Forum www.militarni.pl Strona Główna

 

Forum www.militarni.pl Strona Główna ť WIETNAM - Reenactors POL-NAMť Gniew boży? Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat 
PostWysłany: Pon Lip 24, 2006 8:31 am Odpowiedz z cytatem
G838
mł. chorąży
mł. chorąży
 
Dołączył: 24 Sie 2005
Posty: 458




KAMILLO napisał:

To czy ty byłes na dwustu zlotach a ktos inny tylko na pięciu nie ma znaczenia

Chłopak, ma ZASADNICZE ZANCZENIE dla Twoich wypowiedzi, bo Ty tylko mówisz o rzeczach które widzisz tylko jak cyrk przyjedzie do Ciebie na wioskę. Nie byłeś na tylu impreach co ja, nie widziałeś takich rzeczy co ja, fałszywe wnioski wyciągasz.
Jak na przykład to:
KAMILLO napisał:
Nie nie widziałem żeby ktos kto posiada Willysa, Dodga, Chevroleta jeździł jak uczestnicy w Uazach czy Gazach.
Ci co maja ruski sprzęt non stop jezdzą po tankodromie, pchają się w najwieksze błota itp... ale czy to jest złe?? , jesli kogos to rajcuje niech sobie jeździ a jesli masz Willysa, Dodga, Chevroleta nie jeździsz tak bo szkoda samochodu a to dlatego tylko że częsci są bardzo drogie i trudno dostępne."

Od razu widać że mało w życiu widziałeś. Nie widziałeś np. co potrafi zrobić w terenie Dodge Command Car - kilka sztuk w Polsce. Nie widziałeś jak Muty zjadają wszystkie gazy i uazy na śniadanie jeżeli chodzi o teren. Tyle. Więc proszę przestań już nas karmić czczymi teoriami.
Michał, tylko powiedz mi co z tego że cos tam coś tam, że organizator to tamto. Ile razy widzi się regulaminy, ile razy słyszy się że pijani nie będą wpuszczani, że auta pseudowojskowe i tak dalej. Widziałeś teraz u Biera jak to się odniosło do rzeczywistości - nijak. Dalej śmigały sobie samuraje i pijane towarzycho...
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Forum www.militarni.pl Strona Główna ť WIETNAM - Reenactors POL-NAM ť Gniew boży?
 
 
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)  
Strona 4 z 4  
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  

Powered by phpBB Š 2001, 2002 phpBB Group

Design by: Infected-FX