Forum www.militarni.pl Strona Główna

 

Forum www.militarni.pl Strona Główna ť SPRZEDAM / FOR SALEť DODGE WC54 Ambulans
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat 
DODGE WC54 Ambulans
PostWysłany: Wto Sie 01, 2006 12:01 am Odpowiedz z cytatem
P.J.
szeregowy
szeregowy
 
Dołączył: 31 Lip 2006
Posty: 1




Witam!
Krótko i na temat - w Piasecznie na złomie stoi i czeka na dobre ręce WC54 Ambulans!!!
Szczegóły na tym forym:
http://syrena10.vipserv.org/forum/viewtopic.php?t=779
PS. Nie jestem właścicielem; interesują mnie głównie inne auta, więc się na Dodżkę nie "rzucam" - niech trafi do miłośnika! Very Happy

Na Wasze forum zarejestrowałem się tylko, aby przekazać informację o tym autku -wszystko, co potrzeba, jest w linku powyżej.
Pozdrawiam!
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
PostWysłany: Czw Sie 31, 2006 7:18 am Odpowiedz z cytatem
KaktuS
kapral
kapral
 
Dołączył: 18 Lip 2005
Posty: 24
Skąd: Ostrów Wielkopolski




Za info dzieki !!!!!!!!!!!!!Już nie stoi na złomie - kupił go kumpel - Jirzinek- Ostrów Wielkopolski. Dodge jest w miarę kompletny - ma dużo małych oryginalnych duperelek, które w większości takich pojazdów wyparowały. Ale ma tez braki - silnik radziecki - oczywiście zastany jak beton - do rozruszania i przedni most od Lublina - czyli beznapędowy. Oczywiście jakiś wiejski ikar zaspawał okienka z tyłu , bo trudno było wstawić szybę ...W każdym razie właściciel deklaruje że na sezon AD 2007 będzie sprawny. W razie gdyby ktoś znalazł gdzieś na szafie czy w innnm schowku slnik czy most to proszę o kontakt, podam kom. do Jirzinka. Jak sie trochę pokaże słońce podam foto do garażowej galerii.

_________________
" Dragon nigdy za sławą nie goni
Ona za nim idzie w krok "
www.poszukiwacze.com.pl
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
PostWysłany: Czw Wrz 28, 2006 6:23 pm Odpowiedz z cytatem
Jakub_AK77
plutonowy
plutonowy
 
Dołączył: 27 Wrz 2006
Posty: 56
Skąd: Bełchatów




Moźna wiedzieć za ile został kupiony ?

Pzdr
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
PostWysłany: Wto Paź 03, 2006 2:51 pm Odpowiedz z cytatem
KaktuS
kapral
kapral
 
Dołączył: 18 Lip 2005
Posty: 24
Skąd: Ostrów Wielkopolski




Ha Jakubie - Jirzinek tego nie powie nawet na mękach, ale nasze spekulacje krążą wokół tego że koszty transportu przerosły koszt zakupu.

_________________
" Dragon nigdy za sławą nie goni
Ona za nim idzie w krok "
www.poszukiwacze.com.pl
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
PostWysłany: Wto Paź 03, 2006 5:42 pm Odpowiedz z cytatem
Jakub_AK77
plutonowy
plutonowy
 
Dołączył: 27 Wrz 2006
Posty: 56
Skąd: Bełchatów




Pytałem sie tylko z czystej ciekawości. Chciałem miec porównanie co do kosztów zabawy w remont takiego samochodu. Samemu moge w tej chwili tylko pomarzyc o odbudowie Dodge. Pozostaje mi tylko rosyjski SUW.

Pzdr i dzieki za odpowiedź.
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
PostWysłany: Sob Lis 04, 2006 10:40 pm Odpowiedz z cytatem
u920
szeregowy
szeregowy
 
Dołączył: 04 Lis 2006
Posty: 1




Swego czasu duzo takich Dodge bylo w Gdansku Moj kolega mial wlasnie ambulans z silnikiem Cepla
Moze "zyczliwy" janczukowicz z REKINA podzieli sie z Toba czesciami do Dodge
Niektore u niego leza jeszcze w skrzyniach z napisem WP
W razie czego wiem gdzie w Hamburgu stoja dwie ale cena?
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
PostWysłany: Nie Maj 27, 2007 9:33 pm Odpowiedz z cytatem
Jakub_AK77
plutonowy
plutonowy
 
Dołączył: 27 Wrz 2006
Posty: 56
Skąd: Bełchatów




KaktuS napisał:
Za info dzieki !!!!!!!!!!!!!Już nie stoi na złomie - kupił go kumpel - Jirzinek- Ostrów Wielkopolski. Dodge jest w miarę kompletny - ma dużo małych oryginalnych duperelek, które w większości takich pojazdów wyparowały. Ale ma tez braki - silnik radziecki - oczywiście zastany jak beton - do rozruszania i przedni most od Lublina - czyli beznapędowy. Oczywiście jakiś wiejski ikar zaspawał okienka z tyłu , bo trudno było wstawić szybę ...W każdym razie właściciel deklaruje że na sezon AD 2007 będzie sprawny. W razie gdyby ktoś znalazł gdzieś na szafie czy w innnm schowku slnik czy most to proszę o kontakt, podam kom. do Jirzinka. Jak sie trochę pokaże słońce podam foto do garażowej galerii.


Jak tam odbudowa Dodge ? Może jakies foty ? Jeździ juz o własnych siłach ?

Pzdr
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Forum www.militarni.pl Strona Główna ť SPRZEDAM / FOR SALE ť DODGE WC54 Ambulans
 
 
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)  
Strona 1 z 1  

  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  

Powered by phpBB Š 2001, 2002 phpBB Group

Design by: Infected-FX