smile
jak sądzę pewnie nigdy nie miałeś doczynienia fizycznego z armią ,i nie mówię tu o żałosnym odwaleniu 9mc

_________________
judge COLT & seven jurors
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG Tlen WP Kontakt
PostWysłany: Czw Lut 01, 2007 2:24 pm Odpowiedz z cytatem
G838
mł. chorąży
mł. chorąży
 
Dołączył: 24 Sie 2005
Posty: 458




Ty się dobrze czujesz człowieku?
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
PostWysłany: Czw Lut 01, 2007 2:30 pm Odpowiedz z cytatem
królik
st. sierżant sztab.
st. sierżant sztab.
 
Dołączył: 08 Lis 2005
Posty: 413




Wardog, powiedz nam coś o polskiej armii. Chętnie się czegoś dowiem, bo ja tam za wiele się nie nasłużyłem (dorobiłem się tylko dwóch belek, ale zawsze)...
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
PostWysłany: Czw Lut 01, 2007 2:31 pm Odpowiedz z cytatem
wardog
st. sierżant
st. sierżant
 
Dołączył: 04 Lut 2006
Posty: 191
Skąd: urynów




a dobrze Panie Piotrze tylko żenujące jest ,jak ktoś to opisał wcześniej ,że działa tu zamknięta hermetycznie grupa ,co widać po postach ,takie tam lanie miodu pomiedzy wybranymi a i nnych się od baranów wywala
a na pytanie czy brałeś udział czynny w szkoleniach wojskowych ,nie umiesz odpowiedzieć ,co ?
bo nie brałeś i tyle ,co z tego że wiedza z książek ,jak napisałem dowodzący posiadający świetną wiedzę ,są do bani
Po prostu liczę na to że jak ktoś już ma mega do powiedzenia to i praktycznie coś powinien też wiedzieć

_________________
judge COLT & seven jurors
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG Tlen WP Kontakt
PostWysłany: Czw Lut 01, 2007 2:52 pm Odpowiedz z cytatem
wardog
st. sierżant
st. sierżant
 
Dołączył: 04 Lut 2006
Posty: 191
Skąd: urynów




no to wracając do tematu czy ktoś moze mi powiedzieć jaki rozmiar marynarki i spodni AG powinień chcieć człowiek noszący large long

_________________
judge COLT & seven jurors
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG Tlen WP Kontakt
PostWysłany: Czw Lut 01, 2007 2:54 pm Odpowiedz z cytatem
G838
mł. chorąży
mł. chorąży
 
Dołączył: 24 Sie 2005
Posty: 458




Dam ci dobrą radę; idź się leczyć
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
PostWysłany: Czw Lut 01, 2007 3:04 pm Odpowiedz z cytatem
wardog
st. sierżant
st. sierżant
 
Dołączył: 04 Lut 2006
Posty: 191
Skąd: urynów




dobra poleczę się Smile ale mógłbyś pomóc co do sajza

_________________
judge COLT & seven jurors
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG Tlen WP Kontakt
Forum www.militarni.pl Strona Główna ť WIETNAM - Reenactors POL-NAM ť Army Green
 
 
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)  
Strona 2 z 4  
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  

Powered by phpBB Š 2001, 2002 phpBB Group

Design by: Infected-FX