Forum www.militarni.pl Strona Główna

 

Forum www.militarni.pl Strona Główna ť Красная Армияť TGRH zaprasza na wybrzeże miłośników RKKA LWP
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat 
TGRH zaprasza na wybrzeże miłośników RKKA LWP
PostWysłany: Czw Cze 15, 2006 8:52 pm Odpowiedz z cytatem
Papox
st. szeregowy
st. szeregowy
 
Dołączył: 23 Lut 2006
Posty: 9
Skąd: 3miasto




Czołem!
Towarzyszki i Towarzysze - mam niebywały zaszczyt poinformować szanowne towarzystwo iż w dniu 23 lipca na zaproszenie Wójta Gminy Kosakowo wraz z grupą rekonstrukcji historycznej Lądowa Obrona Wybrzeża współorganizujemy inscenizację - widowisko batalistyczne odnoszące się do zarówno września 1939 oraz marca/kwietnia 1945 roku. W imprezie udzial biorą tak znakomite grupy jak min. 3 Bastion Grolman, LTRH oraz ekipy od sprzetu pancernego- Zapowiada się naprawdę ciekawie- wszytskich zainteresowanych imprezą - odsyłam na stronę TGRH (www.tgrh.org) gdzie jest plakat imprezy oraz artykuł omawiający jej genezę jak i opis grup które ciężko i ofiarnie przyczyniają się do tego przedsięwzięcia.
Serdecznie pozdrawiam!
t. paprocki
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
PostWysłany: Sob Cze 17, 2006 4:31 am Odpowiedz z cytatem
nietoperz
Site Admin
Site Admin
 
Dołączył: 03 Lut 2005
Posty: 5436
Skąd: z Pragi ( tej nad Wisłą )




Ha korci mnie , żeby załorzyć gimnastiorkę i przyjechać !!!!! ale jak to będzie to czas pokaże - a tak swoją drogą , to znalazło by się jakieś miejsce w szeregu dla starszyny - szefa gwardyjskiej kompanii ( jakbyco to mogę się zdegradować Laughing )??? nie obiecuje, że dotre , ale gdyby?????

_________________
Nietoperz
|----------------------------------|
uhhh ale ciężko pchać ten czołg --------->
|----------------------------------|
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
ee
PostWysłany: Czw Lip 13, 2006 10:00 pm Odpowiedz z cytatem
Papox
st. szeregowy
st. szeregowy
 
Dołączył: 23 Lut 2006
Posty: 9
Skąd: 3miasto




Czołem!
nawiązując do inscenizacji - chciałbym zdradzić iż dzięki działaniom operacyjnym naszego kolegi - katza - udało sie zaprosić do współracy Fundację Polskie Orły która wspomoże nas na inscenizaacji legendarnym samolotem CSS-13 (kopia PO-2) - mamy nadzieję że sposóba w jaki mamy zamiar go wykorzystać przyniesie odpowiedni efekt - będziemy czekjali na komentarze
pozdrawiam
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
PostWysłany: Czw Lip 13, 2006 10:04 pm Odpowiedz z cytatem
MAREKMARO
st. sierżant sztab.
st. sierżant sztab.
 
Dołączył: 23 Wrz 2005
Posty: 395
Skąd: Warszawa




Tylko pogratulować i czekamy z niecierpliwością na efekt tego przedsięwzięcia.Trzymam kciuki za Was
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email WP Kontakt
ee
PostWysłany: Nie Lip 30, 2006 6:21 pm Odpowiedz z cytatem
Papox
st. szeregowy
st. szeregowy
 
Dołączył: 23 Lut 2006
Posty: 9
Skąd: 3miasto




Czołem!
serdecznie zapraszam na stronę www.tgrh.org - jest już spory materiał zarówno pisany jak i fotograficzny z imprezy która miała miejsce tydzień temu - zapewnim że oglądając zdjęcia nie będziecie żałować...
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
PostWysłany: Nie Lip 30, 2006 7:53 pm Odpowiedz z cytatem
MAREKMARO
st. sierżant sztab.
st. sierżant sztab.
 
Dołączył: 23 Wrz 2005
Posty: 395
Skąd: Warszawa




Super jestem pod wielkim wrażeniem ,Gratuluje Exclamation Exclamation Exclamation Prosze podaj dane statystyczne ;ile chłopa itd.
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email WP Kontakt
Forum www.militarni.pl Strona Główna ť Красная Армия ť TGRH zaprasza na wybrzeże miłośników RKKA LWP
 
 
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)  
Strona 1 z 1  

  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  

Powered by phpBB Š 2001, 2002 phpBB Group

Design by: Infected-FX